Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

QUOTE(Tybuka @ 2016 07 17, 21:29)
Tai kad FB irgi ne kazka daugiau viskas vyksta..

Antradienį skrendam jau i DE, jei atvirai tai pavargau daugiau per atostogas nei pailsėjau..

Taip kartais buna, bet visvien smegenys truputi atsijungia nuo kasdienes rutinos ir tempo.

QUOTE(RasaZFR @ 2016 07 18, 21:34)
Kiek jus cia laiko pabuvot? Dvi savaites?

Mes turbut i LT siemet nevaziuosim. Renovuojam visa antra auksta is pagrindu. Finale: nei pinigu, nei laiko. Nors man kazkaip su Luku pas tevus norisi. Ir jis vis prasosi. Nebent pirksiu paskutines minutes bilietus.

O vaje! Kaip suprantu jus su tais remontais....

Siemet man labai patiko Lt nors nieko ypatingo nenuveikiau ir nelabai kur buvau, bet tiesiog buvo gera joje pabut.

Siandien pries 5 val. astikeliau ir visokios kvailos mintys pradejo lyst galvon, o perskaicius sios dienos naujienas visai niuru pasidare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 19 liepos 2016 - 07:50
Mums kaip tik Würzburg persėsti siandien reikes, tai tikiuosi, kad iki to laiko atidarys viską, nes dabar skaičiau, kad uždaryta del policijos darbu..

Tai taip, man patinka LT, dabar dar ir pusseserės vaikas jau nebe mažiukas visai, tai daug ka galėjom kartu nuveikt wub.gif ir siaip faina buvo parodyt maniskiui tas vietas kur daug laiko praleista studijų metais ir siaip viską parodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 07 19, 11:55)
Mums kaip tik Würzburg persėsti siandien reikes, tai tikiuosi, kad iki to laiko atidarys viską, nes dabar skaičiau, kad uždaryta del policijos darbu..

Tai taip, man patinka LT, dabar dar ir pusseserės vaikas jau nebe mažiukas visai, tai daug ka galėjom kartu nuveikt  wub.gif ir siaip faina buvo parodyt maniskiui tas vietas kur daug laiko praleista studijų metais ir siaip viską parodyt  ax.gif

4u.gif


sveikos mamytes, ir as jungiuosi prie jusu.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Naujokei 4u.gif Nors cia vasara labai tylu, visos atostogauja arba siaip uzsiemusios neaisku kuo lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 07 25, 16:28)
Naujokei  4u.gif Nors cia vasara labai tylu, visos atostogauja arba siaip uzsiemusios neaisku kuo  lotuliukas.gif

Nu, kaip neaisku smile.gif Dirbam dirbam dirbam! Atostogos Bavarijoje tik po savaites prasideda, o man dar dvi reikia atidirbti, o tada jau "paatostogausiu" smile.gif
Atsakyti
Rasa, tikiuosi tada ir mes susimatysim 4u.gif

Naujoke, pasipasakokit kaip kas ir su kuo biggrin.gif
Atsakyti
Man beliko dvi dienas dirbt ir laisva iki 14d.bet tos dvi itemptos bus,darbe bardakas,puse ant bileteniu''ale serga'',vaikai dar pratinimosi stadijoj tai puse bliaunanciu,jau sian sakau bliausiu ir as biggrin.gif Sestadieni i Kyli ir plauksim i klaipeda clap.gif Pasiilgau savo vyresneles,nes pries savaite isleidau i Lt smile.gif
Atsakyti
labukas.... vasara toks metas visi kazkur skuba, bega... laiko nera....mes atvykom isikurem, norejau pasiteirauti kaip ten buna su tais kindergeldais per kiek laiko juos perveda, ir uz kuri laika, dokumentus susitvarkeme, tik dabar neaisku kada kas bus ...puse metu uztruko tvakymas popieriuku... pasidalinkite savo patirtimi, kas kaip ....
Atsakyti
Nuo prisiregistravimo DE datos.

Yra tema klausimams ir atsakymams atskirai nuo sios, nuoroda pirmame sios temos puslapyje wink.gif
Atsakyti
aciukas, daug ten visko, kaip ir atsakyta, ...o per kiek laiko pinigai ismokami???kaip ir aciu uz atskyma tik tiek ir norejosi... kur paklausi visur tylu....
Atsakyti
QUOTE(MAMYTE MARGARET @ 2016 07 27, 14:19)
aciukas, daug ten visko, kaip ir atsakyta, ...o per kiek laiko pinigai ismokami???kaip ir aciu uz atskyma tik tiek ir norejosi... kur paklausi visur tylu....


Jei visi popieriai tvarkingi, ilgai neužtruks.

Kokiame mieste jus?
Atsakyti
viskas tvarkoje, jau ir nr. gavome, tik vat idomu kaip su tais pinigeliais kur tvarkymo laikotarpiu gaunasi, kada juos perveda, mes jau kita men. gauname ...
osnabruck
aciu tau labai uz atsakyma...
Atsakyti