Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

Labas rytas. Rode kas prie Doverio darosi, o tu siaube, zmones su mazais vaikais po 10 val sedi trafike doh.gif policija vandeni dalina stovintiems ant kelio, atrodo kad Anglija terorizmo lizdas ir reik visus perkratyt isvykstancius.
Atsakyti

Rytas

Grįžom šian anksti ryte iš Lt, masina buvom oro uosto aikstelej pasistatė ir pamiršom pasižymėti kur, tai blyn valanda gera ieškojom doh.gif ir tai su pagalba, darbuotojai padėjo blush2.gif
O dabar žiūriu kas ten doveri dedasi, tėvas turėjo 8am šian ryte į doveri pervažiuoti, bet neskambino gal viskas gerai... Bet kaip suprantu čia iš uk neišleidžia, kitas galas matyt gerai eina...

Žiūriu mano kaimą aplankiusiu buvo bigsmile.gif aš tai kažkaip neinu prie juros, aišku pravažiuoju šimtą kartų bet pasėdėt jau keli metai nebuvus...
Atsakyti
Puga, tai atvaryk siandien. Va kaip tik ivazinejam i pagri dine gatve, statysim toj pirmoj aikstelej ir ten kazkur prie juris eisim..
Ne, negavom vietos sitoj, vaziuojam uz to funikulieriaus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 24 liepos 2016 - 12:31
QUOTE(Pūga_ @ 2016 07 24, 13:14)
Grįžom šian anksti ryte iš Lt,  masina buvom oro uosto aikstelej pasistatė ir pamiršom pasižymėti kur,  tai blyn valanda gera ieškojom  doh.gif

kažkaip neinu prie juros, aišku pravažiuoju šimtą kartų bet pasėdėt jau keli metai nebuvus...

hihihi.gif

Negaliu patiket, man atrodo as ten eiciau ir eiciau rolleyes.gif
QUOTE(giega @ 2016 07 24, 13:22)
Puga, tai atvaryk siandien. Va kaip tik ivazinejam i pagri dine gatve.

Kaip oras siandien?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 07 24, 12:04)
hihihi.gif

Negaliu patiket, man atrodo as ten eiciau ir eiciau  rolleyes.gif

Kaip oras siandien?

As ir istisai prie juros sedeciau biggrin.gif

Vejas didelis, bet kol kas saule. Bet juros tolumoj vel lygtai tas rukas yra.. Issimaudyt jau spejau biggrin.gif Turim ta tokia pliazine palapine, tai joje sedziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 07 24, 11:22)
Puga, tai atvaryk siandien. Va kaip tik ivazinejam i pagri dine gatve, statysim toj pirmoj aikstelej ir ten kazkur prie juris eisim..
Ne, negavom vietos sitoj, vaziuojam uz to funikulieriaus..


Namus kuopiu, reik važiuot šuns parsivežti, maisto apsipirkti doh.gif uniforma neplauta ryt į darbą, kaip aš neapsiziurejo, bet vėjas yra išdžius...
Atsakyti
Mes su MB kai vazinejam po pajurio miestukus irgi visada galvoja, kad va vakarais, savaitgaliais eitume pasivaikscioti. Kazin kaip butu is tiesu biggrin.gif Geriausia butu gyvent ant kranto, aukstai, kur pro langus jura matosi thumbup.gif

Giega, kokie planai gimtadieniui?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 24, 13:02)


Giega, kokie planai gimtadieniui?

lotuliukas.gif Baliaus nori biggrin.gif Bet kad matai,nes eiliniam kavageriui nesusirenkam...VA ir Asta ilindo,pasirode ir vel dingo biggrin.gif Na gal savaitgalis,su seima laika leidzia...

Siaip planu gimtadieniui kaip ir neturiu..Bet zinau,kad atvarys draugai sveikint,tai reiks saslus pasiraugt...Nors noreciau kur i koki Bath ar Cornvala,ar Velsa...


NA ka,grizom jau namo...Nesalta,saule sviete,nu bet vejas koks nemalonus doh.gif Gerai kad turejom ta palapinyte,tau joje ir pragulejom lotuliukas.gif MB ir nusnaude,as knyga paskaiciau cool.gif Dar kelis kart issimaudem ir varem namo...

Nova,o jus buvot kur prie juros?

Limcamca,o jus?
Atsakyti
Giega, o kada tavo gimke bigsmile.gif

Buvom Southendo pakrasty. Pasideginom, MB pora kart issimaude, ir as karta subine pamirkiau biggrin.gif vanduo tai tikrai kaip arbata mirksiukas.gif neseniai ir tik gryzom rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos, londoniukes! Rodos, vesta jau unsure.gif man patiko saulyte...panasu, stimuliacijos nepadejo, jauciu parsliuoziant menesines. Tad mama dar turbut kuri laika nebusiu...ai, bet niekis, bent jau Viktorija turiu.
Atsakyti
Labukas,

Nedingau , Giega, nedingau biggrin.gif

Aciu , mergaites , uz priemima 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nezinau net ka papasakoti , lyg niekas ir nesikeite, na...., viskas eigoj, jus klauskit , as atsakysiu biggrin.gif

Bet kokios jus juru maniakes, mes kol kas dar niekur nebuvom, ateinanti sestadieni i Cornwall isvaziuojam savaitei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(79asta @ 2016 07 )
ateinanti sestadieni i Cornwall isvaziuojam savaitei thumbup.gif

Jega bigsmile.gif i kuria vieta? Tavo mergina lyg pabaige vidurine jau ar dar ne? Ka toliau mokytis galvoja?

Labas rytelis smile.gif
Atsakyti