Įkraunama...
Įkraunama...

Tolima Australija

user posted imageuser posted image

Mūsų SuperMamos:


akviba NSW
aldyte prijaucianti WA

Dax QLD
egituxxx NSW
Jorja VIC

klana WA
Latina prijaucianti QLD
liaulia NSW

MamaAutralijoj SA
MamaSydney NSW
Miss Martini NSW

Peronka NSW
RyzaLape prijaucianti VIC
Tikrove QLD



Australietes konsuliniais klausimais kuruoja sita ambasada.

LT ambasada Japonijoj

Garbes konsulas Australijoje (Melburne)
Andrius Zilinskas tel. 61 3 9808 8300
email: litconmelb@bigpond.com

Vizos
stai cia

Mokesciai- TAX
mokesciu mokejimas dirbant AU stai cia

Teistumo pazyma uzsisakinejant internetu reikia turet priejima prie internetines bankininkystes.
cia

Surask NAATI akredituota verteja Australijoje. stai cia

Australijos Zemelapi galima rasti cia:

stai cia

Anglu kalbos testas
IELTS reikiami balai ir lygis priklauso nuo to kam skirtas testas, imigracija, studijos ir pan.
cia

Banko saskaitos atidarymas: Atsidarant banko saskaita reikia 100 points of ID
stai cia

Sveikatos Draudimas:
Kas gali gauti Medicare?
Ka dengia Medicare?
Medicare dengia dali islaidu, nes dazniausiai gydytojai ima didesni mokesti negu moka Medicare, todel patiems reikia primoketi skirtuma. Bulk Bill vadinama, kai gydytojas ima mokesti kuris sutampa su Medicare todel primoket nereikia. Vaikai daznai buna Bulk Bill, jeigu turit Medicare. Vaziuojant su darbo viza daznai darbdavys moka uz privatu draudima bet apie tai reikia sneket su darbdaviu. Privatus draudimas nedengia vaiku skiepu, Seimos gydytojo paslaugu ir pan. Dazniausiai dengia gydyma privaciose ligoninese, bet yra priemimo mokestis apie 300 AUD, Dengia dali uz anesteziologa, uz gydymo patalpas ir pan.

Socialines garantijos priklausomai nuo vizos rusies, dazniausiai skiriamas 2 metu laukimo periodas.

Vairuotojo Pazymejimas:
Vairuotojo pazymejimas WA Cia informacija apie vairuotojo pazymejima West Australia, kitose valstijose gali truputi skirtis.

Busto nuoma:
Real estate bustai Domain bustai
Del buto nuomos, geriausia pirma issinuomot Short term rental, nes jie turi maziau reikalavimu rekomendacijoms, nors nuoma brangesne, bet atvaziavus cia galima paskui susirast zymiai patrauklesni varianta, nes short term rentals duos rekomendacijas... short term rentals dazniausiai jau buna su baldais , indais, patalyne tai dalinai svarbu kol susiperki savo.. rekomendacijas berods gali duoti darbdavys.

Darbo paieskos puslapiai:
My career
Career one Seek

Minimalus atlyginimas apie $14.31 per hour ($543.78 per week).

daugiau klausimu galit klaust emailu: australija.immi@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klana: 29 birželio 2011 - 00:03
O kaip tu cia operatyviai su nauja tema apsisukai smile.gif Aciu uz naujus namus, bo jau galvojau liksim be nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
saunu nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Gabix, mes atvaziavom tik su keliais cimodanais, liaudiskai tariant. Aisku, viska susipirkt nuo sauksto, ypac kai dar sunkiai orientuojiesi aplinkoje ir kainose, nera lengva, bet visada yra kas padeda ir pataria smile.gif

MamaAustralijoj, dabar misliju, kad cia berods buten tu ir pasakojai apie vynuogyna, susimaise man kazkaip smile.gif
Dabar vel gundai smile.gif
Atsakyti
Sveikos supermamytes !
Stai pagaliau ir as panorau prisistatyti. Mano tikrasis vardas Julija, esu vilniete, nors ne... jau australiete=) Gavom is pradziu 175 viza, o paskui ir 101, bei geguzes 9 d. atskridom su vyru ir dukryte i Melburna. Noreciau prisijungti prie jusu saunaus burio, pasidalint patirtim ir suzinot jusu nuomone apie gyvenima Australijoje.
Atsakyti
QUOTE(LT_in_AU @ 2011 06 29, 06:09)
Sveikos supermamytes !
Stai pagaliau ir as panorau prisistatyti. Mano tikrasis vardas Julija, esu vilniete, nors ne... jau australiete=) Gavom is pradziu 175 viza, o paskui ir 101, bei geguzes 9 d. atskridom su vyru ir dukryte i Melburna. Noreciau prisijungti prie jusu saunaus burio, pasidalint patirtim ir suzinot jusu nuomone apie gyvenima Australijoje.

Sveika prisijungus!
Smagu, jog musu daugeja, tema bus ne tokia mirus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2011 06 29, 05:07)
O kaip tu cia operatyviai su nauja tema apsisukai smile.gif Aciu uz naujus namus, bo jau galvojau liksim be nieko  mirksiukas.gif

dieda išleidau komandiruoten iš ryto,tai ir nebeužmigau blush2.gif užeinu į skyrelį,o ten tema uždaryta tongue.gif Kas man beliko? tik sukurti nauja,ale aš mielai šį darbą perleisčiau dax 4u.gif lotuliukas.gif užėmė nemažai laiko,kol perkeliau visas nuorodas blush2.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(LT_in_AU @ 2011 06 29, 05:09)
Sveikos supermamytes !
Stai pagaliau ir as panorau prisistatyti. Mano tikrasis vardas Julija, esu vilniete, nors ne... jau australiete=) Gavom is pradziu 175 viza, o paskui ir 101, bei geguzes 9 d. atskridom su vyru ir dukryte i Melburna. Noreciau prisijungti prie jusu saunaus burio, pasidalint patirtim ir suzinot jusu nuomone apie gyvenima Australijoje.



Kuriam Melburno rajone apsistojot?
Atsakyti
QUOTE(klana @ 2011 06 29, 00:01)

Garbes konsulas Australijoje (Melburne)
Andrius Zilinskas tel. 61 3 9808 8300
email: litconmelb@bigpond.com



Ponas Andrius Zilinskas jau turbut metai laiko, kai atsisake konsulo pareigu.
Atsakyti
kad jau kitu neklaidint, tai imesiu biggrin.gif

GARBĖS KONSULAS AUSTRALIJOJE
HONORARY COUNSUL IN AUSTRALIA

P. JURGIS VYTENIS JONAVIČIUS
27 Rickaby St., Tel./Fax.: (61 88) 3464775
Croydon Park, SA 5008
AUSTRALIA


GARBĖS KONSULAS AUSTRALIJOJE
HONORARY COUNSUL IN AUSTRALIA

P. VIKRORAS ŠLITERIS
40 B Fiddens Wharf Road Tel./Fax.: (61 2) 9498 2571
Killara NSW 2071
AUSTRALIA

Taip taip, LRS puslapyje parasyta - VIKRORAS ŠLITERIS, nors manau turetu bus Viktoras biggrin.gif

http://www.lrs.lt/ri...i/pr97/ulda.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 29 birželio 2011 - 06:15
QUOTE(Inga N @ 2011 06 29, 14:38)
Kuriam Melburno rajone apsistojot?

Werribee. Gal kaimynkes?=)
Atsakyti
QUOTE(Jorja @ 2011 06 29, 08:56)
Ponas Andrius Zilinskas jau turbut metai laiko, kai atsisake konsulo pareigu.

nu,as tik perkopijavau DAX praeitos temos tekstuka tongue.gif
Atsakyti