Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

Danijos pleputės

user posted image


Mūsų būrys
Aivaaa - netoli Aalborgo, sūnelis Matas ir Tomas , vyras lietuvis.
Alaina – Aarhus,augina dukryte, vyras lietuvis
Antira - Aalborgas, dukrytė Ugnė.
armaliuke - Norvegija, sūnelis Faustas.
Baltija- Aarhus, sūnelis Adomas.
Beatuk- Randers, dukrytės Augustė ir Amilia bei www.simbeta-mco.com augintiniai.
Brac- Samso sala, vyras ir sūnelis Erikas.
Destiny81 - Fredericia, dukrytė Lėja, vyras lietuvis.
Dome - Haderslev, sūnus ir dukrytė.
Erika_P - Kopenhaga, sūnelis Domas, vyras lietuvis.
Filipa - Sønderjylland, dukros Karolina ir Katrine, brangusis daniškosios kilmės.
Giedruliukas - Kopenhaga, 2 mergytes, brangusis - lietuvis.
gizzy - Dronninglund, Nordjylland
Java- Kopenhaga, du sūneliai.
Juliuxs - Gamby (25km nuo Odenses), dvi dukrytes.
Jurgidar - Varde, sūneliai Deivid ir Denis.
Laiminga0202- Farum, ką tik susilaukė dukrytės Emilijos.
laurakliusenkoviene - Haderslev, sūnelis, vyras lietuvis.
Lauroone- Slagelse, vyras-danas, turi 2 sūnelius .
linxme - Brædstrup, sūnelis Mathias.
liutux0318- Odense, sūnelis Nojus.
luckyme - netoli Nibe‘s, dukrytė Gustė, vyras lietuvis
mamakristute - Vejle, sūnelis ir dukrytė.
Marija78 - Fredericija, dukrytė Tatjana, ir augintinis kačiukas.
Migluze – Haderslev, turi dukryte.
Muttee – Roskilde, vyras danas, augina sūnelį Joną.
M_ilda - Bryrup, dvi dukrytės Melita ir Meda
Piglet- studentė is Arhuso, brangusis - danas, Bosnijos kilmės
Pjuvena po krūmu - Hobro, vyras lietuvis,dukrytė Frėja, augina katę.
Reginukas - Farum, augina sūnelį Benediktą.
Ruoniukas - Helsingør , turi tris mergaičiukes. Vyras lietuvis.
Ruttaly- jau laukiam atvykstant. Brangusis danas.
sidagrine - Kopenhaga, dukra Ligita, vyras lietuvis.
Sola - Galten (25km nuo Aarhus), sūnus Martynas ir dukryte
Spanieliuke - St.Hampen, dukrytė Elija.
Ssanta - Viuf (netoli Koldingo), augina sūnelį.
starbee - , Århus, sūnelis Nojus.
Strazdaniux- Kirke Hyllinge, augina sūnelį Marijų , augintinis bigliukas Magnus.
vega22 - Nors, sūnelis, vyras lietuvis.

Naudinga informacija

Lietuvos ambasada Danijoje
Danijos lietuvių bendrija
Aalborgo lietuvių paštas
Darbas, gyv.vieta, danų k. kursai
Gyvenimas ir darbo sąlygos Danijoje
Informacija, išvykstantiems į Daniją
Pamokėlės daniškai
Daniškų patiekalų receptai lietuviškai
Visos lietuviškos radijo stotys internetu
Danijos mamytėms ir nėštukėms
SKELBIMAI!!!
FB Danijos lietuvių klubas
Danijos lietuvaitės FB
FB Danijos mamyčių klubas
FB Danijos mamyčių turgelis
FB Danijos lietuviai

Vežėjai

Vardas: Elmaras
Miestas: Klaipėda
E-mail: elmaras@nm.ru
Tel: 37068669100, 4561963615


Litred

Mūsų receptai

user posted image ADRESAI APSIPIRKIMUI VOKIETIJOJE
Rusų parduotuvė
Holmberg 23, Harrislee

Prekės vaikams Babyone šalia CittiPark
Westeralle 153, Flensburg

Vaikiškų prekių parduotuvės Flensburge
Kinder Laden
Engelsbyer Str. 65 24943 Flensburg


Prekybos centras CittiPark
Langberger Weg 4.Flensburg

Prekybos centras FørdeParks
Schleswig Strasse 130, Flensburg

Pėsčiųjų gatvė Flensburge, parkeringas
Holm 39 arba Holm 7, Flensburg

user posted image
Atsakyti
ačiū už naujus namučius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif

QUOTE(fillipa @ 2013 03 08, 16:01)
Niu man nei Valentino diena nei kovo 8d. tai ka as zinau...  ax.gif  Jei nori pasakyti myliu, pamaloninti tai nereikia jokios isskirtines dienos kai zmogus beveik privalo pasveikinti.. Man daug maloniau gauti geles ir dovanas is vyro tiesiog be progos.. Ir daznai vakariene ruosia ir namus tvarko  biggrin.gif  Indus indaplove isplauna  lotuliukas.gif
Kitas reikalas gauti sveikinima is draugu/vyru ar brolio  rolleyes.gif  malonu


Tai gi, aisku, kad malonu gauti geles ir pan. Bet man kazkaip tai ta kovo 8 daugiau kaip pavasario svente. Vistiek grazu, kai vyrai sveikina moteris, visi eina su gelem. Grazi tradicija tiesiog biggrin.gif Na...ne cia, aisku smile.gif

QUOTE(Arnolda @ 2013 03 09, 19:00)
neseniai sekiau istoriją su nesutvarkomai dominuojančiu pitbulio patinu. ir kastruotas buvo, ir į dresuotoją ne vieną kreiptasi, ir rankas pakandžiojo. Ir ką, net jis turi naujus namus, o ne buvo užmigdytas smile.gif


Zinok, as pries migdyma, bet kas liecia visu tu pitbuliu, tai isvis uzdrausciau juos vesinti ir laikyti namuose. Nes tie sunys gali ne tik ikast, bet jie gi nuzudyti tiesiog zmogu gali. Kiek atveju buvo. Net gi savo seimininkus sukandziojo negyvai ar paliko invalidais.
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 09, 22:16)

Zinok, as pries migdyma, bet kas liecia visu tu pitbuliu, tai isvis uzdrausciau juos vesinti ir laikyti namuose. Nes tie sunys gali ne tik ikast, bet jie gi nuzudyti tiesiog zmogu gali. Kiek atveju buvo. Net gi savo seimininkus sukandziojo negyvai ar paliko invalidais.


tai kad čia ne pitbulis kaltas dėl to, bet kad niekas jo tinkamai neišdresavo..tie pitbuliai yra labai geri šunys, jei tinkamai juos išmokai..juk ir kūdikis gimęs nežino, kas teisinga, o kas ne..bet tam juk ir auklėjam, kad jie netaptų nevaldomais gyvuliais..tas pats ir su šunim..bet kuris šuo gali tapti nevaldomas ir agresyvus, jei buvo netinkamai auklėjamas..čia tik žmonėm sudaryti tokia neigiama nuomonė, kad jau "kovinis" šuo tai ir yra kovinis..o tai nėra tiesa.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnolda @ 2013 03 09, 18:00)
Neinau, kur reklamą matėt jūs smile.gif Man tiesiog kliuvo už akių noras migdyti. neseniai sekiau istoriją su nesutvarkomai dominuojančiu pitbulio patinu. ir kastruotas buvo, ir į dresuotoją ne vieną kreiptasi, ir rankas pakandžiojo. Ir ką, net jis turi naujus namus, o ne buvo užmigdytas smile.gif

Kiekviena sunu veisle turi savu ypatybiu. Del to zmones daznai pasirenka veisle pagal charakteriu ipatumus mirksiukas.gif kam patinka Pekinas o kam Rotveileris. Pvz. ar zinai koks skirtumas tarp mopso ir pekino?

QUOTE(ruttaly @ 2013 03 09, 22:33)
tai kad čia ne pitbulis kaltas dėl to, bet kad niekas jo tinkamai neišdresavo..tie pitbuliai yra labai geri šunys, jei tinkamai juos išmokai..juk ir kūdikis gimęs nežino, kas teisinga, o kas ne..bet tam juk ir auklėjam, kad jie netaptų nevaldomais gyvuliais..tas pats ir su šunim..bet kuris šuo gali tapti nevaldomas ir agresyvus, jei buvo netinkamai auklėjamas..čia tik žmonėm sudaryti tokia neigiama nuomonė, kad jau "kovinis" šuo tai ir yra kovinis..o tai nėra tiesa.. smile.gif

Jo, ir kiek laiko reikia laiko sugadinti kudikio psichika visam gyvenimui? Jei kalbame apie kudikius tai kai kuriems uztenka 6 menesiu ir jie niekada negalies tapti normaliu zmogumi ir nesvarbu kiek tu ji myliesi ir skirsi demesio. Kiti vaikai netgi po keliu metu atsigauna ir neturi problemu tolimesniame gyvenime.

Netruksta pas mus nei demesio nei meiles. Vyras ir mazyle uzaugo tarp sunu..Ir didzke mano pekinu handlere. Bet ko toliau to baisiau su laiku..

Ruttaly, yra didelis skirtumas kai auklieji siniuka 4-6 menesiu ir kai suni beveik 3metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 09 kovo 2013 - 23:12
QUOTE(fillipa @ 2013 03 09, 23:05)

Jo, ir kiek laiko reikia laiko sugadinti kudikio psichika visam gyvenimui? Jei kalbame apie kudikius tai kai kuriems uztenka 6 menesiu ir jie niekada negalies tapti normaliu zmogumi ir nesvarbu kiek tu ji myliesi ir skirsi demesio. Kiti vaikai netgi po keliu metu atsigauna ir neturi problemu tolimesniame gyvenime.

Netruks pas mus nei demesio nei meiles. Vyras ir mazyle uzaugo tarp sunu..Ir didzke mano pekinu handlere. Bet ko toliau to baisiau su laiku..

Ruttaly, yra didelis skirtumas kai auklieji siniuka 4-6 menesiu ir kai suni beveik 3metu

puikiai suprantu, nežinau jūsų situacijos, todėl nekomentavau...sutvarkyti suaugusius šunis yra be galo sunku, ir tai daryti turėtų tik tai išmanantys žmonės..net mažą, jauną šuniuką yra sudėtingą auklėti ir kiek nervų atima..o čia jau visą suaugusį..o jei dar nežinai kaip ir kas, tai ir pablogint situaciją gali..

mes, arba MB, auklėdami savo šunį vadovaujamės Cezariu Milanu (tuo šunų užkalbėtoju)..bet nežinau, ar čia dėl jo metodų, ar šiaip nebloga kalytė..man dar neteko rimtai susidurti su netinkamai išauklėtu šunimi..tik pamenu, kad mano pusbrolis, kai maži buvom, kaime su lazda močiutės šunį daužydavo, akmenim mėtydavo, o joks suaugęs, pamatęs nesustabdė..vargšas šuo, buvo agresyvus, ir nenuostabu kodėl..juk reikia apsiginti nuo laukinio.. doh.gif man irgi bandė kąst, kai norėjau paglostyti, bet aš nuo mažens jų nebijau, tai tik ranką palaikė tarp dantų ir paleido..aišku, čia pasisekė, nes jau šuns psichika buvo sugadinta..nežinia, kas būtų buvę, jei jis būtų palaidas, o aš būčiau arčiau stovėjus.. unsure.gif
Atsakyti
As irgi visiskai nepritariu tam sunu draudimui. Pitbuliai yra veisti NEkasti zmogui, o vat pitu misrunai, veisti neaisku kaip ir neaisku kam - neaisku kokie ir uzauga smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, na tik truputuką nebuvau čia užsukusi, o jūs jau naują gūžtelę surentėt... thumbup.gif Ačiū už naujus namučius. 4u.gif Mmm... Kvepia pavasariu... wub.gif Beje su praėjusia tarptautine moterų dienele visas... drinks_cheers.gif Ar palepino vyrukai? Gėlių parnešė pilną glėbį? bigsmile.gif MB tai pasveikino dar su nepražydusiais narcizais, visu 30... Kaip naujakuriai, net vazos tokiai puokštei neturėjau... Tai stiklainin pamerkiau... O jau gražu... O jau geltona namuose... thumbup.gif
Kaip jums orelis? Mane tas vėjas pražudys... doh.gif Taip norisi jau laukan nosį iškišti... ax.gif
Apie šuniukus kalbėjot... Na aš irgi prieš tuos piktuosius šunis... Gyvūnas yra gyvūnas, nežinosi kas jam į galvą šaus... Manau ir veislė jų tokia išrasta, kad jie būtų koviniai šunys... Turi smegenėlėse agresyvumo gyslelę... g.gif Ir nesvarbu, kaip jį auklėsi ir dresuosi... Na čia tik mano nuomuonė. Man labiau dekoratyviniai šuniukai... wub.gif Špiciukai labai faini, bet girdėjau, kad jie irgi labai pikti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiviSama @ 2013 03 10, 09:24)
Sveikutės, na tik truputuką nebuvau čia užsukusi, o jūs jau naują gūžtelę surentėt... thumbup.gif  Ačiū už naujus namučius.  4u.gif Mmm... Kvepia pavasariu... wub.gif  Beje su praėjusia tarptautine moterų dienele visas...  drinks_cheers.gif Ar palepino vyrukai? Gėlių parnešė pilną glėbį? bigsmile.gif MB tai pasveikino dar su nepražydusiais narcizais, visu 30... Kaip naujakuriai, net vazos tokiai puokštei neturėjau... Tai stiklainin pamerkiau... O jau gražu... O jau geltona namuose...  thumbup.gif
Kaip jums orelis? Mane tas vėjas pražudys...  doh.gif Taip norisi jau laukan nosį iškišti...  ax.gif
Apie šuniukus kalbėjot... Na aš irgi prieš tuos piktuosius šunis... Gyvūnas yra gyvūnas, nežinosi kas jam į galvą šaus... Manau ir veislė jų tokia išrasta, kad jie būtų koviniai šunys... Turi smegenėlėse agresyvumo gyslelę... g.gif Ir nesvarbu, kaip jį auklėsi ir dresuosi... Na čia tik mano nuomuonė. Man labiau dekoratyviniai šuniukai...  wub.gif Špiciukai labai faini, bet girdėjau, kad jie irgi labai pikti... g.gif

'
MB prieš visokias tokias šventes, tai manęs tik vakare paklausė, ar žinau, kokia šiandien diena. Tai sakau, aišku, kad žinau, kur mano tulpės? biggrin.gif lotuliukas.gif tai jam buvo labai juokinga..bet jis nešvenčia nei valentino, nei moters nei kitos tokios, kaip jis sako, neaiškios dienos.. lotuliukas.gif

o vėjas tai baisulinis..br.. doh.gif

visi šunys gali būti pavojingi, jei netinkamai išauklėti..tie mažiukai realiai yra agresyvesni už didžiuosius..matyt, dėl dydžio kompleksuoja..aš nemanau, kad reikia drausti..geriau uždrausti bet kam juos laikyti, nes tokiu atveju ir aviganius, čiau čiau, rotveilerius, dalmantinus ir dar kitus reikia drausti, nes jie patenkta į pavojingiausių šunų dešimtuką..o juk aviganius labai daug kas laiko..tokiems šunims reikia labai tvirto charakterio šeimininko, kuris žino, ką ir kaip daryti, kad tas šuo nebūtų pavojingas..o dėl gyslelės taip, bet tai juk kiekviename gyvulyje slypi (na gal ne triušiuose ten, bet suprantat, ką noriu pasakyti).. smile.gif
Atsakyti
ruttaly na ir keistuolis taviškis... lotuliukas.gif Taigi šitos šventės švenčiamos visame pasaulyje. drinks_cheers.gif Kaip čia dabar tokiom progom be gėlių??? g.gif MB tai nepamišta, jau apie bobadienį prieš kokias tris dienas buvo pradėjęs kalbėti... thumbup.gif O mes už tokias šventes, kaip taviškis išsireiškia - neaiškias... 4u.gif Šventės yra gerai. thumbup.gif bis.gif
Vėjas tai uj uj uj, stūgauja dieną naktį....
Na mažiukai tai tik garsiai loja, bet dantukų nesulyginsi su kovinių šunų... schmoll.gif Prisimenu istoriją, kada čiau čiau veilės šuo suėdė kūdikį ar kažkas tokio... Košmaras...fear.gif Na namuose aš tik už dekoratyvinį šuniuką. Tada gali ramiai miegoti. smile.gif O MB prieš, jam šuo turi būti šuo, o ne katašunis kaip sako. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiviSama @ 2013 03 10, 10:20)
ruttaly na ir keistuolis taviškis...  lotuliukas.gif Taigi šitos šventės švenčiamos visame pasaulyje.  drinks_cheers.gif Kaip čia dabar tokiom progom be gėlių???  g.gif MB tai nepamišta, jau apie bobadienį prieš kokias tris dienas buvo pradėjęs kalbėti... thumbup.gif  O mes už tokias šventes, kaip taviškis išsireiškia - neaiškias...  4u.gif Šventės yra gerai.  thumbup.gif bis.gif
Vėjas tai uj uj uj, stūgauja dieną naktį....
Na mažiukai tai tik garsiai loja, bet dantukų nesulyginsi su kovinių šunų...  schmoll.gif Prisimenu istoriją, kada čiau čiau veilės šuo suėdė kūdikį ar kažkas tokio... Košmaras...fear.gif Na namuose aš tik už dekoratyvinį šuniuką. Tada gali ramiai miegoti. smile.gif O MB prieš, jam šuo turi būti šuo, o ne katašunis kaip sako. lotuliukas.gif


na taip, o aš niekad nebūčiau pagalvojus, kad čiau čiau priklauso tam dešimtukui..ar dalmantinas..tie šunys daugiausia žalos gali pridaryti..tas tiesa..apskritai, aš prieš bet kokius gyvūnus prie vaikų..net katės neleisčiau iki tam tikro vaiko amžiaus..juk ir jos užsmaugia..geriau pasisaugot, negu paskui verkti..o šuo, ar kitas gyvūnas visada liks gyvūnu..juk jis nekaltas, kad va vaikas patampė stipriau..o vaikai irgi nesuvokia, kad negalima iki tam tikro laiko..tai kiekvienąkart pasibaisiu žiūrėdama tuos video, kur vaikai su šuniukais miega..(nekalbu, apie didesnius vaikus, labiau kūdikius), ar žaidžia ant kilimo, o tėvai filmuoja, kaip smagu.. unsure.gif o dėl tų agresyvių šunų, mes su MB nebūtume tinkami prižiūrėti tokį šunį..nors dalmantinas man ir patinka..tačiau per daug darbo..aš apskritai myliu kates, čia MB tik dėl šunų pamišęs.. ax.gif

tai jis dėmesio nestokoja man, tik ne per tokias šventes..o gėlių tai jis nemėgsta dovanot...geriau kokį daiktą nuperka..sako, kam leist pinigus, jei nuvys doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiviSama @ 2013 03 10, 10:20)
ruttaly na ir keistuolis taviškis...  lotuliukas.gif Taigi šitos šventės švenčiamos visame pasaulyje.  drinks_cheers.gif Kaip čia dabar tokiom progom be gėlių??? 

Svenciamos buv. tarybos sajungos salyse, bet kitose salyse tik per tv ar radija primenama apie moteru teisiu iskovojimo diena bet tikrai nesvenciama mirksiukas.gif
Atsakyti