Įkraunama...
Įkraunama...

Ispaniukių namučiai

QUOTE(Vju @ 2016 05 09, 14:34)
Manyčiau, kad teoriškai dokumentus galima keistis ir Lietuvoje, bet tam reikės deklaruoti gyvenamąją vietą Lietuvoje, o paskui vėl "išdeklaruoti".
Aš kažkaip vis pagalvoju, ar tik ne dėl šios priežasties pagal statistinius duomenis į Lietuvą vis kažkiek tūkstančių žmonių "grįžta". Nes nei paso pasikeisi be gyvenamosios vietos deklaracijos, nei vairuotojo pažymėjimo. Todėl man atrodo kai kas atostogų metu susitvarko savo reikalus ir toliau vėl išvyksta.

Siaip keista butu jei negalima butu kokia greita tvarka ir Lt pasikeisti... nes cia uztrunka menesi, o jei pvz skubus reikalas, Lt keicia per diena g.gif
na ir del kainos gal kas "grizta", jei kortele paprasta tvarka Lt 10 euru nekainuoja, o cia 100 biggrin.gif bilietas atsiperka biggrin.gif
Jei kas keitesi teises i ispaniskas tai buciau dekinga uz pasidalinima ziniom, nes cia mano sekantis zingsnis po to, kai pasa gausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 05 09, 17:46)
Siaip keista butu jei negalima butu kokia greita tvarka ir Lt pasikeisti... nes cia uztrunka menesi, o jei pvz skubus reikalas, Lt keicia per diena g.gif
na ir del kainos gal kas "grizta", jei kortele paprasta tvarka Lt 10 euru nekainuoja, o cia 100 biggrin.gif  bilietas atsiperka biggrin.gif
Jei kas keitesi teises i ispaniskas tai buciau dekinga uz pasidalinima ziniom, nes cia mano sekantis zingsnis po to, kai pasa gausiu ax.gif

pranesti,kad gavai nauja pasa reikia butinai,nes kitu atveju jis bus negaliojantis
teises keistis nera sunku-su senomis teisemis eini i trafica,pildai prasyma,neatsimenu ar reikia empadronamiento,paso,nie,ir ilgai laukiam be teisiu,isduoda tik popieriuka kad esi pridaves teises,esu girdejus kad su juo vairuoti negalima,beto jo ribotas galiojimas,kas kazkiek laiko reikia ji prasitesti.Tiek as tiek vyras laukem apie metus laiko,teko trafice patriuksmauti ir pasirodo jos jau senokai pas juos gulejo,tad kas kazkiek laiko reikia pasidometi naujuju teisiu likimu.Mes abu visa ta laika vazinejom ir problemu su tuo popiergaliu nebuvo,bet kaip jau minejau ,girdejau ivairiu istoriju.
Tiesa,jei lietuvisku teisiu galiojimas pasibaiges,reikia pereiti vadinamaja medicinine-farsas,kur susimoki pinigus ir duoda pazyma.
Tikiuosi pagelbejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 05 09, 17:46)
Siaip keista butu jei negalima butu kokia greita tvarka ir Lt pasikeisti... nes cia uztrunka menesi, o jei pvz skubus reikalas, Lt keicia per diena g.gif

Galima galima, skubos tvarka taip pat. Bet tam, kad atiduotum dokumentus keitimui, turi būti deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvoje smile.gif Teises keičiant - taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2016 05 10, 12:35)
pranesti,kad gavai nauja pasa reikia butinai,nes kitu atveju jis bus negaliojantis
  teises keistis nera sunku-su senomis teisemis eini i trafica,pildai prasyma,neatsimenu ar reikia empadronamiento,paso,nie,ir ilgai laukiam be teisiu,isduoda tik popieriuka kad esi pridaves teises,esu girdejus kad su juo vairuoti negalima,beto jo ribotas galiojimas,kas kazkiek laiko reikia ji prasitesti.Tiek as tiek vyras laukem apie metus laiko,teko trafice patriuksmauti ir pasirodo jos jau senokai pas juos gulejo,tad kas kazkiek laiko reikia pasidometi naujuju teisiu likimu.Mes abu visa ta laika vazinejom ir problemu su tuo popiergaliu nebuvo,bet kaip jau minejau ,girdejau ivairiu istoriju.
Tiesa,jei lietuvisku teisiu galiojimas pasibaiges,reikia pereiti vadinamaja medicinine-farsas,kur susimoki pinigus ir duoda pazyma.
  Tikiuosi pagelbejau  4u.gif

As keiciu del pavardes keitimo. Tai ziuresim ko cia dar manes papildomai prasys g.gif Su tuo popieriuku jauciu vazinejant vietoje gal ir nieko, nebent jau kazkur kelionese gal nerizikuociau g.gif

QUOTE(Vju @ 2016 05 10, 19:03)
Galima galima, skubos tvarka taip pat. Bet tam, kad atiduotum dokumentus keitimui, turi būti deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvoje smile.gif Teises keičiant - taip pat.

Tokiu atveju tikrai tikiu, kad dalis "griztanciu" prisideklaruoja kad susitvarkyti popierius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 05 11, 09:55)
As keiciu del pavardes keitimo. Tai ziuresim ko cia dar manes papildomai prasys g.gif Su tuo popieriuku jauciu vazinejant vietoje gal ir nieko, nebent jau kazkur kelionese gal nerizikuociau g.gif
Tokiu atveju tikrai tikiu, kad dalis "griztanciu" prisideklaruoja kad susitvarkyti popierius g.gif

svarbus pokyciai ax.gif
Atsakyti

Hola Ispanės
gal kas neseniai registravo automobilį Ispanijoje? Kokia procedūrą turiu praeiti ir kokios dabar kainos užregistruoti a/m? Automobilį noriu vežti iš Lietuvos.
Atsakyti
Sveikutes !
100 metu 😊
Isgirdau kad SM atsigavo, sakau reikia paskaitineti kaip jus cia gyvuojat 😊
Beja visoms senbuvems geriausi linkejimai 😉

QUOTE(Shana @ 2016 05 09, 17:46)

Jei kas keitesi teises i ispaniskas tai buciau dekinga uz pasidalinima ziniom, nes cia mano sekantis zingsnis po to, kai pasa gausiu ax.gif


Shana, as kaip tik pridaviau antradieni teisiu keitimui.
Beja nauja tvarka nuo praitu metu. Pirma uzpildai tam tikra forma, pasemi visas foto kopijas, paso, Nie, empadronamienta,jai pavarde skiriasi pase ir teisese( mano atveju taip buvo) tada santuokos liudijima( arba teismo nuosprendi del ko kokiu budu pasikeite pavarde, su apostile ir isverstas) - ir priduodi y trafica, jie tada duoda uzklausima y lt, ar viskas ok su tom tavo teisem( vis dar savo lt teises turi tuo metu, jiems tik kopijos reik), tada per menesi gauni atsakyma y emaila, kad viskas ok, tada gali atvykti priduoti teises lietuviskas, uzpildai lapuka su nuotrauka prilipini, susimoki 27 € jai neklystu. Jie isduoda toki laikinuju teisiu A4 formato lapa, su kuriuo gali vazineti isp . Teises teoriskai per menesi ateina. Mano vyrui uztruko uzklausimas y lt menesi, o nuolatines teises atejo per 5 sav.
Man uzklausimas y lt atejo per savaite, ziuresiu per kiek laiko ateis nuolatines teises.
Jaigu baigesi galiojimas teisiu lietuvisku, kai gausit atsakyma y emaila kad jau atvykti priduot lt teises, tuo paciu turesit atsinesti praeina medicinine apziura( privaciai jos praeinamos, lyg 40€ vyras mokejo).

Beja , jaigu teises lt isilaike zmogus po rezidencijos gavimo ispanijoje- teisiu nekeicia. Nebent yrodai dokumentaliai, kad tuo metu dirbai arba mokeisi lt.
Atsakyti
QUOTE(*Acanta* @ 2016 06 02, 21:55)
Sveikutes !
100 metu 😊
Isgirdau kad SM atsigavo, sakau reikia paskaitineti kaip jus cia gyvuojat 😊
Beja visoms senbuvems geriausi linkejimai 😉
Shana, as kaip tik pridaviau antradieni teisiu keitimui.
Beja nauja tvarka nuo praitu metu. Pirma uzpildai tam tikra forma, pasemi visas foto kopijas, paso, Nie, empadronamienta,jai pavarde skiriasi pase ir teisese( mano atveju taip buvo) tada santuokos liudijima( arba teismo nuosprendi del ko kokiu budu pasikeite pavarde, su apostile ir isverstas) - ir priduodi y trafica, jie tada duoda uzklausima y lt, ar viskas ok su tom tavo teisem( vis dar savo lt teises turi tuo metu, jiems tik kopijos reik), tada per menesi gauni atsakyma y emaila, kad viskas ok, tada gali atvykti priduoti teises lietuviskas, uzpildai lapuka su nuotrauka prilipini, susimoki 27 € jai neklystu. Jie isduoda toki laikinuju teisiu A4 formato lapa, su kuriuo gali vazineti isp . Teises teoriskai per menesi ateina. Mano vyrui uztruko uzklausimas y lt menesi, o nuolatines teises atejo per 5 sav.
Man uzklausimas y lt atejo per savaite, ziuresiu per kiek laiko ateis nuolatines teises.
Jaigu baigesi galiojimas teisiu lietuvisku, kai gausit atsakyma y emaila kad jau atvykti priduot lt teises, tuo paciu turesit atsinesti praeina medicinine apziura( privaciai jos praeinamos, lyg 40€ vyras mokejo).

Beja , jaigu teises lt isilaike zmogus po rezidencijos gavimo ispanijoje- teisiu nekeicia. Nebent yrodai dokumentaliai, kad tuo metu dirbai arba mokeisi lt.


Tikrai 100 metu!
Kaip laikaisi?
Labai aciu uz info, labai i tema. As kaip tik kita savaite nauja NIE gausiu su nauja pavarde, galesiu tada pradeti jau kitus dalykus keisti. Dar reikia jauciu nauja empadronamiento pasiimti g.gif
NIE pakeitimui beje manes neprase nieko daugiau, tik seno paso ir naujo paso. Jokio daugiau dokuento kodel pasikeicia pavarde nereikejo.
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 06 03, 09:34)
Tikrai 100 metu!
Kaip laikaisi?
Labai aciu uz info, labai i tema. As kaip tik kita savaite nauja NIE gausiu su nauja pavarde, galesiu tada pradeti jau kitus dalykus keisti. Dar reikia jauciu nauja empadronamiento pasiimti g.gif
NIE pakeitimui beje manes neprase nieko daugiau, tik seno paso ir naujo paso. Jokio daugiau dokuento kodel pasikeicia pavarde nereikejo.
4u.gif  4u.gif

Labutis.
Laikausi gerai, laukiames trecio sunaus 😊 vasaros gale gimdyt, tai visus karscius teks pravaiksciot su pilvuzu dydeliu 😊 tarp mazuju bus dvieju metuku skirtumas. Na bet mazasis eina y darzeli , tai siek tiek lengviau bus , nes bent jau pusdieni leisiu tik su kudikeliu namuos.plius darzelis randasi prie vyriausiojo instituto, tai jaigu ka vyresnelis parsives pareidamas po pamoku ir broli is darziuko 👍🏻
O del pavardes keitimo visose institucijose tai dar teks pavargti. Pirma gausi empadronamienta nauja issiimti, kad duomenu bazeje butu pakeista jau pavarde( iskart isiimk bent jau tris lapus) reikes teisems, seguridad social, medicininei kortelei pasikeisti, aj dar ir y hacienda reikes nueiti taip pat. Tiesa ir masinos dokumentus turesi keistis. Taip pat banke gausi pasikeisti viska.
Ir prisidaryk fotokopiju dokumento del ko keitesi pavarde- sito visur manes prase.( bet visad neskis kartu orginala, nes kai kur praso parodyt ir orginala, aisku su apostile ir isversta, tinka ir tas kuris ispaniskai vadinamas ,,plurilingue,,nezinau kaip lietuviskai vadinamas tiksliai jis, bet tai tarptautinis lapas to paties formato visose salyse- ar tai gimimo liudijimas, santuokos, skyrybu ... Sertifikatas tik jis tam tikro formato buna, kur antroj pusej buna sunumeruoti langeliai su yvairiu kalbu pavadinimais kas kuriam langeli yra yrasyta pirmoje lapo puseje. O jai teismo nuosprendzio metu pakeista pavarde, turi buti isverstas visas teismo sprendimas ir su apostile)
Tikrai uztruksi kol visur pasikeisi viska, bet is tikro as labai jau neskubejau- masinos dokumentus tik po metu pasikeiciau 😝
Atsakyti
sveikos visos wub.gif
noreciau jusu paklausti, man nuo ispaniskos banko korteles nueme 38,75eur ir parasyta uz certif. no residente, kas tai? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos gal yra kas gyvena Barselonoje ? 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti