Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Mockava @ 2014 04 01, 20:45)
Galvoji, kad aš?  nono.gif  su manim nieko bendro... Aš užsikabinau ant to kabliuko ir toliau siūlau, jei jau kabintis tai kaip reikalas  lotuliukas.gif

biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal esate kas ziureja Güz sancisi? Kostiuminis, man patinka serialai nukelentys i praeiti.
Cia vaidina, Beren Saat ir Murat Yildirim.
Idomu kokie atsiliepimai? jei kas mate mirksiukas.gif
Atsakyti
http://bigcinema.tv/...anli-kiyam.html

kas klauset serialo,kazko panasaus I Didingaji amziu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2014 04 02, 19:57)
Gal esate kas ziureja Güz sancisi? Kostiuminis, man patinka serialai nukelentys i praeiti.
Cia vaidina, Beren Saat ir Murat Yildirim.
Idomu kokie atsiliepimai? jei kas mate mirksiukas.gif

Ai, čia kur ji prostitutę vaidono? Mačiau aš. Šiaip man tokie filmai nepatinka, vien dėl aktorių žiūrėjau. Žiaurokas toks, politinis. Serialo tokio tikrai nežiūrėčiau, bet filmas ok. Scenų tokių atvirų pakankamai yra, kaip turkų filmui, už kurias Beren visa žiniasklaida tarkavo.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 02, 22:30)
Ai, čia kur ji prostitutę vaidono? Mačiau aš. Šiaip man tokie filmai nepatinka, vien dėl aktorių žiūrėjau. Žiaurokas toks, politinis. Serialo tokio tikrai nežiūrėčiau, bet filmas ok. Scenų tokių atvirų pakankamai yra, kaip turkų filmui, už kurias Beren visa žiniasklaida tarkavo.

prasyciau nuoroda 4u.gif
Atsakyti
http://turkcinema.tv...uz-sancisi.html
Atsakyti
Na mergaitės, ar žiūrit Kurt Seit ir Shura? Ar prieš Kivanc barzdą protestuojat biggrin.gif Aš tai pažiūrėčiau visai, bet jau vertimas antros serijos, tai kaip iš triūbos, visai kosmosas, nieko neina suprast. Jau geriau tik su titrais būtų.
Atsakyti
Protestuojam protest.gif protest.gif protest.gif
Atsakyti
Nu ir gerai mirksiukas.gif aš tai einu pasikankinsiu, pabandysiu įveikt kokią seriją smile.gif
Atsakyti
As siandien kankinuosi su 3Kurto serija, siaubingas vertimas irgi, o kas juokingiausia , kad 2 serijoj net reklama vertimo ismesdavo, man net geda butu reklamuotis su tokiu igarsinimu smile.gif
Negerai Kivanc fanai dirba negerai smile.gif
Ziuriu 130 Didingojo amziaus serija, bandau pailseti nuo baisaus Kurto vertimo smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti