Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

Diskutuojam toliau 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image

I tema
Atsakyti
Grazi tema 4u.gif

Man tai Selma kokia keista. Tik istekejo, isgirdo 2 moteru skambucius ir jau pavydas, jau seka. Neturi ka veikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 04 21, 15:58)
Grazi tema  4u.gif

Man tai Selma kokia keista. Tik istekejo, isgirdo 2 moteru skambucius ir jau pavydas, jau seka. Neturi ka veikti  doh.gif

Pirmas vyras meiluze turejo isitaises, tai ir dabar paranoja kankina,naturalu biggrin.gif plius ir Karolina pasitikejimo nekelia..
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 21, 13:17)
jeigu rasit imeskit  4u.gif


Uztrukau visas 10 minuciu karsta.gif http://www.izlesene....a-sarki/5151605

Dabar tris dienas klausysiu wub.gif Kaip grazu wub.gif Ieskodama dainos uzmaciau turkisku reklama su Kuziuku karsta.gif karsta.gif

Nustebino jis mane, kiek video radau, kur jis dainuoja 4u.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 21, 14:17)
biggrin.gif  na, kad ir kaip gaila, bet kuo didesnis niekselis, tuo labiau ir sekasi. O gerieciams, kaip visada reikia dėl sėkmės pakovoti  ax.gif


O jis uzsislaptines niekselis bus ar atvirom kortom issikalines? g.gif

Kai siandien Aylin su Soneriu nuo lietaus slepesi, tai primine dziungliu maugli, kai su Fatmagiul slepesi nuo lietaus.
Papildyta:
Kadangi uzkabino, tai pasigilinau, kad Suleimanas - Renan Bilek - muzikantas, teatro atlikejas. Visai nieko jo muzika, man limpa thumbup.gif

https://www.youtube....h?v=srB3m0lxIpA
Atsakyti
Šiaip kiek teko matyti, ten didžioji dauguma jų aktorių neblogai dainuoja ax.gif ir teatre nemaža dalis vaidina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 21 balandžio 2015 - 17:25
QUOTE(vemvet @ 2015 04 21, 15:58)
Grazi tema  4u.gif

Man tai Selma kokia keista. Tik istekejo, isgirdo 2 moteru skambucius ir jau pavydas, jau seka. Neturi ka veikti  doh.gif

Tai kad visuose tuose turku serialuose turciai neturi ka veikt biggrin.gif Ir draugu neturi biggrin.gif

Beje, sveiki 4u.gif As irgi noriu pasijungt prie diskusiju apie shi seriala, nors siaip kaip ir pries serialus nusiteikus, bet turkishki vis itraukia doh.gif

O vakar viena serija praleidau, tai dabar kenciu nuo nezinios biggrin.gif - ar galit man papasakot, ka Muratas Ailin pasake prie stalo, kad ji tokia patenkinta po to buvo? smile.gif Ir ka Ahmedas pasake Berin pasibaigus kinui? Ta prasme kokio galo tuos bilietus jai ikisho, kad vyras rastu? smile.gif Dekui, kas patenkins mano smalsuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 21, 18:25)
Šiaip kiek teko matyti, ten didžioji dauguma jų aktorių neblogai dainuoja ax.gif ir teatre nemaža dalis vaidina.

Tai kiek žinau blush2.gif stojant į aktorinį visame pasaulyje privalai mokėti dainuoti biggrin.gif Tad be klausos į aktorius niekaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 04 22, 14:32)
Tai kiek žinau blush2.gif stojant į aktorinį visame pasaulyje privalai mokėti dainuoti biggrin.gif Tad be klausos į aktorius niekaip ax.gif

tai, kad nemaza dalis Turkijos aktoriu, nera jokiu aktoriniu baige biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2015 04 22, 11:28)
Tai kad visuose tuose turku serialuose turciai neturi ka veikt biggrin.gif Ir draugu neturi biggrin.gif

Beje, sveiki  4u.gif  As irgi noriu pasijungt prie diskusiju apie shi seriala, nors siaip kaip ir pries serialus nusiteikus, bet turkishki vis itraukia doh.gif

O vakar viena serija praleidau, tai dabar kenciu nuo nezinios biggrin.gif - ar galit man papasakot, ka Muratas Ailin pasake prie stalo, kad ji tokia patenkinta po to buvo? smile.gif Ir ka Ahmedas pasake Berin pasibaigus kinui? Ta prasme kokio galo tuos bilietus jai ikisho, kad vyras rastu? smile.gif Dekui, kas patenkins mano smalsuma smile.gif


Muratas pasake kad susitaiko su ju meile ir leidzia myleti vienas kita kazkas tokio, o Berin su Ahmedu ejo i kina atskirai bet sedejo salia viens kito ir nusipirko i ta pati filma kita diena irgi sedes salia pasiziurejo viens i kita ir issiskirste, nesuprantu as ju abieju visai nei pasisneka vengia vienas kito bet eina visur kur vienas eina ten ir kitas
Papildyta:
QUOTE(Indrijan @ 2015 04 22, 16:35)
Muratas pasake kad susitaiko su ju meile ir leidzia myleti vienas kita kazkas tokio, o Berin su Ahmedu ejo i kina atskirai bet sedejo salia viens kito ir nusipirko i ta pati filma kita diena irgi sedes salia pasiziurejo viens i kita ir issiskirste, nesuprantu as ju abieju visai nei pasisneka vengia vienas kito bet eina visur kur vienas eina ten ir kitas

O bilietus rado netycia pirko ir isikiso i kisene, as labai atidziai neziuriu bet ligtai nieko nepraleidau
Atsakyti
Madeleine Stowe - Victoria is Revenge ir Berrin
user posted image
user posted image
Stulbinantis panasumas blink.gif smile.gif p.s. kaip sunku buvo rast Berrin nesusiraukusia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 04 22, 16:46)

Stulbinantis panasumas blink.gif  smile.gif  p.s. kaip sunku buvo rast Berrin nesusiraukusia biggrin.gif

biggrin.gif siaip man ji kaip moteris labai simpatiska, kai graziai aprengia ir padazo, tai isvis grazuole. Trecio sezono pradzioj bus labai grazi smile.gif Tik balsas man jos nelimpa, toks stipriai prarukytas biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 22, 18:13)
biggrin.gif  siaip man ji kaip moteris labai simpatiska, kai graziai aprengia ir padazo, tai isvis grazuole. Trecio sezono pradzioj bus labai grazi smile.gif Tik balsas man jos nelimpa, toks stipriai prarukytas  biggrin.gif
user posted image
user posted image

drinks_cheers.gif ir man grazi, tik vaidmuo nedekingas smile.gif
Atsakyti