Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

QUOTE(Indrijan @ 2015 04 22, 17:37)
Muratas pasake kad susitaiko su ju meile ir leidzia myleti vienas kita kazkas tokio, o Berin su Ahmedu ejo i kina atskirai bet sedejo salia viens kito ir nusipirko i ta pati filma kita diena irgi sedes salia pasiziurejo viens i kita ir issiskirste, nesuprantu as ju abieju visai nei pasisneka vengia vienas kito bet eina visur kur vienas eina ten ir kitas
Papildyta:

O bilietus rado netycia pirko ir isikiso i kisene, as labai atidziai neziuriu bet ligtai nieko nepraleidau


aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BusyBee: 22 balandžio 2015 - 20:33
QUOTE(nandriu @ 2015 04 22, 17:46)
Madeleine Stowe - Victoria is Revenge ir Berrin
user posted image
user posted image
Stulbinantis panasumas blink.gif  smile.gif  p.s. kaip sunku buvo rast Berrin nesusiraukusia biggrin.gif

man išvis nepanašios,nėr ką lygint ,Berin nepalyginamai gražesnė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 04 22, 23:22)
man išvis nepanašios,nėr ką lygint ,Berin nepalyginamai gražesnė wub.gif

man sitose foto tai labai panasios smile.gif bet aisku, ner ka lygint, Berin dar jauna, o Victoria sena tarka jau biggrin.gif
Atsakyti
Ar Mete bus su Nihal? rolleyes.gif
Atsakyti
eina sau kokia vestuviu dovana nuo Murado blink.gif siaubas tikras unsure.gif
Atsakyti
bet kiek tie turkai mušasi, siaubas doh.gif liūdna pabaiga... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 04 23, 14:36)
Ar Mete bus su Nihal?  rolleyes.gif


Nihal net nepazinau is pradziu, kai ruosesi teketi. Jau tokia baisi buvo, makiazas doh.gif
Nezinau, galetu jie ir buti kartu ax.gif

QUOTE(egliu @ 2015 04 23, 15:19)
eina sau kokia vestuviu dovana nuo Murado  blink.gif  siaubas tikras unsure.gif


Man keistas Sonerio elgesys, zinojo, kad brolis greitai mirs, tai galejo bent jau palaukti, kam cia zenytis is karto po skyrybu, dega doh.gif
O brolis gal siaip nebutu nusisoves, jei sveikas butu, bet kad mirti taip ar ne taip reikia, tai ir padovanojo save.

Galejo Soneris nutraukti vestuves, o po metu kitu su Aylin susituokti, gi vis tiek ju ta santuoka netikra buvo.
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 04 23, 14:36)
Ar Mete bus su Nihal?  rolleyes.gif

Ne nebusApskritai, Mete meiles fronte nekas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2015 04 23, 15:21)
bet kiek tie turkai mušasi, siaubas  doh.gif  liūdna pabaiga... unsure.gif

Tikrai taip biggrin.gif kumsciai pas juos i darba daznai paleidziami smile.gif Pietus-kraujas karstas...
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 04 23, 15:51)

O brolis gal siaip nebutu nusisoves, jei sveikas butu, bet kad mirti taip ar ne taip reikia, tai ir padovanojo save.

Galejo Soneris nutraukti vestuves, o po metu kitu su Aylin susituokti, gi vis tiek ju ta santuoka netikra buvo.


Na nieko sau dovanele. Tokias dovanas tik visiski egoistai ir psichiniai ligoniai ir gali padovanoti doh.gif

Na, kiek pamenu ta vestuviu epizoda ir visa ta tragedija, kuri ivyko tiesiai Soneriui pries akis. Tai Soneris taigi visai nieko nemaste. Jam viskas liejosi. Jis buvo istiktas soko. Abejoju, kad nors vienas zmogus, po tikro brolio nusisovimo pries akis, butu galejes kazka adekvataus sumastyti. Vienintelis dalykas, ka Soneris, mano galva, blogai padare, tai, kad nepaklause Suleimano ir nuvyko pas broli verysad.gif Visad reikia klausyt Suleimano smile.gif Beja, man tai viena isimintiniausiu sio serialo scenu. smile.gif
O turkai, tai visad vestuves turi sugadinti. Pas juos visad per jas kokia nelaime nutinka. Sitam seriale irgi beveik visos veseles " pagadintos" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 04 22, 19:37)
drinks_cheers.gif ir man grazi, tik vaidmuo nedekingas  smile.gif

bet manau savo vaidmeni ji gerai suvaidino smile.gif

QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 04 22, 23:22)
man išvis nepanašios,nėr ką lygint ,Berin nepalyginamai gražesnė wub.gif

man irgi nepanasios ax.gif

QUOTE(egliu @ 2015 04 23, 16:19)
eina sau kokia vestuviu dovana nuo Murado  blink.gif  siaubas tikras unsure.gif

man ta pabaiga, buvo kazkoks sokas, dar iki siolei ja pamenu, nors ziurejus jau senokai rolleyes.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 23, 17:30)
O turkai, tai visad vestuves turi sugadinti. Pas juos visad per jas kokia nelaime nutinka. Sitam seriale irgi beveik visos veseles " pagadintos"  doh.gif

nesakyk, lb fainos vestuves buvo, tos puseseres Aylin, blyn vardas uzstrigo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 23 balandžio 2015 - 21:42
QUOTE(rena @ 2015 04 23, 21:41)

nesakyk, lb fainos vestuves buvo, tos puseseres Aylin, blyn vardas uzstrigo  lotuliukas.gif

Misude biggrin.gif pagal varda ir vestuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 23, 16:30)
Na nieko sau dovanele. Tokias dovanas tik visiski egoistai ir psichiniai ligoniai  ir gali padovanoti  doh.gif

Na, kiek pamenu ta vestuviu epizoda ir visa ta tragedija, kuri ivyko tiesiai Soneriui pries akis. Tai Soneris taigi visai nieko nemaste. Jam viskas liejosi. Jis buvo istiktas soko. Abejoju, kad nors vienas zmogus, po tikro brolio nusisovimo pries akis, butu galejes kazka adekvataus sumastyti. Vienintelis dalykas, ka Soneris, mano galva, blogai padare, tai, kad nepaklause Suleimano ir nuvyko pas broli verysad.gif Visad reikia klausyt Suleimano smile.gif  Beja, man tai viena isimintiniausiu sio serialo scenu.  smile.gif
O turkai, tai visad vestuves turi sugadinti. Pas juos visad per jas kokia nelaime nutinka. Sitam seriale irgi beveik visos veseles " pagadintos"  doh.gif


As ir nesakiau, kad gera dovana. Bet zinant, koks egoistas ir ligotas brolis, tikrai lengviau tai pakelti ir galetu Soneris statyti savo laime is naujo, o ne ant jo griauciu. Ne dabar, aisku. Isvis nesuprantamas tas jo skubejimas.

Primine sugadintas Kuziuko vestuves unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 23, 22:12)
Misude biggrin.gif pagal varda ir vestuves  biggrin.gif


O ta uz ko tekes?
Man patiko issiziojus Neriman siandien, nu ir veidelis lotuliukas.gif
Atsakyti