Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

QUOTE(vemvet @ 2015 04 27, 13:56)
Nervina Kenanas, kad per ji geri zmones zuna, gaila Nurio.

O ilgai dar Aylin merdes kaip traukinio pervaziuota?  unsure.gif

Mane jau išvis visas filmas nervina
Atsakyti
QUOTE(Kinderiukas @ 2015 04 27, 13:58)
Mane jau išvis visas filmas nervina


Ir kaip gali taip nesisekti vienai seimai? Cia jau kurejai su gera fantazija.
Mano mama irgi sako, kad jau nervina visas filmas.

Manes dar filmas nenervina, nes fone eina, bet kai kurie dalykai jau tokie hiperbolizuoti doh.gif Kaip kad Aylin dabar doh.gif
Atsakyti
man irgi nepatinka tokios minorinės gaidos ...nebežiūriu ištisai...tik retkarčiais ir dar jus paskaitinėju...Eina švilpt ...geriau tikrą muilą žiūr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 04 27, 14:30)
man irgi nepatinka tokios minorinės gaidos ...nebežiūriu ištisai...tik retkarčiais ir dar jus paskaitinėju...Eina švilpt ...geriau tikrą muilą žiūr biggrin.gif

Niekam niekas nesiseka,atrodo jau jau bus laimė meilė biggrin.gif., ir vėl kažkas nutinka. Teisybės nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
Na bet tikrai, galėjo Soneris iškart pasakyti dėl ko nevedė Aylin. Nes dabar tai kiti nieko nežino apie Muradą ir jį kaltina.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 04 27, 16:32)
Na bet tikrai, galėjo Soneris iškart pasakyti dėl ko nevedė Aylin.  Nes dabar tai kiti nieko nežino apie Muradą ir jį kaltina.


Ir dar egoistas kaip ir brolis: isvaduok mane is kanciu. O kad Aylin sedetu uz zmogzudyste tai negalvoja.

Na bet yra ir teigiamu dalyku, jau Ali koks rupestingas, nors prie sirdies dek rolleyes.gif Vaikai rupi, Dzemile rupi, problemos rupi.
Atsakyti
Nu man tai Ali kaip nepatiko taip ir nepatinka, visai neatrodo jis man pasikeites ir toliau kas tik biski ir psichuoja, tuoj rekt ir mustis puola, dabar kai sitie vaikai ir dzemile parupo, tai Mustafa nesirupina.

Atsakyti
QUOTE(Hiurem @ 2015 04 27, 17:03)
Nu man tai Ali kaip nepatiko taip ir nepatinka, visai neatrodo jis man pasikeites ir toliau kas tik biski ir psichuoja, tuoj rekt ir mustis puola, dabar kai sitie vaikai ir dzemile parupo, tai Mustafa nesirupina.


Oi ne, jis tikrai man nepatinka. Bet sakau, kad filme be minoriniu gaideliu ir kitu kartais matosi smile.gif JO atkaklumas, padejimas Dzemilei, na, yra ir teigiamu dalyku kartais.
Taip, nepasimoke is klaidu, jauniausias sunus irgi nerupi.

Cia tinka, kad vyras myli vaikus, kol myli ju mama unsure.gif
Atsakyti
GAl zinote kas groja, kieno cia melodijos styginiais instrumentais buna kai rodo kazka liudno sad.gif? man tokios grazios tos melodijos... wub.gif
Atsakyti
Bet vis tiek Ali nėra toks, koks buvo 1 sezone - išprievartavo Džemilę, su laivu atsitrenkė į žvejo trobelę. Dabar tikrai šiek tiek pasikeitė į gerą.
Atsakyti
bet man patiko sito serialo pabaiga- neturkiska, nes kitus kai pasiziuri, tai pabaiga amziais pribaigia ir tik sunervina, kam aplamai ziuret reikejo biggrin.gif
Atsakyti
O ta seselė, kuri slaugo, bus Sonerio nauja meilė gal?
Atsakyti