Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Aš negaliu atsižiūrėti, kaip gražiai jos plaukai būna supinti per kiekvieną seriją bigsmile.gif Atrodo paprasta, bet labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Aš pamačiau trumpą video, apie šį serialą, labai sudomino, bandysiu siųstis. bigsmile.gif
Atsakyti
O man bus gaila, jei visi Starkai mirs.. tikiuosi, kad ne verysad.gif Šiaip aktoriai sakyčiau gerai parinkti, tokie nestandartiniai nulaižyti, ir ta mergina Kalisė graži, tik kai žiūrėjau į Drogą, tai man taaaaip keista, buvo sunku patikėt, kad tai tas pats aktorius, kur gelbėtojuose vaidino biggrin.gif biggrin.gif
Smagu Nox, kad susidomėjai, laukiam komentarų 4u.gif
Atsakyti
Pirmos knygos lietuviškas vertimas planuojamas kitų metų Kalėdoms. Ar bus verčiamos kitos, priklausys nuo to, kaip pirks pirmąją. Turint omeny, kad ana nebus pigi vien dėl apimties (paperback'as 800 su virš psl.)...nenustebčiau, jei tuo ir baigtųsi g.gif
Atsakyti
As pries daugeli metu (gal kokius 8 ) pirkau viena knyga (du tomus) sio epo. Pirkau rusiskai, skaitesi sunkiai, bet vis tiek itrauke. O kur pirkau, niekaip neprisimenu doh.gif
Tai nebent paieskoti rusiskose knygynose .....
Atsakyti
Jungiuosi ir as i jusu gretas. Dievinu si seriala thumbup.gif
Pabaigos tikrai neitiketinos. taciau knygu turinys neatitinka serialo schmoll.gif turiu parsisiuntusi anglu kl. bet labai sunkiai skaitosi nes sudetingu stiliumi parasyta doh.gif
Man lb gaila buvo kai Drogo zuvo verysad.gif jis ir Denerise wub.gif faina meile istorija. Knygoje placiau aprasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, ka tik baigiu ziureti paskutine dali. Man tikru tikriausias sokas. Paskutine serija nereali. Papludau asarom, kai Starkui galva nukirto. Vnz. atejau ieskoti lietuvisko knygos vertimo, o cia pasirodo nera taip jau paprasta. blink.gif verysad.gif O jei metus laiko naujo senozo reikes laukti, tai o varge blink.gif
Labai noriu knygos. Ten tikrai viskas ispudigiau turetu buti. g.gif
Atsakyti
Labai ispudingas serialas, laukiu tesinio wub.gif
Atsakyti
Vasara su vyru ziurejom si seriala.vienas is geriausiu,labai patiko.pabaiga sokiruojanti.tik gaila,kad dar ilgai reiks laukt antrojo sezono.
Kokia leidykla leis knygas?jei jau serialas taip sugebejo itraukt,tai jauciu nuo knygos is vis neis atsiplest tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, priimkit dar vieną šio serialo gerbėją 4u.gif
irgi kaip ir visos jūs likau sužavėta pasižiūrėjus pirmąją seriją, ir kol viso neįveikiau, negalėjau atsitraukti nuo kompo biggrin.gif MB jau kelias knygas perskaitė, tai sakė, kad daug ką įdomaus praleidžia ir kažkiek pagražina smile.gif neatlaikė mano komentarų: "oi ne, šitas negali žūti, oi tik ne ji, ji turi likti gyva" ir išsisakė, kad beveik visi jie žus, labai keis aktorius, bet bent jau knyos tai thumbup.gif nei kiek siužeto nepagadina. Niu reik tikėtis, kad taip ir bus ax.gif tik vat sakiau dabar palauksiu kol pasirodys visas sezonas ir iškarto visą ir siųsiu, nes kai savaitę reikėdavo laukti serijos, tai doh.gif
Atsakyti
Laba, man irgi labai patiko serialas. Idomu kada naujas sezonas bus? Man ispudinga 10 serijos pabaiga, kai Kalise tokia mazute, atrodytu silpnute, viena pelenuose ir salia drakoniukai bigsmile.gif Man Kalise labai patinka tokia trapi moteris, o tokia stipri viduje wub.gif
Atsakyti
Naujas sezonas bus kitu metu pavasari. Bent jau Amerikoj prasides. Man geriau su rusu vertimu ziureti, tai teks dar ilgiau palaukti (greiciausiai iki kitos vasaros arba rudens sad.gif doh.gif )
Atsakyti