Įkraunama...
Įkraunama...

Grey's Anatomy

O tai negi cia nepaskutinis sezonas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2015 04 27, 16:34)
O tai negi cia nepaskutinis sezonas?  g.gif

Aktoriai tikrai pasirase kontraktus 12 sezonui, butu seniai paskelbta, jei butu paskutinis. Jis per daug gerai ziurimas, kad uzbaigtu, ypac paskutine serija muse rekordus. Nors daug kas sako, kad po to, kas ivyko, nebeziures, kazin.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 04 27, 18:11)
Aktoriai tikrai pasirase kontraktus 12 sezonui, butu seniai paskelbta, jei butu paskutinis. Jis per daug gerai ziurimas, kad uzbaigtu, ypac paskutine serija muse rekordus. Nors daug kas sako, kad po to, kas ivyko, nebeziures, kazin.


Derekas irgi buvo pasirašęs 12am sezonui, bet va, prašau doh.gif
Atsakyti
man šitas serialas nepatinka tuo, kad mylimus aktorius "nuima" doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rrasytia @ 2015 04 27, 11:02)
Pati absurdiskiausia serija per 11 metu doh.gif  viena is pagrindiniu veikeju nuzude per 20 minuciu. visiska nesamone. Is pradzu zliumbiau, o dabar esu labai pikta  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau, aktorius vaidinantis Dereka susipyko su kureja Shonda Rimes ir ji "atkersijo", pasalindama jo personaza tokiu budu. Bet kokiu atveju kiti jos serialai manes nevilioja, uztenka dramu GA g.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 04 28, 18:58)
Kiek skaiciau, aktorius vaidinantis Dereka susipyko su kureja Shonda Rimes ir ji "atkersijo", pasalindama jo personaza tokiu budu. Bet kokiu atveju kiti jos serialai manes nevilioja, uztenka dramu GA  g.gif

Jei tai tiesa, tai keista kaip žmonės leidžia savo kažkokiomis ambicijom imti viršų prieš sveika protą ir milijonus gerbėjų...
Tiesa pasakius mano ateinanti serija bus paskutine...atsibodo jau visi tie pagrindiniu veikėjų nužudymai ir visos katastrofos...kažkaip galėtų išlikti įdomus ir be to...nes jau nežinau ar bėra kokia katastrofa kurios nebuvo šiam seriale...
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 04 28, 18:58)
Kiek skaiciau, aktorius vaidinantis Dereka susipyko su kureja Shonda Rimes ir ji "atkersijo", pasalindama jo personaza tokiu budu. Bet kokiu atveju kiti jos serialai manes nevilioja, uztenka dramu GA  g.gif

Tai, kad jis isskyre su zmona, issikrauste i kita miesta ir siaip keicia gyvenima. Tipiska vidutinio amziaus krize g.gif
Scandal fantastiskas shondos serialas thumbup.gif
Atsakyti
Apie skyrybas zinau, bet apie konfliktus su Shonda irgi rase. Dabar belieka laukt naujos Meredith meiles turbut g.gif Noretusi, kad dar pagedetu.
Atsakyti
Gal kas zinot kiek dar seriju bus siame sezone?
As galvojau, kad 22 bus finaline nes 2val trukmes bet ziuriu ir 23 yra.
Vakar vakare perziurejau 21 serija, tai nezinau, kazkaip keistai jauciuosi, bet neisivaizduoju dar vieno sezono be Dereko, o ir 22serija tokia liudna, skaudi. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi su tuo pačiu klausimu, kiek serijų. Pažiūrėjau 21-ą ir sėdžiu laukiu ramiai naujo sezono, vakar netyčia įlindau - 22 serija bigsmile.gif bet kaip suprantu, ten dvi serijos sukištos g.gif bet jos išvykimo priežastis tai mane nustebino wub.gif tik tikėjausi Jo, o ne Jos blush2.gif Ir man labai nepatiko, kad net per daug rodė apie Mirandą unsure.gif Gal didesnis dėmesys bus skirtas jos šeimai? g.gif
Atsakyti
24 serijos turi būt mirksiukas.gif
Atsakyti
Po savaites finalas, 12 sezonas oficialiai uzsakytas.
Atsakyti