Įkraunama...
Įkraunama...

„Be namų negerai“

QUOTE(Vilma4 @ 2015 04 23, 18:14)
O as irgi nesusilaikiau ir perskaiciau  gun_bandana.gif  doh.gif

O man tai vistiek netrukdo mirksiukas.gif Visad viską geltonai perskaitau, bet man intrigos negadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2015 04 23, 18:27)
Et mitnick, ir išdavei sad.gif Norėjau išlaikyti intrigą ir nerašyti net geltonai, kas yra Rabbit ir apskritai vengti komentarų šia tema.


Tam ir yra geltonas tekstas, ar ne? tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 04 22, 20:11)

Gal jau ir kartojuosi, bet man gaila Andzelo. Neskaitant atsitikimo su Dzeku man jis toks gerietis, bet jam vis su moterim nesiseka. Atejo zmogus su kostiumu, pasipuoses, isgirst, kad ... skiriames  doh.gif

Man irgi jo pagailo... Nesiseka jam nors tu ką doh.gif Man Čarlės reakcija tikrai keista, vietoj to, kad pasistengtų kokiais būdais keisti požiūrį į gyvenimą kartu ėmė ir išsiskyrė... g.gif O juk matyt, kad ir ji sielojasi dėl išsiskyrimo...

Įdomu, ar Lėja su Elaidžiu sueis į porą?... Ji tai juo susižavėjus manau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, taip smagu čia užsukus rasti aprašymus. Nors negaliu sulaukti aprašymų, tai žiūriu į priekį, nes kasdien leidžiu sau poilsį kol vaikiukas miega - pažiūrėti dvi "Be namų negerai" serijas smile.gif Kas dėl serialo, tai man labai graži Lėjos ir Elaidžo pora atrodo. Jie abu tokie pozityvūs,linksmi.
Dėl Mailso, tai man čia kažkokia nesąmonė su ta mergaite. Nu tai taip gaunasi, kad jis šachmatais žaidžia iš tikrųjų su savimi. Ir pats paišo ant priekabos aikštelės namelių?
Marta ir Liamas man nesižiūri. Aš net nežinau, kas jam tiktų į porą. Nepatinka jis man ir tiek....Martai reikia kažko kaip Džekas. Jie buvo nereali pora,labai gaila tokios jo baigties. Dabar pagalvojau, kad senokai kažkas seriale mirė. Žinant scenaristus, ar nebus, kad vėl kas nors neužilgo mirs? Čia šiaip tokia mintis kilo, nes žiūri 5034 serija, tai tokia ramuma seriale. Ar nebus prieš kokius įdomius įvykius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sabalyte @ 2015 04 27, 20:53)
Dabar pagalvojau, kad senokai kažkas seriale mirė. Žinant scenaristus, ar nebus, kad vėl kas nors neužilgo mirs? Čia šiaip tokia mintis kilo, nes žiūri 5034 serija, tai tokia ramuma seriale. Ar nebus prieš kokius įdomius įvykius? smile.gif

Man irgi Džeko trūksta. Kad ir kaip Marta mylėtų Hugą, man Džekas vis tiek mielesnis smile.gif

Mano paskutinė matyta serija - 5098. Niekas iki šiol dar nemirė biggrin.gif Kažkada skaičiau mirusių personažų sąrašą, tai žinau, kieno dabar "eilė". Bet nepanašu, kad tas personažas jau ruoštųsi pakratyti kojas smile.gif Tai kol kas galim ramiai žiūrėt, nieko tokio nenutiks smile.gif

Dėl Mailso ir Rabbit - taip išeina, kad jis pats su savimi žaidžia šachmatais ir piešia ant priekabų. Vėliau, kai kiti personažai sužinos apie Rabbit egzistavimą, pradės ir mum rodyti, kaip Mailsas su savim šneka. Viena akimirka - Mailso akimis, kita - kitų personažų. Man šita istorija tokia nesąmoninga. Ir per ilgai užsitęsė. Apsidžiaugiau, kai viskas pasibaigė.
Atsakyti
QUOTE(Sabalyte @ 2015 04 27, 20:53)

Marta ir Liamas man nesižiūri. Aš net nežinau, kas jam tiktų į porą. Nepatinka jis man ir tiek....Martai reikia kažko kaip Džekas. Jie buvo nereali pora,labai gaila tokios jo baigties.


Man irgi kažkaip tas Liamas ne prie dūšios... Ir tas jų greitas sugulimas... schmoll.gif

O Džekas tikrai buvo labai mielas, simpatiškas, toks gerietis thumbup.gif Buvo graži pora wub.gif Deja filme kaip ir gyvenime patys geriausieji miršta pirmiausiai, o kokių brudų tai joks biesas neima doh.gif
QUOTE(Calaquendi @ 2015 04 27, 21:09)
Man irgi Džeko trūksta. Kad ir kaip Marta mylėtų Hugą, man Džekas vis tiek mielesnis smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau senokai bežiūrėjau serialą. Nebe taip daug man ir beliko iki šių metų serijų. Gal reiktų kaip nors pabaigt/prisivyt tas naujausias, jei pradėjau, bet vis neprisiruošiu. Bet 'Benamiai', matyt, amžinas serialas ir niekada nesibaigs biggrin.gif

QUOTE(Calaquendi @ 2015 04 27, 22:09)
Man irgi Džeko trūksta. Kad ir kaip Marta mylėtų Hugą, man Džekas vis tiek mielesnis smile.gif

Džekas man irgi buvo labai fainas, o Hugo niekad nepatiko blush2.gif

Bet va man keista, kaip čia niekam Liamas nepatinka? Man jis buvo vienas fainesnių serialo personažų. Meninykas toks biggrin.gif
Atsakyti
Man Liamas patinka smile.gif Pradžioj gal ir buvo toks blogiukas, kai narkotikus vartojo ir su Nikole draugavo, bet vėliau pasitaisė. Pvz. kaip Eidenas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2015 04 29, 09:10)
Man Liamas patinka smile.gif Pradžioj gal ir buvo toks blogiukas, kai narkotikus vartojo ir su Nikole draugavo, bet vėliau pasitaisė. Pvz. kaip Eidenas smile.gif

Man kaip žmogus tai dabar jis visai nieko, bet nežinau kodėl šiaip nepatinka, nemielas gal?...
Vat Eidano pradžioje labai stipriai nemėgau, bet kai jis pasikeitė ir be to tie "velniūkščiai akyse" sužavėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2015 04 29, 13:37)
Man kaip žmogus tai dabar jis visai nieko, bet nežinau kodėl šiaip nepatinka, nemielas gal?...

Man tai jis nepatinka todel, kad negrazus tongue.gif
Atsakyti
5024

Mink nervinasi, kad dabar ta paslaptis bus išaiškinta, Romeo bando raminti ją, sakydamas, kad Ksaveras neišduos jos. Bet Mink netiki, jai baisu, kad viską ką jie pergyveno, ką ji prarado bus nuėję perniek. Ir niekada nebebus gerai. Ji pabėga į kavinę, Mailsas nugirdęs tik patį pokalbio galą nueina pasikalbėti su ja. Mailsas tenori, kad jo namuose nebūtų įtampos, o Mink pareiškia, kad jam nėra dėl ko jaudintis, ji išvyksta. O tuo tarpu Romeo pasakoja apie tą naktį kai patėvis buvo nužudytas, kad jis labai mušė Romeo, Mink viską matė, bet buvo labai persigandusi. Paskui mama trenkė patėviui su kriketo lazda, o tas krisdamas trenkė galvą į kavos staliuką. O kaltę Mink prisiėmė todėl, kad mama kitokia nei jie, ji nebūtų atlaikiusi policijos spaudimo, apklausų, kalėjimo konfliktų, ji tiesiog negalėjo keliauti į kalėjimą. Ryte Romeo dar nėra pasikalbėjęs su Mink, bet ji atsikelia geros nuotaikos ir pasiūlo paplaukioti. Išlipus iš jūros Mink pasako, kad po kelių dienų ji išvyksta ir jis gali nevaidinti, kad nusimena dėl to. O Ksaveras sako, jog normalu, kad ji išvyksta, sunku turėtų būti su tokia paslaptimi, ypač kai ir jis žino. Atėjęs Mailsas pasidomi, gal kartais Mink persigalvojo. Bet Romeo mano, kad Mink išvykusi bus laiminga, turės remėjų, pinigų, plaukios, o jai tai patinka. Tuo tarpu vykstantis Mink ir rėmėjo susitikimas baigiasi ne kaip. Nors pradžioj atrodo kad viskas bus gerai, jo kompanija sutiko ją paremti, jiems patiko jos istorija, kaip bloga mergaitė tampa gera, jos charakteris ir t.t., bet Mink įsižeidžia dėl to, apipila jį sultimis ir nueina. Alfas viską pamato ir pasako Romeo. Jis nueina pasikalbėti su Mink. Bet ji taip suvarto, lyg kaltas būtų Romeo, atseit jis jei būtų jos vadybininkas nebūtų taip buvę. Vėliau Ksaveras bando pasikalbėti su Mink, sako, jog ji nusipelnė to pasiūlymo, o ji atkerta, kad nusipelnė visko ką gavo. Namuose Mink papasakojo, kad kalėjime ją sužeidė, įsimetė infekcija, ji gulėjo lovoje vieniša, nes niekas jos nelankė, nei šeima, nei draugai, nei brolis. Ir kai ji pasveiko, ji sau pažadėjo, kad niekuo daugiau nepasikliaus tik savimi.

Elaidžas ateina atsiprašyti Lėjos dėl to, kad tada teko atšaukti pamoką ir sutaria kartu išgerti kavos. Airin ir vėliau Mailsas žvilgsniai ir užuominom bando Lėjos kantrybę, bet ji sako, kad tai nieko nereiškia, nieko rimto ir pan. Kai jie su kava vaikšto po paplūdymį, Elaidžas paklausia, kaip Lėja jaučiasi tarp žmonių, ar užsiėmimai padeda, Lėja pasidžiaugia, kad daug geriau jai. Elaidžas pataria, jai išmokti atsiriboti nuo situacijos, kuri kelia jai paniką. Tarkim dabar ji jaučiasi saugi, tai kai kitą sykį jaus artėjančią paniką, tiesiog tegu įsivaizduoja, kad ji su juo vaikšto po paplūdimį. Per pamoką Lėja turi permesti Elaidžą per save, bet ji netiki kad pavyks, ir kai jis ją apkabina, ji pasijunta gal kiek nejaukiai (akivaidzdu, kad užgimsta jausmai) ir pabėga.

Mailsas šveičia pripaišymus, paskui praktiškai tokius pačius (bent tų pačių spalvų) pripaišymus šveičia Alfas. Pamatęs tas spalvas Mailsas supranta kad jos yra Rabit labai mėgstamos.
Atsakyti
Netyčia pamačiau mūsų mylimų aktorių nuotrauką ir panorau pasidalinti ax.gif
user posted image
Atsakyti