Įkraunama...
Įkraunama...

Dainuok mano dainą

Apklausa: Tai žiūrim? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Valdeliui pasirinkta Deivio daina labai tiko, labiau negu Deiviui smile.gif
Atsakyti
Man tai kažkaip užkliuvo tas nerealus, bet ar protingas Deivio nuoširdumas? Jei aš būčiau jo žmona Renata, tai man būtų labai skaudu. Deivio vietoje nebent tik paminėčiau, kad tos dainos sukurtos žalioje jaunystėje, remiantis tuo metu išgyventais jausmais, hormonų audromis ir pan. O dabar net vardus vardina, kada ką ir kur lydėjo. Nu ką žinau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 04 26, 15:09)
Man tai kažkaip užkliuvo tas nerealus, bet ar protingas Deivio nuoširdumas? Jei aš būčiau jo žmona Renata, tai man būtų labai skaudu. Deivio vietoje nebent tik paminėčiau, kad tos dainos sukurtos žalioje jaunystėje, remiantis tuo metu išgyventais jausmais, hormonų audromis ir pan. O dabar net vardus vardina, kada ką ir kur lydėjo. Nu ką žinau.

Cia turbut poziurio reikalas, man giliai dzin butu. Visi turi praeiti, ir tai nera kazkas gedingo, ka privaloma slepti.
Atsakyti
Man tai labiau isiminė, kad tas dainas Deivis kūrė, vos ne kas ant seiles užėjo. "Ai neturėjau ka veikti ir parašiau beleka per 10 min. " biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 04 26, 15:20)
Cia turbut poziurio reikalas, man giliai dzin butu. Visi turi praeiti, ir tai nera kazkas gedingo, ka privaloma slepti.

Nebūtinai visi turi praeitį. Būna žmonės sueina jauni, nekalti smile.gif
Aišku, gali praeitis nebūti gėdinga, bet ji praeitis, reikia į dabartį koncentruotis, aiškinti kokios dainos dabartinei meilei parašytos, o ne minėti penkias dainas buvusioms meilėms g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 26 balandžio 2015 - 17:29
QUOTE(Monteverte @ 2015 04 26, 18:29)
Aišku, gali praeitis nebūti gėdinga, bet ji praeitis, reikia į dabartį koncentruotis, aiškinti kokios dainos dabartinei meilei parašytos, o ne minėti penkias dainas buvusioms meilėms g.gif

Taigi sake, kad jokios, nes ji ikvepia tik komplikuoti santykiai, o su Renata viskas puiku.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 04 26, 19:20)
Taigi sake, kad jokios, nes ji ikvepia tik komplikuoti santykiai, o su Renata viskas puiku.

Hm g.gif Tai jis kaip Mamontovas tada gaunasi, nes tas irgi normaliai kūrė tik audringoje jaunystėje, nes dabar tai doh.gif biggrin.gif Tiek ir to talento tada g.gif Kaip ir pas mane, nes aš irgi analogiška kūrėja. Oi kiek prikurta paauglystėms meilėms lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ką, Madona nebe dainininkė nuo šiandien? biggrin.gif Pasakė ir viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 02, 19:14)
tai ką, Madona nebe dainininkė nuo šiandien? biggrin.gif Pasakė ir viskas bigsmile.gif


Aha as irgi stebejausi bigsmile.gif
Nors Riaubiskyte man labai labai wub.gif
Atsakyti
Bet koks turgus, vienas per kitą šneka, neklauso ką kitas sako ax.gif Negražiai kažkaip. Ano sezono dalyviai draugiškumu pasižymėjo, vienas kalba, visi klauso, gražiai taip, o šie tokie kiekvienas sau asmenybės cool.gif
Deivis savotiškai, bet negaliu sakyti, kad jei tai būtų jo daina, tai sakyčiau, kad graži. Nesakyčiau ax.gif
Atsakyti
Man i akis dar labai krenta Violetos ir Viliaus bendravimas. Negali sakyti kad blogai, ner nemandagu, brt tarsi kadziotusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orch @ 2015 05 02, 19:45)
Man i akis dar labai krenta Violetos ir Viliaus bendravimas. Negali sakyti kad blogai, ner nemandagu, brt tarsi kadziotusi g.gif

Aha, toks pasispilkavimas.
Atsakyti