Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXII Tema)

ačiū, Visgi, už naujus namus 4u.gif
paskaitau, bet nieko kaip ir nežiūriu (praeitą savaitę porą dienų vilniuj, paskui dar už atspalvių užsikabinau, skaičiau kol visas tris dalis pergraužiau blush2.gif ), kasdien po internų seriją ir per tv vieną serialą pora vakarų su pamiegojimais bandžiau žiūrėt, neužkabino schmoll.gif pagrindinės herojės vardas Vesna, berods.

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 02 26, 21:26)
1. Va kaip skirtingai. O man labai net nieko.
2. A, su Станислав Бондаренко filmus žiūri. Tą pirmą esu mačiusi- patiko.
O tą antrą šiemet bandžiau žiūrėti, bet man nepatiko, mečiau.
Su jo vaidyba yra filmų man ir patikusių ir nepatikusių.
Jis man panašiai kaip Кирилл Жандаров.
Ta prasme, kad yra ir gerietis ir blogietis filmuose, įvairialypiai vaidmenys.smile.gif

1. Bandysiu po kurio laiko vėl pažiūrėti, gal sudomins smile.gif Buvo su pora filmų taip, kad pirmą akrt pažiūrėjus pora serijų neužkabino, o paskui užkabino smile.gif
2. Jau daug peržiūrėta, bet dar keli užkabino, tai žiūriu toliau smile.gif Yra keli filmai, kurie nepatiko ax.gif Man tas įvairialypiškumas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2015 02 26, 22:45)
(paskui dar už atspalvių užsikabinau, skaičiau kol visas tris dalis pergraužiau blush2.gif )

pagrindinės herojės vardas Vesna, berods.
Man pamenu puskė seniai seniai jau siūlė, kai tik atsirado tos knygos, nusipirko ir sako- turiu visas dalis, jei nori, imk paskaityk. Va ir aną savaitę siūlė. Bet spyriojuos, na netraukia nors tu ką. Dar čia visokių visaip atsiliepimų prisiskaičiau, tai... Ji ir filmą matė. Tai sakė, kad knyga geriau nei filmas. Dar paminėjo, kad filmas gali nebent patikt tuo atveju, jei yra knyga neskaityta.
Na bet čia tik jos nuomonė. Savo neturiu, nes nei skaičiau, nei regėjau smile.gif

Bet jau tas vardas tai doh.gif
Kaip šovė į galvą tokį vardą sugalvoti. Kvailesnio (primityvesnio) nesu girdėjusi (kad ir tuose pačios filmuose).
QUOTE(kami_ @ 2015 02 26, 22:48)
Man tas įvairialypiškumas patinka smile.gif
Man retokai smile.gif Skirstau į 3 kategorijas: vieniems tinka būti tik geriečiais, antriems tinka būti tik blogiečiais, o tretiems tinka ir tas ir anas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 02 26, 23:10)
Man pamenu puskė seniai seniai jau siūlė, kai tik atsirado tos knygos, nusipirko ir sako- turiu visas dalis, jei nori, imk paskaityk. Va ir aną savaitę siūlė. Bet spyriojuos, na netraukia nors tu ką. Dar čia visokių visaip atsiliepimų prisiskaičiau, tai... Ji ir filmą matė. Tai sakė, kad knyga geriau nei filmas. Dar paminėjo, kad filmas gali nebent patikt tuo atveju, jei yra knyga neskaityta.
Na bet čia tik jos nuomonė. Savo neturiu, nes nei skaičiau, nei regėjau smile.gif



Siaip as skeptiskai buvau nusistaciusi pries ta filma (aisku prisiskaiciusi visokiu nuomoniu)....pamaciau ir visai nieko patiko.Tik pagrindinis aktorius tai man ni ni ni schmoll.gif knygu neskaiciau ir neskaitysiu( nors kaip ten sakoma niekada nesakyk niekada biggrin.gif ), kaip ir visu daliu apie vampyrus (jaunatis ir.t.t.). Man kazkaip atrodo, kad visu isliaupsintos trilogijos per daug sureiksmintos, nes realiai yra daug geresniu erotiniu knygu ar knygu apie vampyrus.
Antra karta paziurejau "Свадьба по обмену" rolleyes.gif linksmas, lengvas vakaro filmas.
Laba vakara .
Atsakyti
Beklaidziodama po int radau faina treileri bigsmile.gif jau apsidziaugiau,kad naujas filmas bus su megstama aktore Светлана Ходченкова rolleyes.gif
https://www.youtube....ERzGgWC8A#t=124


issiduriau biggrin.gif nu nerealiai sugalvota
Atsakyti
Sveikos! bigsmile.gif

Nebuvau 200 metų pas jus doh.gif Jau musėt ir vardą reiktų keistis, naujai registruotis ar ką ax.gif

Į temą - nežiūriu beveik nieko! Kažką jutubej žiųrėjau, bet jau net nepamenu, ką...Pasitaisysiu, kai orai atšils pioneer.gif

Visų labai pasiilgau flirt.gif blush2.gif

Reziumuoju:
1. Šeimyninis gyvenimas. Dar vis -ienė. Kadangi MB išsitarabalino į Vokietija grafiku 6 sav ten ir tik 2 čia, tai kolkas ta prasme neblogai. Tik kad vienai su 3 užknisa ir sunku. Pavargau nuo atsakomybės vieani už viską, ir kaip tyčia jie žiauriai serga...ir visokiom ligom, ne tik peršalimai ir tempos. Su žarnynu problemos, dukrai cistą ant kiaušidės rado. Vienžu, linksma.
Todėl ir ne iki kinu.......
2. Darbinis gyvenimas. Pakeičiau darbo vietą bigsmile.gif Tas pats univeras, ta pati biblė, tik kita vieta, kur pati sau šeimininkė ir šefas toks slidus pusamžis vyriškis bigsmile.gif
3. Asmeninis gyvenimas. Rudeni nusitarabalinau į Minską savaitei,su drauge iš Maskvos, tuo galutinai užsitraukdama anytos nemalonę. Dabar jau nuo rudens ni sluchu, ni duchu. Ta kryptimi varau ir toliau, kovo 8 proga pasidovanojau kelionę į Peterburgą tongue.gif Ta proga ir avatarą atitinkamai pasikeisiu wub.gif

Gal yra Porošinos gerbėjų? Greit sakykit, kiek paimti autografų, o tai turėsiu garbės matyti gyvai lotuliukas.gif

Mano fronte tiek trumpai ir konkrečiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 27 vasario 2015 - 02:00
QUOTE(Ramsius @ 2015 02 27, 01:56)
Gal yra Porošinos gerbėjų? Greit sakykit, kiek paimti autografų, o tai turėsiu garbės matyti gyvai lotuliukas.gif


Jėėėėėėėėėėėėzus Marija bigsmile.gif Jei pavyks,man abiejų 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.

Nieko šiuo metu nežiūrėjau, ir aš tuos atspalvius skaitau doh.gif trečią dalį įveikinėju, nors atvirai pasakius jau kažkaip "stop mašyna, net benzina" ax.gif

Perskaičiau Ramsių ir taip cekava, ar tas šefas vis dėlto solidus ar slidus? biggrin.gif
Atsakyti
Gal žinot ir galit rekomenduot kokių nors filmų ar serijalų apie trutingų tėvų vaikus, tipo kaip ten jiems viskas galima, tėvai padėda, išsuka juos ir pan. Tikiuos mintį suprantamai parašiau blush2.gif
Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2015 02 27, 11:20)
Jėėėėėėėėėėėėzus Marija  bigsmile.gif  Jei pavyks,man abiejų  4u.gif

Pamėginsiu,jei sugaudysiu abu bigsmile.gif O tai kad nepaspruktu kuris per greit lotuliukas.gif

QUOTE(Azul @ 2015 02 27, 11:26)

Perskaičiau Ramsių ir taip cekava, ar tas šefas vis dėlto solidus ar slidus?  biggrin.gif

Ir solidus ir slidus! bigsmile.gif
Atsakyti
''Наставник'' /2015/
Сегодняшняя премьера – Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1314916

user posted image
___________

Ramsiau, sveika užsukus smile.gif

Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(Ramsius @ 2015 02 27, 01:56)
kovo 8 proga pasidovanojau kelionę į Peterburgą tongue.gif Ta proga ir avatarą atitinkamai pasikeisiu  wub.gif
Gal yra Porošinos gerbėjų? Greit sakykit, kiek paimti autografų, o tai turėsiu garbės matyti gyvai lotuliukas.gif

Faina smile.gif Porošina, yra mėgstamų aktorių sąraše ax.gif
Einu pasižiūrėt, ką čia vakare galima būtų pažiūrėti g.gif
Atsakyti