Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinis projektas ,,Dainų daina"

Zvonku gerai pasake. Tos dainos turejo 30 metu laiko buti populiarios. Nezinom ka mes niuniuosim po dar tiek pat metu.
Beto vakar jaunimas pristate naujas visai dainas. Man patiko Nedos atliekama daina
Atsakyti
Kai prasidėjo pirmoji laida, aš galvojau, kad kas gi gali nurungti tokias dainas kaip "raudona rožė" "žalioj stotelėje", bet ypač po antros laidos supratau, kad mano simpatijos pereina jaunimui... Gal reikėtų senosios kartos kompozitoriams paprašyti, kad jaunimas jų dainas atliktų? Keista, bet nejaučiau malonumo klausydama "keitės ir miestai ir veidai" norėjos kad ji "atsišviežintų" nors tikrai nežinau, net kaip, bet.... Skambėjo man ji kažkaip labai jau pavargusiai... Ir "žalia stotelė" nors ir jaunosios kartos atstovo atlikta, skambėjo gana atsibodusiai. Man iš senosios kartos Kulikauskas ir jo dainos thumbup.gif ypač "Gintarai"- tikrai ši daina man hitas!
O jaunieji kompozitoriai nepasiduoda! Šaunuoliai! Net ir "meškutė" kiek šviesos į projektą įnešė! Na ir kas kad ne hitas, gal ir nesąmonė, bet smagi nesąmonė lotuliukas.gif reikia ir tokių!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 23 kovo 2015 - 12:36
Žiūrėsim šiandien? 4u.gif
Atsakyti
žiūrim biggrin.gif visai patinka man šitas projektas. o ką darbo dienom rodo per jį? g.gif niekad neužtaikiau pamatyti.
Atsakyti
Nuuu, gerai , kad Reklaitis davė 5 tai antrai dainai, nebepamenu net pavadinimo jau doh.gif būtų švilpę, jei Juoda orchidėja nebūtų išėjus.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 28, 23:15)
žiūrim  biggrin.gif visai patinka man šitas projektas. o ką darbo dienom rodo per jį?  g.gif niekad neužtaikiau pamatyti.

Nieko. Dalinasi prisiminimais ir tiek. Draugai, kiti dainininkai pasakoja istorijas apie juos.

QUOTE(muminukas @ 2015 03 29, 00:11)
Nuuu, gerai , kad Reklaitis davė 5 tai antrai dainai, nebepamenu net pavadinimo jau doh.gif būtų švilpę, jei Juoda orchidėja nebūtų išėjus.

Jau didesnio briedo uz ta daina nera. Man ji tai kaip kokia parodija. Ir kokia čia naujiena. Galvojau, kad naujas dainas visi siulys
Atsakyti
negaliu projekto žiūrėt dėl vedėjos. Tokia nesimpatiška, nevedėjiška, kas sugalvojo ją paimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 04 02, 21:22)
negaliu projekto žiūrėt dėl vedėjos. Tokia nesimpatiška, nevedėjiška, kas sugalvojo ją paimt  doh.gif


Kol ji buvo poroj su Rožicku, nesupratau jos. O būtent šiame projekte sužavėjo. Humoro jausmas puikus!
Atsakyti
Sveikos, pasirodo šiandien rodė blink.gif kaip tik buvom svečius jau išleidę, susitvarkiusi, neturėjau ką veikt per nemačiau doh.gif
gal žinot kokios dainos pateko?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 04 02, 14:22)
negaliu projekto žiūrėt dėl vedėjos. Tokia nesimpatiška, nevedėjiška, kas sugalvojo ją paimt  doh.gif

O man ji net labai labai patinka!
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 02, 22:38)
Kol ji buvo poroj su Rožicku, nesupratau jos. O būtent šiame projekte sužavėjo. Humoro jausmas puikus!

As apie ja nuomone pakeiciau po jos interviu vienoje laidoje. Tada truputi kitaip pradejau vertinti ir visas tas jos humoras pasidare priimtinas
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 04 06, 20:37)
As apie ja nuomone pakeiciau po jos interviu vienoje laidoje. Tada truputi kitaip pradejau vertinti ir visas tas jos humoras pasidare priimtinas



Ką tokio pasakė? Gal turi interviu nuorodą ar bent keliais žodžiais 4u.gif aš net Login kažkokioje nominacijoje už ją balsavau.

Nemačiau dar šeštadieninės laidos, reiks prisitaikyti pažiūrėti. Mediateka man labai tyliai transliuoja, reiks kitu būdu. Tik pirmą dainą paklausiau - labai man ta Kulikausko patinka.
Atsakyti