Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinis projektas ,,Dainų daina"

QUOTE(muminukas @ 2015 04 08, 12:26)
Ką tokio pasakė? Gal turi interviu nuorodą ar bent keliais žodžiais 4u.gif aš net Login kažkokioje nominacijoje už ją balsavau.

Nemačiau dar šeštadieninės laidos, reiks prisitaikyti pažiūrėti. Mediateka man labai tyliai transliuoja, reiks kitu būdu. Tik pirmą dainą paklausiau - labai man ta Kulikausko patinka.

Kulikausko "Ateina Dievas" iš karto pora kartų perklausiau, tiesiog nuostabi daina, visą vakarą kol žiūrėjau ji man mintyse skambėjo... Irgi, kaip Beatai, pirmą kartą išgirdau ir norèjosi dar ir dar klausytis! Tiesiog nuostabi daina!

O Rėklaitis doh.gif su juo šiaip kaži viskas tvarkoje? Pradedu abejoti.. lotuliukas.gif nebuvau nei jo, nei Laimono mačius iki šios laidos, galvojau kurejai, menininkai, biskį paplaukę, Toliau geranoriškai ziūriu į Laimoną, jis man net savotiškai patinka, bet Rėklaičio pradedu visiškai nesuprasti... Nepriaugau matyt dar aš iki tokio lygio...

Man norėtūs kad kiti atlikėjai atliktų Raudonikio dainas. Ir taip pat kad kažką kito, naujesnio, negirdėto, arba retai girdėto, na kažkokio perliukio taip kaip va Kulikausko buvo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 08 balandžio 2015 - 21:09
QUOTE(Mockava @ 2015 04 08, 21:02)
Kulikausko "Ateina Dievas" iš karto pora kartų perklausiau, tiesiog nuostabi daina, visą vakarą kol žiūrėjau ji man mintyse skambėjo... Irgi, kaip Beatai, pirmą kartą išgirdau ir norèjosi dar ir dar klausytis! Tiesiog nuostabi daina!



jeigu neklystu, ją a.a. V. Kernagis dainuodavo 4u.gif
Papildyta:
http://samogitia.mch...RIJA/linkev.htm

Ateina Dienas autorius
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 09, 07:48)
jeigu neklystu, ją a.a. V. Kernagis dainuodavo 4u.gif
Papildyta:
http://samogitia.mch...RIJA/linkev.htm

Ateina Dienas autorius

Tikrai? Kažkaip niekur neradau Kernagio versijos, nors kai pirmą kartą išgirdau ją per šią laidą, perbėgo mintis, jad Kernagis ją tobulai atliktų...

O dėl autoriaus, aš irgi skaičiau šį straipsį, ir mačiau, kad jo išleista poezijos knyga vadinasi "Ateina Dievas" ir nors stilius būtų labai panašus, suabejojau, nes per laidą Kulikauskas minėjo 1982 metus, dar Australijos/Kanados lietuvius... Nejaugi jis nežinotų, kad tai šis autorius? Nors kaip sakiau stilius ir man rodo, kad tai šio poeto eilės.

Atsakyti
Gal buvo gavęs užsienio lietuvių išleistą poezijos knygelę ar pan. kurioje buvo šis eilėraštis g.gif
Papildyta:
Jaunimui gal paeiliui ko užduoda-tai Žiulpa, tai Reklaitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 09, 13:56)
Gal buvo gavęs užsienio lietuvių išleistą poezijos knygelę ar pan. kurioje buvo šis eilėraštis g.gif
Papildyta:
Jaunimui gal paeiliui ko užduoda-tai Žiulpa, tai Reklaitis biggrin.gif

Gali būti... Tarp kitko Kanadoje Linkevičių šeima gyvena, gal čia tų pačių giminės, ką gali žinoti...

Jo, jaunimas tai tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
ar žiūrėjot balandžio 1 trumpąją Dainų dainos laidą? įdomiai Zvonkus apie savo pirmą santuoką išsireiškė - vedybinis kontraktas 4 albumams su 40 dainų...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 10, 15:32)
ar žiūrėjot balandžio 1 trumpąją Dainų dainos laidą? įdomiai Zvonkus apie savo pirmą santuoką išsireiškė - vedybinis kontraktas 4 albumams su 40 dainų...

Taip, jis buvo sutartį gaidišką, pievišką pasirašęs su leidybinę kompanija, kad tokių traleliūškių grupei YVA parašys net 4 albumams. Bunkė gerai čia jį įsūdė, nes net nuomonė tokia buvo susidarius, kad Zvonkus kompozitorius, baigęs net magistrą tokį š kuria. bet dabar jo dainos, muzika thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kokios dainos, ar kompozitoriai pateko iš lrt.lt puslapio internetinio balsavimo??? čia dainos kurios pateko iš laidos.

1.savaitė
Raudonikis lauksiu tavęs ateinant
Kulikauskas į tave
Borisevičius širdyje myliu mamą
+ bagdanavičius kas atsakys
2. savaitė
Stano yra lietuva
Kulikauskas gintarai
Zvonkus tik naktis
+ D.Bastys
3. savaitė
Stano meilės simfonija
Zvonkus aš tavo
Borisevičius šalia
+Juoda orchidėja
+Kol meile tikėsim
4. savaitė
Kulikauskas Ateina dievas
Raudonikis Kur aukštas klevas
Zvonkus aš klaipėdietis
+ Baltasis kiras ,,lūpytės“
5. savaitė (šiandien)
Jagelavičius
Zvonkus
Raudonikis
+ Gintarė Karaliūnaitė, Vudis

Nu ką Zvonkus valdo muzikos pasaulį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
LAbai nustebau, kad Karaliūnaitės daina gavo daugiau balų.
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 04 12, 00:43)


Nu ką Zvonkus valdo  muzikos pasaulį thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na tai kad dabar turbut kas antra daina Lt ir yra Zvonkaus.
O tu dvieju fruktu nebus daugiau.? Linksma budavo
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 04 12, 22:27)
Na tai kad dabar turbut kas antra daina Lt ir yra Zvonkaus.
O tu dvieju fruktu nebus daugiau.? Linksma budavo

bet kaip įmanoma tiek dainų prikurt, nukaip g.gif aš nei vienos nesukurčiau nenukopijavos kažko iš kitos dainos blush2.gif

Žiulpa tai thumbup.gif bet Rėklaičio galėtų ir nebūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 04 12, 15:45)
Žiulpa tai  thumbup.gif  bet Rėklaičio galėtų ir nebūt  biggrin.gif

Ptitariu lotuliukas.gif man Laimonas toks visai gėrietis atrodo, o ir dainos visai nieko... Rėklaičio kartais tikrai nesupratau... Ypač praeitoje laidoje ko jis prie Valinsko kabinėjos... ne jo gi reikalas, bet manau, kad čia daug užkulisių mes nematom....
O Gintarei pasisekė, kad Laimonas senjorams savotiška rakštis, ir gi jis vis penketukais berods švaistėsi, todel ir jo dainai Raudonikis su Noviku tik po 6 davė - atsikeršojo matai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 13 balandžio 2015 - 03:22