Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinis projektas ,,Dainų daina"

žinot tą labai labai gražią Žvagulių dainą ,,aš būsiu ten kur tu" pasirodo ją Zvonkus sukūrė blink.gif ir ją šį šeštad dainuos su Katažina.

nu nemoku to video įkelt ir parodyt verysad.gif verysad.gif verysad.gif
žodžiu šitam FB psl jis yra pirmas įrašas. Gerulė ta daina wub.gif
https://www.facebook...8492693?fref=ts
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 04 14, 07:59)
žinot tą labai labai gražią Žvagulių dainą ,,aš būsiu ten kur tu" pasirodo ją Zvonkus sukūrė  blink.gif

"Aš būsiu ten, kur būsi tu" Irena ir Žilvinas
Na, pabandžiau įkelti, nežinau ar pavyko.

O man šis projektas tuo ir patinka, kad atrandu dainų autorius. Beveik niekada juk nežinom kas autoriai, laurus skinasi arba kritiką srebia atlikėjai, o pasirodo daugelį dainų net nenumanom kas sukūrė...
Atsakyti
Kokia man faina si laida thumbup.gif

Nustebino, kad Stano pirma karta girdejo daina Vaikystes sviesa. Net as beveik mintinai ja moku. Na, kad Vudis negirdejes, tai dar nieko, bet Stano. Gi zmogus sus muzika susijes g.gif

https://www.youtube....h?v=uvjt_32IgtA

Tai kai po Vaikystes sviesos uzdainavo Laseliai laseliai, tai taip tusciai skambejo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 22 balandžio 2015 - 08:04
nu kas už Orchidėją pribalsavot biggrin.gif negi tikrai manot, kad ana verta dainų dainos vardo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 26, 15:49)
nu kas už Orchidėją pribalsavot  biggrin.gif negi tikrai manot, kad ana verta dainų dainos vardo  g.gif

Pusfinalio tai tikrai. Bet nebalsavau, ne uz viena.
Atsakyti
man jinai tokia laikina baliaus dainuška rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 26 balandžio 2015 - 15:24
iš viso nebalsuoju smile.gif

važiuodama dabar klausiau Eltono Johno 8 dešimtmečio dainos ir pagalvojau - šiaip trūksta man roko Dainų dainoje. o trūksta, nes sovietmečiui slopinamas buvo, vis valsiukai, etc. o būtų analogiškas konkursas Vakaruose, sėdėtų E. Johnas, Makartnis, koks Jageris...
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 26, 14:49)
nu kas už Orchidėją pribalsavot  biggrin.gif negi tikrai manot, kad ana verta dainų dainos vardo  g.gif



QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 26, 15:24)
man jinai tokia laikina baliaus dainuška  rolleyes.gif

o aš galvojau, kad man vienai ši daina nepatinka, nu toks gilus kaimas ta daina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 04 27, 15:52)
o aš galvojau, kad man vienai ši daina nepatinka, nu toks gilus kaimas ta daina  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o aš labai džiaugiuosi už dainą šalia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijalota: 29 balandžio 2015 - 15:41
QUOTE(nijalota @ 2015 04 29, 15:40)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  o aš labai džiaugiuosi už dainą šalia

visos, kurios pateko į finalą geriausios thumbup.gif isškyrus tą juodą orchidėją. bet balssvau už Zvonkaus dainą ,,tos pačios akys', kurią atliko Jampolskis su tėčiu.
Atsakyti
Kur rasti sarasa dainu, papuolusiu i finala?
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2015 04 29, 18:11)
visos, kurios pateko į finalą geriausios  thumbup.gif  isškyrus tą juodą orchidėją. bet balssvau už Zvonkaus dainą ,,tos pačios akys', kurią atliko Jampolskis su tėčiu.

Na o aš balsavau už šalia nes ji mane lydi visą gyvenimą
Atsakyti