Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Justmina @ 2015 04 23, 23:38)
O man atvirkščiai pradžia užkabino, o po to jau nuspėt galėjau kas bus, neprašoviau kaip maniau taip ir nutiko.
O yra ne viena pabaiga? biggrin.gif

tai taip, ziurint per koki saita ziuri biggrin.gif as ziurejau ir pasibaige viskas vestuvem, o poto lauravala uzklause del pabaigos, nelabai supratau apie koki ji cia suvi klausia, o pasirodo as lb gerai buvau daziurejus su laiminga pabaiga, o pasirodo pabaiga liudna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 04 26, 19:52)
tai taip, ziurint per koki saita ziuri biggrin.gif as ziurejau ir pasibaige viskas vestuvem, o poto lauravala uzklause del pabaigos, nelabai supratau apie koki ji cia suvi klausia, o pasirodo as lb gerai buvau daziurejus su laiminga pabaiga, o pasirodo pabaiga liudna biggrin.gif


Aš galvoju apie kokią dar pabaigą jūs kalbat, nes aš irgi mačiau su šūviu ją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 04 26, 20:52)
tai taip, ziurint per koki saita ziuri biggrin.gif as ziurejau ir pasibaige viskas vestuvem, o poto lauravala uzklause del pabaigos, nelabai supratau apie koki ji cia suvi klausia, o pasirodo as lb gerai buvau daziurejus su laiminga pabaiga, o pasirodo pabaiga liudna biggrin.gif

Tai,kad cia kalba eina apie seriala A .S.K. su Kaya,as nesu jo macius, ax.gif tik zinau,kad buvo uzdarytas...
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 04 26, 21:34)
Tai,kad cia kalba eina apie seriala A .S.K. su Kaya,as nesu jo macius,  ax.gif  tik zinau,kad buvo uzdarytas...

sito nemacius? http://ask.fm/price123456781/best
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 04 27, 10:05)

Na to A.S.K nemacius as ax.gif o nuorodoj tai AFK
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 04 27, 22:19)
Na to A.S.K nemacius as  ax.gif  o nuorodoj tai AFK

rimtai, jau man smegenai su darzais susisuko, ir raides jau makaluojas lotuliukas.gif
susibalamutijau tongue.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 04 28, 10:38)
rimtai, jau man smegenai su darzais susisuko, ir raides jau makaluojas lotuliukas.gif
susibalamutijau tongue.gif doh.gif

biggrin.gif buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Per TV 1 kartoja Uzdrausta meile. Paziurejau 1 serija ir suprantu, kodel man nepatiko siaip filmas ir kodel net negaleciau ziureti antra karta. Ten nuo pirmos serijos man jauciasi itampa.

Net paprastame pokalbyje groja niuri muzika. Pagalvojau, kad tai pirmas filmas, kurio muzikos neklausiau jam pasibaigus.

Toliau.. Aidai doh.gif Kiekvienas batu kauksejimas, net paprasti zingsniai pagarsinti ir nuaidi. Padejo deze ant zemes - klik ir aidas, rankenos visos labai garsiai atsidaro ir speciailiai tai dar pagarsinta ir tokiu kliksanciu garsu. Nu kaip erzinanciai, yapc, kai pradedi i tai kreipti demesi.
Todel visas filmas toks buvo, eina Bihter laiptais, visi dairosi, aga, ne ten eina. Pro langa pazejo, minorine muzika paleido fone, jau tragedija.
Nu taip niuriai viskas, net ta pirma serija, kur visi sypsosi, kazkokia netikra.

Uztektu pvz pakeisti fona, nuimti ta paslaptinguma, is karto visi laimingesni atrodytu. Begantis laikas net turi sviesiu akimirku ax.gif

Gerai, kad zinau, kad Behliulis, tai Kuzejus, kitaip fe koks schmoll.gif Toks kaip drebutis issisiepes unsure.gif tongue.gif

Tokie ispudziai praejus daug laiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 11 gegužės 2015 - 09:39
QUOTE(vemvet @ 2015 05 11, 10:38)
Per TV 1 kartoja Uzdrausta meile. Paziurejau 1 serija ir suprantu, kodel man nepatiko siaip filmas ir kodel net negaleciau ziureti antra karta. Ten nuo pirmos serijos man jauciasi itampa.

Net paprastame pokalbyje groja niuri muzika. Pagalvojau, kad tai pirmas filmas, kurio muzikos neklausiau jam pasibaigus.

Toliau.. Aidai  doh.gif Kiekvienas batu kauksejimas, net paprasti zingsniai pagarsinti ir nuaidi. Padejo deze ant zemes - klik ir aidas, rankenos visos labai garsiai atsidaro ir speciailiai tai dar pagarsinta ir tokiu kliksanciu garsu. Nu kaip erzinanciai, yapc, kai pradedi i tai kreipti demesi.
Todel visas filmas toks buvo, eina Bihter laiptais, visi dairosi, aga, ne ten eina. Pro langa pazejo, minorine muzika paleido fone, jau tragedija.
Nu taip niuriai viskas, net ta pirma serija, kur visi sypsosi, kazkokia netikra.

Uztektu pvz pakeisti fona, nuimti ta paslaptinguma, is karto visi laimingesni atrodytu. Begantis laikas net turi sviesiu akimirku  ax.gif

Gerai, kad zinau, kad Behliulis, tai Kuzejus, kitaip fe koks  schmoll.gif Toks kaip drebutis issisiepes  unsure.gif  tongue.gif

Tokie ispudziai praejus daug laiko  4u.gif

nu taiklus ispudziai. as kai ne to serialo fane, tai man panasiai. vidutinis jis man toks.

sigrau bronhitu 3 savaites, tai per jas suvalgiau beganti laika. nu geras thumbup.gif . kas neziurejot, butinai pazekit. man paciai net keista, kaip as jo taip ilgai neziurejus buvau. aisku ir jame yra momentu, kur galima prasukineti (taip ir dariau, nors nera ju daug tikrai), bet is esmes, tai ziauriai itemptas, itaigus, blogiukus tai atrodo savo rankom zudytum, kokie slykstus.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 05 13, 21:03)
bet is esmes, tai ziauriai itemptas, itaigus, blogiukus tai atrodo savo rankom zudytum, kokie slykstus.

na man dar kiti pakenciami buvo, bet tas paskutinis apsiriebalaves ryzas storas diedas tai doh.gif slykstesnio tipo as nemacius doh.gif is kur dar toki ispese ! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 05 13, 23:58)
na man dar kiti pakenciami buvo, bet tas paskutinis apsiriebalaves ryzas storas diedas tai  doh.gif slykstesnio tipo as nemacius doh.gif is kur dar toki ispese ! doh.gif

aha. "Zlodiejai" su kiekvienu sezonu vis baisesni buvo, tas tai jau visko virsune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 05 13, 23:58)
na man dar kiti pakenciami buvo, bet tas paskutinis apsiriebalaves ryzas storas diedas tai  doh.gif slykstesnio tipo as nemacius doh.gif is kur dar toki ispese ! doh.gif

bet parinktas tip top savo rolei doh.gif biggrin.gif
Atsakyti