Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Artėja šventės, tad dalinkimės toliau skanėstų receptais smile.gif

user posted image

1 tema

2 tema


3 tema

4 tema


5 tema

Meduoliukai:
Pagal bea
Pagal Owly
Pagal Askulia
Pagal Cipciuka

Glajai meduoliams

Japoniškas aguonų - obuolių pyragas

Kalėdinis pyragas

Kalėdinis namukas

Šiltų Jums švenčių! newyear.gif wink_3.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 09 gruodžio 2009 - 11:55
Reikia ikelt ir Nerytes meduoliukus i pirma puslapi,nes daugelis praso ir neranda receptuko smile.gif
Atsakyti
Nerytės kalėdiniai meduoliukai, įtrūkę šokoladiniai sausainiai, meduoliukai ant Eglutės

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 08 gruodžio 2009 - 15:01
Kalėdiniam stalui tikrai tinka be proto skanus medaus tortas pagal Cipciuko receptą. Dar jei papuošus eglute, pabarsčius sniegeliu thumbup.gif
Atsakyti
Ir dar i pirma zinute reikejo ideti nuoroda 5 tema


Vėl reikia, rašyt prašyma moderatorei, preitą kartą mergaitė sukūrusi temą neįdėjo nuorodos i 4 temą doh.gif bukit truputį atidesnės merginos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dajolu: 08 gruodžio 2009 - 18:03
Labas vakaras,

gal kas turit idėjų, kaip padaryti tokį stogą? Ir kažin iš ko tie krašteliai aplink langus g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2009 12 08, 17:31)
gal kas turit idėjų, kaip padaryti tokį stogą? Ir kažin iš ko tie krašteliai aplink langus  g.gif

as tai isivaizduoji kad ten tokie metriniai kur buna pirkti guminukai g.gif o gal net guma, na zodziu pati nebandzius bet matau kaip vaikai juos valgo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2009 12 08, 18:31)
Labas vakaras,

gal kas turit idėjų, kaip padaryti tokį stogą? Ir kažin iš ko tie krašteliai aplink langus  g.gif

user posted image

Aha, aš irgi atkreipiau dėmesį į šį namuką internete ieškodama puošimo idėjų biggrin.gif

Paaiškinime prie jo rašo, kad stogas padarytas iš All-Bran Cereal javainių/dribsnių. Pas mus turbūt tokių nebūna, bet gal yr kas nors panašaus?

O langai - iš cinamoninės kramtomsios gumos plokštelių (amerikiečiai gi pamišęs dėl cinamono - pas juos net dantų pasta cinamoninė biggrin.gif

Va kaip atrodo dribsniai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 08 gruodžio 2009 - 19:05
Vija, aš nebuvau tokia protinga, sugebėjau tik paveikslėlį išsisaugos doh.gif
Gaila, bet tokių dribsnių nesu mačius. bandysiu kažkaip daryt makaronus iš tešlos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2009 12 08, 18:58)
Vija, aš nebuvau tokia protinga, sugebėjau tik paveikslėlį išsisaugos  doh.gif
Gaila, bet tokių dribsnių nesu mačius. bandysiu kažkaip daryt makaronus iš tešlos  smile.gif


Aš manau, tikrai ne blogesnes 'čerpes' padarytum iš kitokių dribsnių gerai apžiūrėsu dribsnių lentynas parduotuvėj smile.gif

Irgi neblogas stogas:
user posted image
Atsakyti
Mergaitės,man reikia greitai atsakymo biggrin.gif
Gal pamenat kaip tuos pabarstukus išlydyt,kad galima būtų puošt ant meduolių.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 12 08, 20:14)
Mergaitės,man reikia greitai atsakymo biggrin.gif
Gal pamenat kaip tuos pabarstukus išlydyt,kad galima būtų puošt ant meduolių.Ačiū 4u.gif

o kam juos lydyt?
Atsakyti