Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Noelle @ 2009 12 13, 19:09)
Kristinaeid, ačiū už nuorodą. Fainumėėėėėlis.
Aš kepiau sienas nameliukui. Tiesą sakant nežinau ar išeis man kas nor ar reikės sienas nesumūrytas valgyti. Na nesubrendus aš šiemet namo statyboms... Bet užtat kokį vainikėlį nusipyniau  smile.gif  Sulipdžiau lašeliu vandens ir kiek paspausdama. Idėja ne mano, flickr buvau radusi, tik neišsisaugojau nuorodos.
(nelabai gražiai nufotografuota, tiesiog ant sienos kabinau. Na bet ir noro nebeturiu gražiau. Pirštą įsipjoviau  verysad.gif namo sienas dailindama)

user posted image


nera uz ka,jei dar ka rasiu buuutinai su jumis pasidalinsiu mirksiukas.gif suuuper vainikelis,gera ideja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinaeid: 13 gruodžio 2009 - 17:27
QUOTE(kristinaeid @ 2009 12 13, 16:55)
va ziurekit kokie groziai,gal kam ideju kils http://www.cityout.l...firstimage/2153

uj kokios kelios fainos idejos wub.gif

mes vėl meduolių kepėm.. ištikimai bea blush2.gif

paėmiau savo turimą dėžę meduoliams... ir ziuriu kad dvi puselės likusios... prieš porą savaičių keptų meduolių pagal bea... minkštučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2009 12 13, 13:40)
Neryte, norejau pasiklausti taves ar ilgai gali stoveti tavo sokoladiniai triufeliai?Ir kur juos geriau laikyti saldytuve ar galima ir kambario temperaturoje?Aciu is anksto smile.gif

jie turi stoveti saldytuve, nes kamb. temp pasidaro minkstuciai, pries patiekiant geriau butu kad siek tiek pastovetu saldytuve, tada bus pats tas mirksiukas.gif

QUOTE(Noelle @ 2009 12 13, 17:09)
Bet užtat kokį vainikėlį nusipyniau  smile.gif  Sulipdžiau lašeliu vandens ir kiek paspausdama. Idėja ne mano, flickr buvau radusi, tik neišsisaugojau nuorodos.
(nelabai gražiai nufotografuota, tiesiog ant sienos kabinau. Na bet ir noro nebeturiu gražiau. Pirštą įsipjoviau  verysad.gif namo sienas dailindama)


labai grazus vainikelis, tik gaila, kad susizalojai unsure.gif

akvilyte, tai ar parodysi namelio nuotrauka is arciau???
Atsakyti
Aha, musu pagal Bea irgi toookie minkstuciukai. Matyt kiekvienu namu temperatura ir oro dregme turi reiksme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 13, 17:57)
akvilyte, tai ar parodysi namelio nuotrauka is arciau???

dirol.gif nu einu paieškosiu... gal rasiu kokių vaizdelių... per nauja tai tyngiu fotkint blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jolanka @ 2009 12 13, 17:58)
Matyt kiekvienu namu temperatura ir oro dregme turi reiksme  biggrin.gif

drinks_cheers.gif mano pirmas namukas sulūžo.. gyvenom tada bute... buvo salta ir dregna... o dabar jokių tokių cirkų nebebūna bigsmile.gif

o meduolius aš laikiau metalinėje uždaroje dėžėje rolleyes.gif

beje, kažkas klause kaip padariau lenktą stogą namuko, tai kai tos negilios skardos pas mane (o manau ir pas kitus) yra su tokiu nuoludziu vienoj pusej.. tai va ant to nuolydzio ir padejau tą apatinį kraštą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 13, 18:02)
dirol.gif nu einu paieškosiu... gal rasiu kokių vaizdelių... per nauja tai tyngiu fotkint  blush2.gif

laukiu, nes labai idomu pamatyti is arciau nameli, o labiausia domina langeliai ir stogas ax.gif

fotkinai kitu nalmeliu stogus tai nutotkink ir sio wink.gif manau ne man vienai labai smalsu, ar ne merginos?! bigsmile.gif
Atsakyti
doh.gif langų neišpjoviau sūnaus nameliui doh.gif teks improvizuot
Atsakyti
.Mano šviečiantis namelis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 13 gruodžio 2009 - 18:33
neryte,

stogas ant šito namelio iš širdelių kur jau buvau įdejus mirksiukas.gif

o langus vakare nufotkinsiu... nes žiūrėjau anas fotkes tai nissididina tiek kad normaliai matytųsi... visos nuotraukos iš to pačio kampo ir iš toli... schmoll.gif na kai vaikai sumigs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 13, 18:18)

Kam isemei abi, pirmoji buvo normali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 13, 18:22)
neryte,

stogas ant šito namelio iš širdelių kur jau buvau įdejus  mirksiukas.gif

o langus vakare nufotkinsiu... nes žiūrėjau anas fotkes tai nissididina tiek kad normaliai matytųsi... visos nuotraukos iš to pačio kampo ir iš toli...  schmoll.gif  na kai vaikai sumigs  4u.gif

bigsmile.gif laukiu 4u.gif
Atsakyti
Kepėm ir mes meduolius. Išsirinkom mano mėgstamos svetainės www.allrecipes.com vieną iš meduolių lyderių (receptas ČIA ) ir ką - nenusivylėm, ne be reikalo tiek pagirdų sulaukęs receptas! Labai tiko apelsinų žievelės - kvepėjo visi namai. Sirupą pakeitėm medum. Meduoliukai trapūs kaip sausainiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 13 gruodžio 2009 - 20:11