Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis. 9 tema

Žali lietiniai 4u.gif
Manau lietinių receptą turim kiekvienas savo...
Mano dažniausiai toks:
250 g miltų
cukraus/druskos pagal skonį
2 kiaušiniai
tirpinto sviesto
600 ml pieno
aliejaus keptuvei patepti

Žaliems blynams reiks špinatų.Gera jų saują nuplauname ir susmulkiname blenderyje.
Iš miltų, druskos , cukraus, tirpinto sviesto, pieno druskos užmaišome skystą tešlą. Gerai jei turit laiko tešlai pastovėti, nors pusvalandį ją palikit ramybėje ax.gif
Prieš kepimą dedame špinatus ir išmaišome.
Keptuvę gerai įkaitiname,sutepame aliejumi ir kepame plonus blynus.Apkepame iš abiejų pusių.
Blynus sutepame tepamu sūriu (šiuo atveju Philadelpia) ir dedame gabaliukus sūdytos lašišos.
Susukame ir supjaustome.


user posted image



Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 06 03, 08:17)
[color=darkviolet] Žali lietiniai  4u.gif


Oi Elena, nu ir sedevrai thumbup.gif Jau kaip dabar sukirsciau su malobumu porcija tokiu lietinuku essen.gif fantastika blush2.gif
Atsakyti
Zali lietiniai atrodo super skaniai, tik idomu ar nera perdaug riebu philadelpia ir lasisa?Man kartais vien tik lasisa su batonu yra laaabai riebu, skrandis nenori priimt.
Atsakyti
Sia tema seku jau seniai, tik niekad neprisiversdavau parasyt blush2.gif Elena, 4u.gif Jusu uzkandziai tiesiog super smile.gif ne karta mane isgelbejo nezinant ka paruosti. didelis ACIU uz ikvepima ir idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 06 03, 21:57)
Zali lietiniai atrodo super skaniai, tik idomu ar nera perdaug riebu philadelpia ir lasisa?Man kartais vien tik lasisa su batonu yra laaabai riebu, skrandis nenori priimt.



Man nebuvo riebu blush2.gif Galima daryti su varškę 4u.gif Bet pasakysiu kad nuo stalo jie dingo labai greitai lotuliukas.gif

user posted image


QUOTE(zen6 @ 2010 06 03, 23:23)
Sia tema seku jau seniai, tik niekad neprisiversdavau parasyt  blush2.gif  Elena,  4u.gif Jusu uzkandziai tiesiog super  smile.gif ne karta mane isgelbejo nezinant ka paruosti. didelis ACIU uz ikvepima ir idejas  4u.gif


Ojej ...smagu kad gelbėju kažką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 05 27, 08:22)
[color=darkviolet]Pusryčiams  4u.gif



Dieviskai atrodo o ir skonis jauciu nerealus smile.gif Ryt laukiu sveciu,tad bandysiu si geri pagamint.O vietoj lasisos galima det skumbres?Kazin kaip skonis su ja butu g.gif
Atsakyti
Lavasas su majonezu, salota, suriu ir kumpiu. Taip pat mini zuikuciai suverti su vynuoge ir agurku. Taip pat krabu lazdeles sluoksniuotoje tesloje...ir sluoksniuotos teslos ravioli su grybu idaru:
user posted image user posted image




Atsakyti
Elena, zelviene abiem po 4u.gif viskas labai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
VIŠTIENOS SALOTOS SU ANANASAIS

rūkyta vištiena (aš jos nemėgstu, todėl dėjau vakarykščiai keptą ant laužo);
aisbergo salota (bet galima mėgstamiausias dėti);
poras;
fermentinis sūris;
kons. ananasai;
majonezas.
Susmulkinti, išmaišyti ir skanaus!


Atsakyti

QUOTE(Perrin @ 2010 06 07, 20:00)
VIŠTIENOS SALOTOS SU ANANASAIS

rūkyta vištiena (aš jos nemėgstu, todėl dėjau vakarykščiai keptą ant laužo);
aisbergo salota (bet galima mėgstamiausias dėti);
poras;
fermentinis sūris;
kons. ananasai;
majonezas.
Susmulkinti, išmaišyti ir skanaus!

kad man kas dabar duotu tas salotas...suryjau viska per ekrana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2010 06 07, 20:00)
VIŠTIENOS SALOTOS SU ANANASAIS

rūkyta vištiena (aš jos nemėgstu, todėl dėjau vakarykščiai keptą ant laužo);
aisbergo salota (bet galima mėgstamiausias dėti);
poras;
fermentinis sūris;
kons. ananasai;
majonezas.
Susmulkinti, išmaišyti ir skanaus!

thumbup.gif As irgi tokias darau, bet niekad nedejau aicbergo salotos. Gal ir tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 06 08, 17:58)
thumbup.gif As irgi tokias darau, bet niekad nedejau aicbergo salotos. Gal ir tinka  g.gif

Paprastai jas gamina su Pekino kopūstu, bet man labai patinka Iceberg, tai man skanu mirksiukas.gif
Atsakyti