Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Niekur nerandu pirkti to flamasterio,gal jau neprekiauja... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2008 12 30, 14:55)
Niekur nerandu pirkti to flamasterio,gal jau neprekiauja... verysad.gif

mes turim, bet nelabai iš jo nauda ilgas procesas, nu mes dar vargstam , doh.gif , gal ir mažėja, bet jei tokiais tempais mažės sulauksim kitų kalėdų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 12 30, 00:43)
gal galima plačiau  g.gif

galima smile.gif paimi cesnaka, nulupi ji, susmulkini ir istrini karpos vieta. jei niekur nereikia eiti, turit laiko, stenkites palaikyti kuo ilgiau. tada ta vieta uzklijuoti pleistra, kad kuo maziau gautu vandens ir pan. tepiau as kai tik galedavau ir po savaites panaikinau. 4u.gif mama sako kad tai atsiranda del netinkamos mitybos, bet nzn jau cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2009 01 04, 19:13)
galima smile.gif paimi cesnaka, nulupi ji, susmulkini ir istrini karpos vieta. jei niekur nereikia eiti, turit laiko, stenkites palaikyti kuo ilgiau. tada ta vieta uzklijuoti pleistra, kad kuo maziau gautu vandens ir pan. tepiau as kai tik galedavau ir po savaites panaikinau.  4u.gif  mama sako kad tai atsiranda del netinkamos mitybos, bet nzn jau cia  g.gif


Pas mane ant kojos irgi atsirado karpa. Tai sian pabandziau istrinti su cesnaku. Uzklijavau pleistru,bet dabar labai skauda. ar cia taip ir turi buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2009 01 06, 12:45)
Pas mane ant kojos irgi atsirado karpa. Tai sian pabandziau istrinti su cesnaku. Uzklijavau pleistru,bet dabar labai skauda. ar cia taip ir turi buti?  g.gif

joa, truputį turi paskaudėti, bet jei labai nepakeliamas skausmas, tai gal per daug ir nesikankink, žinai, vistik liaudies medicina čia... na aš ir pradžių tai ir kankinaus, po to aprimo.
dar sako kad mitybą labai stebėti reikia, nes karpos atsiranda dėl netinkamos mitybos. g.gif
Atsakyti
rekomenduoju rusiska Gornyi čistotel. nezinau kaip rasosi dabar ax.gif kelis kart patepiau ir isnyko, nei randeliu liko, nieko smile.gif thumbup.gif pirkau turguje pas bobutes, mokejau apie 7lt drinks_cheers.gif
Atsakyti
viena drauge karpas išsinaikino su azotu (kosmetologijos centre). užteko nueiti viena karta ir po geros savaitės karpa nukrito smile.gif
Atsakyti
Turiu ir as toki "malonuma"kaip karpa,o dar ant kulno...is pradziu tai dar nieko,nelabai as ja jauciau,o dabar jau koks menesis,kaip visiskai negaliu laisvai judeti,su batais isvis kosmaras,slubscioju jau pastebimai,eme skaudeti sanarius nes matyt ne ant abieju koju vienodai pasiskirsto svoris..ir isvis beveik visa para man ja skauda!!Na zodziu jau nebegaliu kankintis,tik su visais tepaliukais butu dar ilgas procesas,tai noreciau gauti informacijos,kur as ja galeciau issinaikinti...kad ir operaciniu budu.. 4u.gif Aciu uz bet kokia info!
Atsakyti
sveikutes smile.gif aš visiškai išsigydžiau kelių rūšių karpas homeopatijos pagalba thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sleepy: 26 sausio 2009 - 23:30
QUOTE(sleepy @ 2009 01 26, 23:29)
sveikutes smile.gif aš visiškai išsigydžiau kelių rūšių karpas homeopatijos pagalba  thumbup.gif

tai prašom plačiau, ax.gif , mums neužtenka šito blush2.gif
Atsakyti
viskas prasidėjo nuo to, kad po baseino lankymo užpuolė karpos.ne tik tos paprastos puslelių tipo , bet ir tos kur liaudyje gaidžio pentinu ar kažkaip panašiai vadinamos.nepadėjo jokie tepliojimai ar grandymai,jos tiesiog atsirasdavo kitose vietose.bet cia turbut visiem žinoma..taigi, mano gyd homeopat man padėjo..pačiulpiau žirniukų, pagėriau lašiukų ir visos dingo per porą mėnesių..bet kadangi homeopatijoj nėra vaisto, tinkančio visiems žmonėms - tai nėra simptominis gydymas, todėl reikia individualios gyd homeopat konsultacijos, kuris pagal konstitucijos tipą ir dar daugelį dalykų parinks vaistukus..aš asmeniškai labai šiuo gydymu žaviuosi ir kuo toliau, tuo labiau jis mane stebina.. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(renaciuk29 @ 2009 01 26, 21:33)
Turiu ir as toki "malonuma"kaip karpa,o dar ant kulno...is pradziu tai dar nieko,nelabai as ja jauciau,o dabar jau koks menesis,kaip visiskai negaliu laisvai judeti,su batais isvis kosmaras,slubscioju jau pastebimai,eme skaudeti sanarius nes matyt ne ant abieju koju vienodai pasiskirsto svoris..ir isvis beveik visa para man ja skauda!!Na zodziu jau nebegaliu kankintis,tik su visais tepaliukais butu dar ilgas procesas,tai noreciau gauti informacijos,kur as ja galeciau issinaikinti...kad ir operaciniu budu.. 4u.gif Aciu uz bet kokia info!


Kai kuriuose kosmetologijos kabinetuose arba pas dermatologą. Pvz.: Kaune man išpjovė II Kauno klinikinės ligoninės odos ligų konsultacinėje poliklinikoje.
Atsakyti