Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Mestelsiu vis dėlto akmenį į VIVI daržą, sakyčiau, labai labai sunervino.
O viskas prasidėjuo nuo to, kad sudomino mane jų Prausimo putos veidui. Pačios prausiklis ėjo į pabaigą, tai galvojau užeit į jų parduotuvę (kuri tikrai toli nuo mano gyvenamos vietos Klaipėdoje) ir nusipirkt. Pasakė, kad neturi ir turėtų gauti poros dienų bėgyje patį produktą, pakuotes ir išpilstyti, ir liepė ateiti po poros dienų. Atėjus dar kartą pradėjo aiškinti pardavėja, kad patį prausiklį turi, tačiau neturi pakuočių, kad kaip ten juos "paveda" tie tiekėjai iš Anglijos (kaip suprantu), tiek ilgai laukti reikia ir liepė ateiti kitos savaitės antroje pusėje, t.y. maždaug šiomis dienomis. Jau ne juokais sunervino, bet tiek to, kuomet norisi produktą išbandyti, galima dar kiek palūkėti. Tačiau didžiausias siurprizas laukė šiandien, kuomet atėjus ant durų tebuvo pakabintas užrašas, skelbiantis, kad parduotuvė išvis uždaryta ir atsidarys berods vasario 3 bigsmile.gif Prieš einant apie tą uždarymą nebuvo nė karto užsiminta, viso ko rezultate sugaišau čiut ne daugiau nei 2 savaites belakstydama šaltu oru į kitą miesto galą ir likau be norimos prekės. doh.gif Pačios prausiklis jau senai pasibaigė, nieko nepirkau vien norėdama išbandyti šį gaminį, bet juk negali būti visų geležinė kantrybė. Nežinau ar apsimoka jiems rašyti ir reikšti savo nepasitenkinimą, vargiai ar jiems ten baisiai rūpi biggrin.gif Abejoju ar dar kurį laiką kelsiu ten koją, gal nebent ateity kada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 01 28, 20:50)
juk save jie vadina visiškai natūraliu gamintoju. Nežinojau net šito, mane dominančių produktų sudėtys geros.


Tai va, man irgi tas uzkliuvo, kaip tik buvau pas juos daryt veido odos tyrima, tik tuo metu dar sudeties nenagrinejau. Kita kart kaip lankysiuos, butinai uzklausiu.
Atsakyti
Sveiki, naudoju VIVI soliariumą kremą, kuris tikrai puikus. Nuostabiai kvepia, labai gerai susigeria, po soliariumo nelieka nemalonaus "degėsių" kvapo. Patinka ir VIVI indų ploviklis, riebalus tirpdo tikrai gerai, malonaus, neerzinančio kvapo.
Kaip kažkas minėjo, parduotuvėse konsultantės labai malonios ir suteikia daug informacijos, tačiau jų suteikta informacija apie skalbimo želę (kibiriuke) nepasitvirtino. Panelė pabrėžė, kad priemonę galima dėti tiesiai į būgną, nebūtinai į stalčiuką, po ko teko dvi mašinas perskalbt, nes visi tamsūs drabužiai buvo apvelti. Priemonę dedant į stalčiuką, kartais irgi apvelia. Todėl daugiau nepirksiu arba pirksiu skystą priemonę, kurios šiuo metu nėra prekyboje.
Baisiai esu nusivylusi alyvuogių šampūnu, kuris, priešingai nei nurodė konsultantė, stipriai apsunkina plaukus, jie labai sunkiai džiūsta ir jau būna riebaluoti dar iki galo jų neišdžiovinus sad.gif Alyvuogių kondicionierius neblogas, tačiau niekuo neypatingas. Intymios higienos putos taip pat neblogos, galbūt kvapas man ne itin...
Šiaip esu nusiteikus pabandyti daugiau smile.gif Tiesa, dantų šepetėliai puikūs.
Atsakyti
QUOTE(Gijūnė @ 2014 02 15, 21:45)
Sveiki, naudoju VIVI soliariumą kremą, kuris tikrai puikus. Nuostabiai kvepia, labai gerai susigeria, po soliariumo nelieka nemalonaus "degėsių" kvapo. Patinka ir VIVI indų ploviklis, riebalus tirpdo tikrai gerai, malonaus, neerzinančio kvapo.
Kaip kažkas minėjo, parduotuvėse konsultantės labai malonios ir suteikia daug informacijos, tačiau jų suteikta informacija apie skalbimo želę (kibiriuke) nepasitvirtino. Panelė pabrėžė, kad priemonę galima dėti tiesiai į būgną, nebūtinai į stalčiuką, po ko teko dvi mašinas perskalbt, nes visi tamsūs drabužiai buvo apvelti. Priemonę dedant į stalčiuką, kartais irgi apvelia. Todėl daugiau nepirksiu arba pirksiu skystą priemonę, kurios šiuo metu nėra prekyboje.
Baisiai esu nusivylusi alyvuogių šampūnu, kuris, priešingai nei nurodė konsultantė, stipriai apsunkina plaukus, jie labai sunkiai džiūsta ir jau būna riebaluoti dar iki galo jų neišdžiovinus sad.gif Alyvuogių kondicionierius neblogas, tačiau niekuo neypatingas. Intymios higienos putos taip pat neblogos, galbūt kvapas man ne itin...
Šiaip esu nusiteikus pabandyti daugiau smile.gif Tiesa, dantų šepetėliai puikūs.


Aš tą patį pagalvojau apie alyvuogių šampūną, kad bus sunkus. Logiška, jei plaukai linkę riebaluotis tai jis tikrai netinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 16 vasario 2014 - 10:27
Mane pardavėja užtikrino, kad alyvuogių pas populiariausias, geriausias ir tikrai neapsunkina plaukų. Mano plaukai nėra linkę riebaluotis, plaunu kas 3 dieną juos, tačiau šitas šampūnas netiko baisiai. Esu bandžius UOGA UOGA šampūną kažkurį, taip pat netiko, tačiau ne taip drastiškai. Paskutinius metus naudojau Loccitane, kuris tiko idealiai, gaila prie žymiai pigesnio VIVI nepavyko pereiti.
Atsakyti
Nupirkau dukrai kreminį dezodorantą (juodas buteliukas) thumbup.gif Ji paauglė, turi problemų su prakaitavimu, panaudojusi pareiškė, jog tai pats geriausias ką naudojo iš pirktų Lietuvoje. Susigeria į kūną, kvapas malonus neerzinantis ir kas SVARBIAUSIA netepa rūbų!!!! Nes reklamuojamieji per TV jos juodus megztukus, maikutes sutepdavo baltais šmorais (nors pagal reklamą netepa rūbų doh.gif ). VIVI kreminį dezodorantą rekomenduojam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 20 vasario 2014 - 09:21
sveikos, pakomentuosiu kelis produktus is vivi smile.gif

labiausiai patikusi tai veido kauke "Juodoji kauke veidui" su juoduoju purvu, niu suoper dalykelis, mano sausoka oda, kartais ir paberia, tai si kauke man labai tinka, o spuogelius net padziovina, dedu dideli pliusa 4u.gif

taip pat isigyjau maitinama graikisku riesutu krema, neblogas, atrodo toks stangrinantis


ir sampunas su kokosu aliejumi ir betakarotinu sausiems plaukams, sampunas kaip sampunas

labai noreciau isbandyti kazka paakiams, gal kas ka bandet, pirkot, kiek kainavo ir pan?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 02 21, 18:01)
sveikos, pakomentuosiu kelis produktus is vivi smile.gif

labiausiai patikusi tai veido kauke "Juodoji kauke veidui" su juoduoju purvu, niu suoper dalykelis, mano sausoka oda, kartais ir paberia, tai si kauke man labai tinka, o spuogelius net padziovina, dedu dideli pliusa 4u.gif

taip pat isigyjau maitinama graikisku riesutu krema, neblogas, atrodo toks stangrinantis
ir sampunas su kokosu aliejumi ir betakarotinu sausiems plaukams, sampunas kaip sampunas

labai noreciau isbandyti kazka paakiams, gal kas ka bandet, pirkot, kiek kainavo ir pan?


Sveika, atsakau į užklausimą mirksiukas.gif Pirkau ir aš Graikinių riešutų kremą veidui - geras +
paakiams kremas sunkus (norėčiau lengvesnės konsistencijos), bet žiemai g.gif tačiau dedu didelį - dėl tūrio 30 ml. doh.gif Kainos neprisimenu, nes su kortele nuolaida, pagal tūrį pigu. Manau paakių kremas ne super duper. Žiūrėsiu kada sunaudosiu visą kiekį (manau ne greitai) tada ir rezultatas bus aiškus. O logiškai mąstant tai kakofonija gaminti 30 ml. schmoll.gif Garsių firmų paakių kremukai po 10 ir 15 ml.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 22 vasario 2014 - 11:11
QUOTE(DiKu @ 2014 02 22, 12:08)
Sveika, atsakau į užklausimą  mirksiukas.gif  Pirkau ir aš Graikinių riešutų kremą veidui - geras +
paakiams kremas sunkus (norėčiau lengvesnės konsistencijos), bet žiemai  g.gif tačiau dedu didelį - dėl tūrio 30 ml.  doh.gif Kainos neprisimenu, nes su kortele nuolaida, pagal tūrį pigu. Manau paakių kremas ne super duper. Žiūrėsiu kada sunaudosiu visą kiekį (manau ne greitai) tada ir rezultatas bus aiškus. O logiškai mąstant tai kakofonija gaminti 30 ml. schmoll.gif Garsių firmų paakių kremukai po 10 ir 15 ml.

drinks_cheers.gif tikrai, kiek teko turet paakiu kremukus, tikrai mazi turiai, o tas 30 ml gal tikrai per daug, ir sunkiu nemegstu, o gal jie turi ne viena paakiu kremuku?jusiskis gal su peptidai ir kazkokiu ecoslim kompleksu?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 02 22, 11:33)
drinks_cheers.gif  tikrai, kiek teko turet paakiu kremukus, tikrai mazi turiai, o tas  30 ml gal tikrai per daug, ir sunkiu nemegstu, o gal jie turi ne viena paakiu  kremuku?jusiskis gal su peptidai ir kazkokiu ecoslim kompleksu?


VOKŲ KREMAS
Su obuolių ekstraktu ir peptidais 30g 36 Lt.
Obuolių ekstraktas šviesina odą, rugiagėlių hidrola-tas turi raminantį poveikį. Jojobos aliejus žinomas kaip puiki drėkinamoji priemonė. "Ecoslim" komplek-so sudetinės dalys mažina maišelius ir tamsius ratilus po akimis, peptidai mažina raukšleles. (REKLAMA) rolleyes.gif
Paakių kremą gamina tik vieną. Kiek žinau ir suprantu tai pajuodę paakiai yra organizmo problema ir vargu bau ar kremas padės tai pašalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 22 vasario 2014 - 14:25
QUOTE(DiKu @ 2014 02 22, 15:20)
VOKŲ KREMAS
Su obuolių ekstraktu ir peptidais 30g 36 Lt.
Obuolių ekstraktas šviesina odą, rugiagėlių hidrola-tas turi raminantį poveikį. Jojobos aliejus žinomas kaip puiki drėkinamoji priemonė. "Ecoslim" komplek-so sudetinės dalys mažina maišelius ir tamsius ratilus po akimis, peptidai mažina raukšleles. (REKLAMA) rolleyes.gif
Paakių kremą gamina tik vieną. Kiek žinau ir suprantu tai pajuodę paakiai yra organizmo problema ir vargu bau ar kremas padės tai pašalinti  mirksiukas.gif

supratau, aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet VIVI arjuvediniu zoliu krema? Teigia,kad jis maitina + gydo spuogelius
Atsakyti