Įkraunama...
Įkraunama...

AURUM apartamentai

QUOTE(SVT @ 2012 10 19, 09:42)
O šalia namai yra kelių aukštų? Pvz žiūrint į miesto pusę?

Šalia iš trijų pusių yra penkiaaukščiai namai. Visi labai arti, tik viena naujo namo pusė atsukta į karo akademijos stadioną/mašinų parkingo aikštelę biggrin.gif
Atsakyti
niu man neiperkami sitie ar kiti nauji butai, bet neseniai ejau pro ten su suniu. ka as zinau, visai normaliai. gatve kaip gatve, ne antakalnio bent jau. vaizdas i karo akademija tikrai geras (ypac sportuojantys kariunai lotuliukas.gif )
aisku, buna geresniu vietu. bet cia reik konkreciai ziuret, kainas, butu planus ir statybu kokybe (nzn kokiu budu biggrin.gif) lygint.
kita vertus del tu artumu salia kitu namu - kas iprates miesto "dziunglese" gyvent, tai jam ten liuks, bet kas erdves nori - tai kaina tikrai per didele biggrin.gif
Atsakyti
Labai panašiai apie šį projektą atsiliepia ir ParduodamiButai.Net, kad mažai vietos ir gan didelis pastatas: http://www.parduodam...artamentai.html
Atsakyti
Sveiki visi besidomintys ar besipiktinantys naujai statomu namu Antakalnyje, Grybo g!

Esu siu butu pagrindine pardaveja ir statybininku atstove. Kvieciu klausti manes, o ne gandonesiu biggrin.gif

Jolanta
Atsakyti
Jolanta, tai kad ne gandus raso zmones. Salia gyvename ir matome koks namas kyla.

Kad tiek kurie pirks butus su langais ne i grybo gatve o i priesinga, tai su priesais esamo namo gyventojais gales pusryciais keistis (beje, ten nelabai koks bendrabutis)-taip arti bus pastatyta. Is Volunges gatves puses namas net uzlipo ant saligatvio, tai gatve susiaurejo jau dabar.

Leidimas speju buvo gautas idejus i kai kurias kisenes, nes pagal statybos taisykles sitas namas pazeidzia labai daug reikalavimu-atstumai nuo gretimu namu, gatviu ir t.t.
kiekviena diena praeinant pro sali baisu ziureti koks dangoraizis kyla.

speju vienintele normali vieta gyventi sitame name yra virsutiniai 2 aukstai su vaizdu i karo akademija+aisku tureti pozemine aikstele, nes salia namo parkuotis tikrai nebus vietos; tada busi aukstai, negirdesi labai judrios grybo gatves triuksmo. o visa kita vaizdai i senus gretimus namus, labai arti gretimu namu.
net vizualizacija melaginga:
http://www.parduodam...7073171.jpg?387

kazkur dingo gretimi namai, kurie yra labai labai arti smile.gif
parasiau teisybe, kas nores nuvaziuos ir paziures, kad taip yra.
ir pardavejai nereikia atsikirtineti ir komentuoti mano parasymo, o sutelkti jegas i pardavima, nes tu jegu tikrai reikes smile.gif

Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2013 03 16, 00:56)
Jolanta, tai kad ne gandus raso zmones. Salia gyvename ir matome koks namas kyla.

Kad tiek kurie pirks butus su langais ne i grybo gatve o i priesinga, tai su priesais esamo namo gyventojais gales pusryciais keistis (beje, ten nelabai koks bendrabutis)-taip arti bus pastatyta. Is Volunges gatves puses namas net uzlipo ant saligatvio, tai gatve susiaurejo jau dabar.

.....


Tiesa. Kaip matau viršutiniai butai su terasomis jau parduoti, labai žavėjo terasos.
Atsakyti
QUOTE(Aurumapartamentai @ 2013 02 18, 13:20)
Sveiki visi besidomintys ar besipiktinantys naujai statomu namu Antakalnyje, Grybo g!

Esu siu butu pagrindine pardaveja ir statybininku atstove. Kvieciu klausti manes, o ne gandonesiu biggrin.gif

Jolanta

Kaip miela. Vis laukiau, kada pardavimų skyrius ras supermamos forumą ir ateis čia dirbt biggrin.gif

Statybos užkniso negyvai, ypač pastovus Debesijos gatvės užstatymas sunkiąja technika taip, kad nelieka šansų pravažavimui. Labai įdomu, jei kokį kartą dėl šios priežasties ir smulkių keliukų per kiemus nežinojimo, pas ligonį nespės greitoji arba esant reikalui, gaisrinė rolleyes.gif Tokia mintis dažnai ateina, kai vos ne kas antrą dieną bandau aplinkiniais keliais parsigauti namo biggrin.gif

Smalsumo vedina peržiūrėjau pasiūlą pardavimo puslapyje-realiai net rinktis nėra ką. Maži, kišeniniai butai, išpūstas dYYYYdelis burbulas.
Atsakyti
As ir netoli gyvenu ir daznai bunu sioje vietoje..neisivaizduoju uz ka tokia kaina, niekaip nenoreciau gyventi "ant gatves" doh.gif o vizualizacija tai tikrai klaidinanti, atrodo kad sale nera ne pastato, vien gamta, o is tikruju vien namai doh.gif
Atsakyti
buvau ir aš susidomėjusi, bet užteko google maps pasižiūrėti schmoll.gif , vat čia tai buvo tikroji vizualizacija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 08, 23:05)
buvau ir aš susidomėjusi, bet užteko google maps pasižiūrėti  schmoll.gif , vat čia tai buvo tikroji vizualizacija  ax.gif

Mano dieds, pamatęs, kad žiūriu vizualizacijas, paklausė-o čia kada kaimynų namus išgriovė? biggrin.gif

Primygtinai visiems susidomėjusiems siūlau važiuoti ir pažiūrėti vietoje.
Ir labai džiaugiuosi, kad mes gegužę išsikraustom ir labai laiku pardavėm savo butą. Nes šis namas vertės greta esančiam nekilnojamam turtui tikrai nepriduos.
Atsakyti
Gal yra nusipirkusiu butus siame name?
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2013 12 10, 14:56)
Gal yra nusipirkusiu butus siame name?




keliu i Viršu nes sudomino (Esu buto paieskose), nes radau kad parduodamas butas šiame name kaip suprantu neirengtas nes parašyta kad su daline apdaila, kodrl taip ilgai neparduoda g.gif
gal atsilieps jau gyvenantys?, is anksto dekoju


Atsakyti