Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

as pazistu viena, kuri naudoja baltaja magija sekmei, apsaugai, meilei. rasykit man i az, jei domina duosiu kontaktus.
Atsakyti
Meditacija "Prakeikimų atsikratymas".
Atsakyti
Sveikutes,

esu gavus dovanu veidrodi is anytos. vyras yra sakes, kad jinai nuo pat vestuviu sakydavo vyrui su manim skirtis. Jinai sako, kad niekada taip nera sakius. Musu visu triju santykiai visada buvo labai itempti. Vyras dabar isvykes i uzsieni ir sako, kad anyta mane mate su svetimu vyru, nors zinau, kad tikrai taip nera. Jinai sako, kad taip nesake....
Gal man reiktu kazkaip to veidrodzio atsikratyt? Jei taip, kokiu budu?
Bendras gyvenimas griuva totaliai ir atrodo lygioj vietoj...
Atsakyti
veidrodis ne prie ko.
O aiskintis su anyta, jei jau norit, sake ji ka vyrui ar nesake, tai reikia nuejus pas ja su vyru kartu. Tegul tada pasako ar mate su kitu vyru, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 04 24, 09:43)
veidrodis ne prie ko.
O aiskintis su anyta, jei jau norit, sake ji ka vyrui ar nesake, tai reikia nuejus pas ja su vyru kartu. Tegul tada pasako ar mate su kitu vyru, ar ne.

kodėl ne prie ko, daiktai irgi energija. Jei jau pati autorė kažką neigiamo mąsto dėl veidrodžio, jai jis nemalonus, tai tego ir atsikrato. Gal jūs to nedarytumėt, kita nedarytų, nes tokios minties neturėtų, bet jei šis konkretus žmogus turi tokią mintį, užkliuvo veidrodis, tai dėl ramybės riekia ir atsikratyti. Savo požiūrio neprimesime kitam žmogui, jis nebūtinai perims mūsiškį.
Atsakyti
na, as tiesiog manau, kad daiktu metymas problemos neisspres. Problema spresti reikia su zmogumi, kuris ja kelia (anyta)
Atsakyti
QUOTE(aferizmas @ 2016 04 24, 07:59)
Sveikutes,

esu gavus dovanu veidrodi is anytos. vyras yra sakes, kad  jinai nuo pat vestuviu sakydavo vyrui su manim skirtis. Jinai sako, kad niekada taip nera sakius. Musu visu triju santykiai visada buvo labai itempti. Vyras dabar isvykes i uzsieni ir sako, kad anyta mane mate su svetimu vyru, nors zinau, kad tikrai taip nera. Jinai sako, kad taip nesake....
Gal man reiktu kazkaip to veidrodzio atsikratyt? Jei taip, kokiu budu?
Bendras gyvenimas griuva totaliai ir atrodo lygioj vietoj...

Visų pirma, ką reikėtų padaryt, tai pasiųsti nx anytą. O po to ir niekam tikusį vyrą
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 04 24, 16:15)
Visų pirma, ką reikėtų padaryt, tai pasiųsti nx anytą. O po to ir niekam tikusį vyrą



Nelabai suptatau, kodel tureciau siusti vyra... jis mane niekuo nekaltina, tik is kalbos isejo, kad jinai jam seniau buvo sakiusi ta, bet jis nekreipe demesio. na, ji megsta prisneket. Itempti santykiai tai mums su vyru su ja. Mano vyras net stengiasi maziau bendraut su ja, nes pasakos ji labai nervina :-)
Tik va pradejo listi jos pasakos ir visokie netiketi ivykiai lygioj vietoj. neseniai perskaiciau strapsni apie dovanotus veidrodzius, tai tik susimasciau ir paklausiau.

Nx zmoniu nesiuntineju:-) Tik tokiems nustatau grieztas bendravimo ribas.
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 11 10, 00:18)
Nesupykit, bet prakeikimą turi nuimti pats žmogus, kuris yra užkeiktas. Niekas geriau už jus pačią nepalinkės taip, kaip jūs trokštate visa širdimi!
Kol kas pas jus prakeikimo nejaučiu.



sveiki susirgau rimta liga ir manau kad esu prakeikta. Gal zinot kaip paciai prakeiksma nuimti?
Atsakyti
o pamegint gydytis pas medikus nenorit?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 04 30, 16:02)
o pamegint gydytis pas medikus nenorit?



as jau gydausi metus laiko. Pritaike gydyma ir ligos simtomai beveik isnyko. Vaistus sake teks gert visa gyvenima.(mano liga sulyginama su diabetu). Ta liga persekioja gimine. Mociute sirgo ta liga ir as ja paveldejau. Galvoju gal kas prakeike.
Atsakyti
Gal zinote geru bioenergetiku Zemaitojoje, kad nuimtu uzkalbejima/prakeikima?
Atsakyti