Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba mokykloje

Aš, pvz, kalbu prancūziškai, nemoku puikiai, bet laisvai išsiverčiu su tuo žodynu, kurį savo galvoje turiu. beje, sakydama tai apie dukrą, turėjau omeny, kad susikalba. O ne kad super moka anglų kalbą smile.gif
Atsakyti
Sūnus pradėjo mokytis anglų k. nuo antros kl., bet jam sunkiai sekėsi verysad.gif , gal tai ir nuo mokytojos priklauso, kap ji su vaikais bendrauja, o gal kad apskritai berniukams tikslieji mokslai geriau sekasi tongue.gif . Dukrą nusprendžiau leisti nuo ketvirtos kl. mokytis anglų k., bet kartais ji man dėl to priekaištauja g.gif .Tikriausiai reikėjo daryti atvirkščiai- sūnų leisti nuo 4 kl., o dukrą nuo 2 kl., bet šaukštai po pietų. Na nieko , dar viena dukrelė auga... clap.gif
Atsakyti
Prancuzu sistemoje vaikai uzsienio kalba (anglu) pradeda mokytis 4klaseje,manau,kad pakanka. Astuntoje pradeda dar viena: vokieciu ar italu .
Atsakyti
QUOTE(kobryte @ 2006 04 16, 22:07)
Prancuzu sistemoje vaikai uzsienio kalba (anglu) pradeda mokytis 4klaseje,manau,kad pakanka. Astuntoje pradeda dar viena: vokieciu ar italu .

O kaip prancūzams sekasi kalbėti angliškai?
Atsakyti
Na, aš (man 17 metų) pradėjau mokytis anglų kalbos ketvirtoje klasėje ir nesiskundžiu. Mano sesė (15 metų) perėjo į kitą mokyklą, kur moko anglų nuo antros klasės, bet pasivijo juos per metus. Tiesą sakant, mažai ten kas skirias. Tike ten, tiek ten moko naujus žodžius, taisykles, bet taisykles kasmet dar vis pakartoja, tai kaip ir po kelių metų tas skirtumas išsilygina.
Atsakyti
Lina Boo Bendrai paemus prancuzai nekalba angliskai,nes ju liezuvis nesivercia biggrin.gif . Kadangi maniskiai lanko privacia mokykla tai cia sistema skiriasi,siuo metu visos pamokos prancuzu kalba ,mokosi anglu,kuri labai auksto lygio + vietine salies kalba ir namie kalbam dar kita kalba..
Atsakyti
Man tai idomu, kaip sekasi mokykloje tiems, kas jau pries tai mokesi anglu. Na, ar nebuna labai nuobodu ir neatmusamas noras isvis mokytis, kai jau ateini nemazai (palygint su kitais) mokedamas? Mano bambino pries mokykla mokesi anglu, dabar bus pirmokas, o mokykloje anglu kalba nuo antros klases. Tai neapsisprendziu, kaip daryt su anglu toje pirmoje klaseje. Ar padaryt pertrauka, ar mokytis savais kanalais ir toliau. Nes jei mokysis ir toliau, tai iki antros klases labai padides skirtumas tarp tu, kurie nesimoke isvis, ir tarp jo g.gif g.gif
Atsakyti
mus mokino anglu k. nuo 2os klases ir del to labai dziaugiuosi 4u.gif mokino viso iskarto, kiekviena zodi isnagrinedavom, daug kartu kartodavom tarima, mokemes kaip rasomas zodis...mum mokytoja labai daug piesdavo pavyzdziu vaikisku ant lentos tai lengvai isimindavom, dar dainavom visokas vaikiskas daineles kurias pirmiausiai uzsirasydavom ir salia rasem vertima smile.gif taip mokinami uzaugom labai stipri grupe, po pradiniu klasiu mus 7 klasej jau mokino is senu laiku 12oku vadoveliu tongue.gif o tie kurie anglu nuo 4os klases mokesi tie taip ir nepasivijo musu bent jau iki 7 klases (nuo 8 klases as isejau i kita mokykla) nors abu pogrupis mokino sustiprintai ax.gif nors visa tai labai priklauso nuo mokytojos g.gif as 8oj klasej nieko neveikiau per pamokas nes viska mokejau, tik pratimus padarau ir viskas, o va nuo 9os as nieko nemoku iki siol nes prasta mokytoja papuole labai kuri neisaiskina o ka senoj mokykloj mokiausi spejau pamirst su tokiais naujais tempais 4u.gif
Atsakyti
Esu anglu k. mokytoja. Mokinu vaikucius nuo antros klases, tad buvo labai idomu paskaityti jusu mintis del anglu k destymo.
Privaloma pagal programa yra anglu k nuo 4kl. Taciau nuo 2 kl jos gali mokytis kaip ankstyvaji ugdyma, tam skiriama 1 val per savaite + 1val is papildomo ugdymo.
Del metodikos siuloma 1-aisiais metais mokint zaidziant, dainuojant, skaitant, rasyti mokoma veliausiai. Mokytojas turetu sudominti vaika, kad mokslas taptu patrauklus, idomus 4u.gif
Jei kas noretu ko paklaus mielai pasidalinciau mintmis, tik rasykit i AZ, nes cia galiu retokai uzsukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai visgi geriau mokyt nuo antros klasės, nei nuo ketvirtos. Na aš irgi savo mergytę leisiu nuo antros kl į anglų kalbos grupę ir tikiuosi, kad jai patiks mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Rudenėja @ 2006 08 11, 19:07)
Man tai idomu, kaip sekasi mokykloje tiems, kas jau pries tai mokesi anglu. Na, ar nebuna labai nuobodu ir neatmusamas noras isvis mokytis, kai jau ateini nemazai (palygint su kitais) mokedamas? Mano bambino pries mokykla mokesi anglu, dabar bus pirmokas, o mokykloje anglu kalba nuo antros klases. Tai neapsisprendziu, kaip daryt su anglu toje pirmoje klaseje. Ar padaryt pertrauka, ar mokytis savais kanalais ir toliau. Nes jei mokysis ir toliau, tai iki antros klases labai padides skirtumas tarp tu, kurie nesimoke isvis, ir tarp jo  g.gif  g.gif


Maniškis irgi pradėjo lankyti anglų kalbos pamokėles nuo paruošiamosios grupės darželyje. Tai pernai pirmoj klasėj vėl leidom pas tą pačią mokytoją. Bet kaip bus šiemet antroj klasei neįsivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
Dukra pradejo mokytis anglu kalbos nuo trecios klases, jos klasiokai jau mokesi nuo pirmos, taciau ji labai greitai prisivijo, gauna vien desimtukus. Gal tik tiek ten ir temoko?
Atsakyti