Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio/vakarėlių žaidimai

gal kas dar kokiu uzduoteliu zinot? mirksiukas.gif thumbup.gif arba zaidimuku kaledom, kad visiems butu linksma, kaledos vyks giminiu rate prie stalo 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2006 12 08, 23:28)
Atsakymu nerasysiu  tongue.gif  Nebent kam labai labai reikes.


Būtų super jei papasakotum ir likusias 4 istorijas, panaudočiau šias mįsles per Naujus 4u.gif
Atsakyti
OK smile.gif Su artejanciais Naujaisiais!
Atsakymai:

2. Vyriskis nuejo i restorana ir paprase, kad jam atnestu kepta zuvedra. Paragavo viena kasni sio patiekalo, isejo is restorano ir nusisove. Kodel jis taip pasielge?

Cia atsakymas toks, kad plauke laivas ir pradejo skesti. Grupe keleiviu issigelbejo, bet buvo nubloksti i negyvenama sala. Toj saloj atsidure ir vyras su zmona. Ryte vyras atsikelia ir ziuri, kad visi kazka skaniai valgo. Jis irgi paragauja ir paklausia kieno cia mesa? Bendrakeleiviai atsako: tai kepta zuvedra. Paskui vyras pasigenda savo zmonos. Jam paaiskina, kad zmona kazkur dingo ar tai paskendo.
Po kiek laiko gelbetojai randa saloje tuos zmones ir parveza namo. Vyras iskart nueina i restorana ir uzsisako kepta zuvedra. Jam patiekia kaip prase ir jis atsikandes viena kasni supranta, kad tada saloj valge visai ne zuvedros mesa. O kieno gi? Tai buvo zmogiena - jo dingusi zmona. Jis neistveria ir isejes is restorano nusisauna.

3. Dykumoje rasti du vyriskiai. Vienas is ju gyvas, net nesusizeides, o kitas - mires. Abu vyriskiai turejo po kuprine. Pirmojo kuprine atidaryta ir pustuste, o antrojo, to mirusio - pilna ir uzsegta. Klausimas: kas yra kuprineje?

Kuprineje yra parasiutas, kuris neissiskleide. Pirmojo vyro parasiutas issiskleide ir ji tuscia, o antrojo neissiskleide, todel vyras zuvo, o kuprine pilna ir uzsegta.

4. Petras gavo pastu Vyto nupjauta ranka. Apziurejo ja ir ismete. Reikia atsakyti kodel Vytas siunte savo ranka Petrui.

Paskendo laivas ir valteleje issigelbejo du vyrai: Vytas ir Petras. Vytas pagal specialybe buvo chirurgas. Pluduriuoja jie, laukia pagalbos, neturi ka valgyti. Nebelieka ka daryti, tai chirurgas Vytas pasiulo nupjauti draugo ranka ir ja pasidalinus suvalgyti. Petras pats mato kokia situacija, kad reikia kazkaip gelbetis ir sutinka su salyga, kad Vytas irgi nusipjaus savo ranka. Taip Petras netenka rankos. Abu issigelbeja, o Vytas savo pazada istesejo veliau: nusipjove savo ranka ir atsiunte Petrui pastu. Dabar abu be rankos.

5. Policija kambaryje aptiko nuzudyto vyriskio lavona. Salia numestas tuscias termosas. Reikia atsakyti kaip buvo nuzudytas vyras.

Kadangi zudikas nenorejo palikti nusikaltimo zymiu ir nusikaltimo irankio, tai termose atsinese smaila varvekli ir juo nudure savo auka. Zudikas pabego, varveklis istirpo. O kambaryje liko tik tuscias termosas ir lavonas.
Atsakyti
Kreipiuosi i Vytike
Ji rašė kad prisirinko žaidimų žaisti per tėtuko jubiliejų. Gal gali pasidalinti savo atradimais. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakyte: 16 gegužės 2007 - 21:28
Sveiki, mes greitu laiku rengiam mokyklos baigimo penkmeti, oficialia dali darom mokykloje, o paskui renkames sodyboje.. TAd reikia paruosti pgorgama, radau cia neblogu zaidimu, bet gal dar kas kokiu zinote, kad butu su kokiais apdovanojimais ar pan? ax.gif
Atsakyti
Sveikos isradingosios mamytes 4u.gif

norejau jusu paklausti,gal zinote kokiu zaidimuku suaugusiems?Arteja gimtadienis,tad noreciau tureti kokiu atsarginiu variantu jei netcia liudna pasidarytu.Dekoju uz visus pasiulymus 4u.gif

viena as zinau:kiekvienas dalyvis piesia viena pasirinkta sventes dalyvi.Nupiesus lapeliai surenkami ir rodomi.Visi turi atspeti,kas yra nupiesta.Buna labai daug juoko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakyte @ 2007 05 16, 22:24)
Kreipiuosi i Vytike
Ji rašė kad prisirinko žaidimų žaisti per tėtuko jubiliejų. Gal gali pasidalinti savo atradimais.  smile.gif


Sveikute Tik dabar grizau i namus MAt po tecio baliaus buvom menesiui isvyke i kelione
Mes tai zaidem kelis zaidimus : tuos klausimus atsakymus kur buvo pradzioje pamineti, po to dainavome daina isejo tevelis i miska praleisdami zodi peleda (kas sudainuodavo peleda - isgerdavo), po to vyniojome saldaini be ranku, su segtukais zaideme ir vyrai turejo ieskoti saukstu t.y. padejau ant zemes 10 saukstu uzrisau vyrams akis. Uzrisus akis vyrai buvo apsukami aplink po 3 kartus o tuo tarpu as surinkau tyliai saukstus. tai vyrai ieskojo saukstu kuriu jau nebebuvo. Na buvo visia juokinga.
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2006 10 11, 13:36)
Sveikos mielosios,
gal jūs žinot, kaip vadinasi ir žaidžiasi tas žaidimas, kur ant grindų būna nupiešta ar pasitiesia didelis lapas su spalvotais langeliais ir kažkaip gal koks kamuoliukas ridenasi, ar kaip, kad reikia jį pereit dedant rankas ir kojas ant tam tikrų spalvų, ten gal dviese iškart eina, taip susipina juokingai  g.gif
Kažkur lyg mačiau kad pirkt yra, tai ten ir taisyklės būtų, bet nebus man kada jo po pardes ieškot  unsure.gif



QUOTE(Erdve @ 2006 11 30, 12:15)
nezinau ar dar reikia, bet galiu pasakyt kaip zaidziasi tas zaidimas su spalvotais kamuoliukais.
ten yra tas lapas su kamuoliukais spalvotais ir atskirai lenta su rodykle, ant kurios yra sektoriai su kamuoliuku spalvom bei ranku ir koju zenklais.
zaidimo vedejas suka ta rodykle ir kai iskrenta kombinacija sako:pvz. desine ranka ant raudono skrituliuko. tada visi zaidejai turi deti desine ranka ant raudono kamuoliuko. paskui vel suka rodykle ir pvz gaunasi, kaire koja ant zalio, tada visi stato kaire koja ant zalio. esme tame,kad ne visiems lieka tu kamuoliuku. tas,kuris nespeja pastatyt iskrenta. taip krenta, kol lieka keli zaidejai. o jie per skubejima susiraizgo, griuna ir tt.
net nezinau ar aiskiai papasakojau.

tas žaidimas vadinasi TVISTERIS, yra pirkti parduotuvėse, dabar kainuoja apie 60 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, netolimoje ateityje bus mano vaikino gimtadienis, norėčiau padaryti gimtadienį linksmą, su žaidimais, prizais ir pan.. Žodžiu tokią kaip programėlę norėčiau padaryti, vis linksmiau, nei sėdėti, valgyti ir prisigerti...bet man reiktų patarimų, kaip tai įgyvendinti, gal žinote kokių įdomių žaidimų? g.gif Iš anksto dėkoju thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif LABUTIS NU IR MAN BŪTU GERAI PASISEMTI KOKIŲ MINČIŲ KAIP PAŽAISTI PER BALIUŠKAS GAL KAS NAUJO GIRDĖJOTE g.gif NORS MAN TIK NAUJIESIEMS REIKĖS BET GERIAU IŠ ANKŠČIAU PAMASTYT NEŠKADYS KAIP SAKANT bigsmile.gif NORS ČIA MERGIOTĖS KAŽKAIP "ĮTARIAI"ŽIŪRI Į NAUJOKUS NES ATSAKYMELIO VIS NESULAUKIU JAU NE PIRMOJE TEMOJE g.gif
NEGAILĖKIT MERGIOTĖS IR RAŠYKIT KĄ TIK ŽINOT IR MES JUMS PARAŠYSIME "KAI KOJAS SUŠILSIME" cool.gif
Atsakyti
galiu pasiulyti taip supazindinti svecius.Labiau tiktu kad butu vyrai su zmonomis.
atsistoja svecias ir sako pvz.mano vardas jonas arba as esu Jonas.stojasi sekantis is desines sako esu rasa toliau sekantis esu petras ir taip toliau visi .
tada sakoma ar visi susipazinote?paprasoma tai pakartoti atbuline tvarka t.y.is kaires i desineir truputi kitaip .stojasi Petras ir sako mano kaimyne rasa,toliau Rasa sako mano kaimynas Jonas ,o Jonas sako mano kaimyne inga ir t.t.
rolleyes.gif Finale paskelbiama,kad si vakara prasau myleti ir gerbti kaimynes biggrin.gif ,nepamirsti ir zmonu , zmonos sedi kitoje puseje jusu,
na nezinau ar aiskiai cia surasiau.
fintas tame,kad zmona pavadina kaimyne,o kaimyne tampa zmona.
Atsakyti
Ačiū už detektyvines užduotis, labai pravertė. Štai dar viena:

Situacija. Grįžo žmogus namo, užgesino šviesą ir nuėjo miegot. Ryte atsikėlė, pažiūrėjo pro langą ir nusižudė. Kodėl?

Sprendimas Tas žmogus buvo švyturio prižiūrėtojas ir grįžęs namo užgesino šviesą. Tai ką pamatė ryte pro langą, privertė jį nusižudyti, nes ten buvo daug paskendusių laivų.

Galima pasunkint užduotį tiek daug nepasakant iš pradžių, pvz., šviesos visai neminėti. Sėkmės!
Atsakyti