Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(augustautve @ 2011 12 28, 15:46)
okiek daktaram duodat? nes sake cia nesudetinga operacija yra

as 200 tik daktarui. Anastaziologei irgi planavau duoti 50, bet atejus pradejo man aiskinti, kad dar turesiu nupirkti vaistu, kad po narkozes greiciau ir lengviau atsigauciau, tai ir nedaviau schmoll.gif
Operacija nesudetinga, nes daro tik skilutes, bet visvien cia OPERACIJA, nes daro su pilna narkoze ir trunka apie 40 min.
Atsakyti
Mano anyta po operacijos jau išleista namo.Chirurgui 200, anastaziologui 100 ir jokių papildomų vaistų nereikėjo. Tik leidžiamų į pilvą kad skystintu kraują 5 ampules pirko. Operacija nėra sudėtinga, bet aišku daug priklauso ir nuo žmogaus jautrumo. Šiandien važiavo į savo rajono klinikas, kad apžiūrėtu žaizdas, nu tai rado viena siūla neišimta... Bet labai jau anyta piktinos, kai palatos kaimynėm atidavė prisiminimui didžiausius akmenis, o jai tik smėliuka. Gyd. paaiškino, kad su tais didžiaisiais ne taip greit gali užkišt latakus, nei su tuo žvyriuku. Tikimės, kad tai tiesa. Nes ant sąžinės guli jausmas, kad mes pakišom po peiliu mama doh.gif
Atsakyti
Sveikutes ... nu ziuriu nemazai cia "likimo draugiu" prisirinke .... ax.gif
Turiu ir as ta pacia problemele .. atrado nestumo metu, net neitariau, kad tokiu "dovanu" tulzies puslej turiu. Priepuoliai nera tokie dazni, tai maniau, gal po gimdymo susitvarkys .. kuriam laikui lyg ir buvo apmazeje, ar bent jau greiciau praeidavo. O dabar buna, kad po 2-3 kartus per nakti uzeina .. aisku, ne kiekviena nakti, bet jau kai uzeina, tai maza nepasirodo doh.gif
Ir aisku, po eilinio tokio priepuolio, nusprendziau pasieskot daugiau info sia tema .. Nes kai pradzioj buvau pas seimos gydytoja, tai tik patare ziuretis maisto, nes maziukei tik 3 sav buvo, tai apie jokia operacija ir pagalvot nenorejau.
Bet jau dabar sakiau uzteks kankintis - reikia det taska smile.gif

Tik idomu, ar galima pvz mokamai konsultacijai iskart registruotis Klinikose (Kaune), ar visgi ten reikia su seimos gydytojo siuntimu? Gal vis greiciau butu, nei kad laukti dabar eiles pas seimos gydytoja, paskui laukti eiles klinikose, ir dar turbut laukti eiles operacijai ..
Kas esat susidure, ar dideles eiles operacijai? ir pas koki gydytoja patartumete, girdejus tik apie Endzina, bet gal yra ir daugiau vertu demesio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 01 03, 18:23)
Sveikutes ... nu ziuriu nemazai cia "likimo draugiu" prisirinke ....  ax.gif
Turiu ir as ta pacia problemele .. atrado nestumo metu, net neitariau, kad tokiu "dovanu" tulzies puslej turiu. Priepuoliai nera tokie dazni, tai maniau, gal po gimdymo susitvarkys .. kuriam laikui lyg ir buvo apmazeje, ar bent jau greiciau praeidavo. O dabar buna, kad po 2-3 kartus per nakti uzeina .. aisku, ne kiekviena nakti, bet jau kai uzeina, tai maza nepasirodo  doh.gif
Ir aisku, po eilinio tokio priepuolio, nusprendziau pasieskot daugiau info sia tema .. Nes kai pradzioj buvau pas seimos gydytoja, tai tik patare ziuretis maisto, nes maziukei tik 3 sav buvo, tai apie jokia operacija ir pagalvot nenorejau.
Bet jau dabar sakiau uzteks kankintis - reikia det taska smile.gif

Tik idomu, ar galima pvz mokamai konsultacijai iskart registruotis Klinikose (Kaune), ar visgi ten reikia su seimos gydytojo siuntimu? Gal vis greiciau butu, nei kad laukti dabar eiles pas seimos gydytoja, paskui laukti eiles klinikose, ir dar turbut laukti eiles operacijai ..
Kas esat susidure, ar dideles eiles operacijai? ir pas koki gydytoja patartumete, girdejus tik apie Endzina, bet gal yra ir daugiau vertu demesio? ax.gif

Sveika, akemnuku feja (kazkas forume jau mus akmenu turetojas taip vadino),. Kauno klinikose pas chirurga galima eiti nemokamai (su seimos gydytojo siuntimu) arba be jo, tuomet uz konsultacija yra mokama (ar verta) nes per konsultacija, jei jau turi echoskopija, chirurgas pasiulys operacijos laika, painstruktuos kaip kas, kokiu tyrimu reiks. Siulau nueiti kad ir i privacia klinika, uzsiregistruoti joje (kaina 1 LT) nueit pas seimos gydytoja (nemokama) ir ji duos siuntima, su juo galesi eit konsultacija pas chirurga. man buvo situacija tokia, jog gruozio 7 buvau pas chirurga, tai paklause kada noriu operuotis, siule vos ne kita savaite, kadangi planavausi tarp svenciu tai numatem operacija 28 d, 28 d ryte kmuk, apie 9 30 buvau palatoj, apie 10 30 operacinej. 29 diena ryte atejes chirurgas jau leido vykt namo, nes to norejau, o jauciausi gerai smile.gif siandien sausio 3, apie operacija primena tik pleistriukai ir siulai. Operavo Linas Venclauskas. konkretus, mazai kalbantis, bet siltas ir draugiskas chirurgas. nei po narkozes pykiimo, nei kazkokiu kitokiu komplikaciju, pasaliiu operacijos poveikiu. niekam nedaviau vokelio. viskas pavyko puikiai smile.gif dideliausios sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2012 01 03, 18:52)
Sveika, akemnuku feja (kazkas forume jau mus akmenu turetojas taip vadino),. Kauno klinikose pas chirurga galima eiti nemokamai (su seimos gydytojo siuntimu) arba be jo, tuomet uz konsultacija yra mokama (ar verta) nes per konsultacija, jei jau turi echoskopija, chirurgas pasiulys operacijos laika, painstruktuos kaip kas, kokiu tyrimu reiks. Siulau nueiti kad ir i privacia klinika, uzsiregistruoti joje (kaina 1 LT) nueit pas seimos gydytoja (nemokama) ir ji duos siuntima, su juo galesi eit konsultacija pas chirurga. man buvo situacija tokia, jog gruozio 7 buvau pas chirurga, tai paklause kada noriu operuotis, siule vos ne kita savaite, kadangi planavausi tarp svenciu tai numatem operacija 28 d, 28 d ryte kmuk, apie 9 30 buvau palatoj, apie 10 30 operacinej. 29 diena ryte atejes chirurgas jau leido vykt namo, nes to norejau, o jauciausi gerai smile.gif siandien sausio 3, apie operacija primena tik pleistriukai ir siulai. Operavo Linas Venclauskas. konkretus, mazai kalbantis, bet siltas ir draugiskas chirurgas. nei po narkozes pykiimo, nei kazkokiu kitokiu komplikaciju, pasaliiu operacijos poveikiu. niekam nedaviau vokelio. viskas pavyko puikiai smile.gif dideliausios sekmes smile.gif


Dekui uz patarima 4u.gif Katik susiorganizavau siuntima, drauges sesuo gydytoja, tai sake parasys, kad moket nereiketu, tik geriau siule 2 ligonine. Tai ryt jau ir pradesiu uzsiimt situo reikalu. Kuo greiciau - tuo geriau smile.gif nes operacijos tai as nebijau, mano mamai dare, tik ne Kaune. Tai ji vis man primena, kad nera ko laukt .. O as vis ne tai, kad is baimes, o is laiko stokos neprisiruosiu. Nes vistiek reikia susiruost per tuos gydytojus pereit, o man tai kancia didziausia ... nemegstu ziauriai sirgt ir visu kliniku - polikliniku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 01 03, 19:06)
Dekui uz patarima  4u.gif  Katik susiorganizavau siuntima, drauges sesuo gydytoja, tai sake parasys, kad moket nereiketu, tik geriau siule 2 ligonine. Tai ryt jau ir pradesiu uzsiimt situo reikalu. Kuo greiciau - tuo geriau smile.gif nes operacijos tai as nebijau, mano mamai dare, tik ne Kaune. Tai ji vis man primena, kad nera ko laukt .. O as vis ne tai, kad is baimes, o is laiko stokos neprisiruosiu. Nes vistiek reikia susiruost per tuos gydytojus pereit, o man tai kancia didziausia ... nemegstu ziauriai sirgt ir visu kliniku - polikliniku  doh.gif

as irgi pries pat operacija labai pradejau bijoti, nerimauti, nes tai pirma rimtesne operacija plius su bendra narkoze. bet kasdiena vis labiau dziaugiuosi, kad prisiruosiau smile.gif
tikrai neverta atidelioti, kaip anesteziologe sake "kai mano pacientai nebijo, tada as pradedu bijoti" tad bijoti, nerimauti normalu. svarbu pasitiketi chirurgu, jaustis komfortabiliai (jei darysies KMUK, siulau atskira palata imt, para 60 lt, bet konfortabiliau, jaukiau ir paciai maloniau kai nereik kazkur eiti reikalu padaryti) smile.gif
kiek kalbejau su gydytojais kaune daug kur daro tokias operacijas tiek 2 tiek 3 ligoineje tiek kmuk, taciau visada viskas priklauso nuo chirurgo zmogiskumo ir daug daug aplinkybiu, daug kas is mediku atkalbinejo kad gal geriau ne kmuk, o ten kur nera rezidentu darytis, bet nsigailiu ir antra karta ten pat gulciausi smile.gif
saunuole, kad prisiruosei, nesigailesi, neteks po sunkesniu spazmu su vaistais nuolat vaiksciot, nebijosi kad ir i uzsieni islekt kad neduok dieve neuzeitu tokios baisybes smile.gif po operacijos atsiras ramybe ir savijauta tikrai bus zymiai geresne nei pries ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DitaVonTeese @ 2011 11 08, 12:42)
neskubekit salintis pusles, pasekmej sutriks zarnyno darbas ir etc. Akmenukus galima ir naturaliom priemonem tirpdyti, asiku gal ne taip greit kaip skalpeliu bet...
http://www.smail.lt/...unye/pills.html

na zarnyno darbas nesutrinka, jei viskas tvarkingai atliekama 4u.gif yra keliu rusiu akmenys tulzeje, gaila, manieji buvo neistirpinami 4u.gif

QUOTE(kutuce @ 2011 11 08, 14:51)
Ar kuri darėtės operaciją būdama  nestuke.gif


na nezinau, nesu girdejusi..as tai bijociau nestumo metu...geriau po gimdymo tada operuotis

QUOTE(Murinka @ 2012 01 03, 20:23)
Sveikutes ... nu ziuriu nemazai cia "likimo draugiu" prisirinke ....  ax.gif
Turiu ir as ta pacia problemele .. atrado nestumo metu, net neitariau, kad tokiu "dovanu" tulzies puslej turiu. Priepuoliai nera tokie dazni, tai maniau, gal po gimdymo susitvarkys .. kuriam laikui lyg ir buvo apmazeje, ar bent jau greiciau praeidavo. O dabar buna, kad po 2-3 kartus per nakti uzeina .. aisku, ne kiekviena nakti, bet jau kai uzeina, tai maza nepasirodo  doh.gif
Ir aisku, po eilinio tokio priepuolio, nusprendziau pasieskot daugiau info sia tema .. Nes kai pradzioj buvau pas seimos gydytoja, tai tik patare ziuretis maisto, nes maziukei tik 3 sav buvo, tai apie jokia operacija ir pagalvot nenorejau.
Bet jau dabar sakiau uzteks kankintis - reikia det taska smile.gif

Tik idomu, ar galima pvz mokamai konsultacijai iskart registruotis Klinikose (Kaune), ar visgi ten reikia su seimos gydytojo siuntimu? Gal vis greiciau butu, nei kad laukti dabar eiles pas seimos gydytoja, paskui laukti eiles klinikose, ir dar turbut laukti eiles operacijai ..
Kas esat susidure, ar dideles eiles operacijai? ir pas koki gydytoja patartumete, girdejus tik apie Endzina, bet gal yra ir daugiau vertu demesio? ax.gif


jei jau yra tai jie niekur nedings..ziurint kokie tie akmenys, gal imanoma istirpint..bet faktas , kad su laiku jie vis dides, ir priepuoliai daznes arba tiesiog skausmai uzeis ko uzvalgius , oro trukumas..sunkumas, nevirskinimas ir kiti nemalonus pojuciai.....maista tiek pries operacija, tiek po operacijos reiketu ziuretis..smile.gif bet taip retai kas daro..buna pavalgom ''skaniau'''po to pereinam ant kosyciu, troskinto maisto ir .t.t:) bet as po 2 sios srities operaciju jau pradejau ziureti ka valgau:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 05 sausio 2012 - 13:59
Nu va ir pasidalinsiu savo patirtim ... Vyras kompa atveze i ligonine, tai naujienos sviezios biggrin.gif
Taigi, kaip ir rasiau treciadieni uzsiemiau ejimu per daktarus, skubos tvarka gavau siuntima pas chirurga ir nuvariau i 2 ligonine. Chirurgas iskart prieme ir ta pacia diena pagulde i ligonine. Nes pasirodo, kad akmenukas uzkimso tulzies lataka .. ir jau buvo beprasidedanti gelta .. Taigi viso to pasekme, ziauriai nemaloni procedura .. kiso zarna per burna ir vale ta lataka, istrauke akmenukus .. Apie proceduros "malonumus" jau geriau nerasysiu, bet tikrai nelinkiu ne vienai. Nes su vaistais tik "apglusina", bet realiai viska matai ekrane ir jauti kaip po pilva ta zarna makaluoja .. plius pro burna dar visas skrandzio turinys pilasi fear.gif fear.gif fear.gif Kieno laki fantazija, galit pabandyt isivaizduot biggrin.gif

Taigi, nedelskit, kol neprasidejo rimtesnes komplikacijos. Taip pat nuo priepuolio, sutriko kepenu veikla, padaugejo kazkokio fermento. Plius dar su ta slanga uzjudino kasa (tai skausmai irgi ne is maloniuju) .. O kol nesusitvarkys dabar viskas, tol tulzies pulses negales salinti, taigi ko gero operuos mane tik pirmadieni doh.gif Nors man jau kuo greiciau norisi.
Taigi, tikrai nepatariu laukti, kol prasides komplikacijos ir susirupinkit is anksto ax.gif Pas mane kiek ziurejo, tai tuzlies puslej pagrinde zvyriukas, uztai ir pavojingas, kad eilinio priepuolio metu gali patekti i latakus ir juos uzkimsti. Deja, taip ir atsitiko ... blink.gif

Tai va tiek tu naujienu smile.gif Dziaugiuosi, kad dar laiku patekau i ligonine ir nenutiko ko nors dar baisesnio thumbup.gif Ir beje, aciu uz palaikyma drinks_cheers.gif Pasisakaicius sia temuka tikrai buvo lengviau apsispresti ... nors bet kokiu atveju jau turbut butu su greitaja isveze, jei dar buciau uztempus .. unsure.gif
Atsakyti
kai gulėjau ligoninėj tai moteriškė pasakoje apie tą procedurą, daugiau sakė nesileis, aš tai nesutikčiau kad man per gerklę imtų akmenys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 01 06, 20:47)
kai gulėjau ligoninėj tai moteriškė pasakoje apie tą procedurą, daugiau sakė nesileis, aš tai nesutikčiau kad man per gerklę imtų akmenys  doh.gif


Tai cia sutikt - nesutikt, kau uzdegimas prasidejes, tai klausimas jau nekyla smile.gif Siaip gali ir narkoze sitam reikalui duoti .. Bet pagalvojau, kad dvi narkozes per savaite jau biski per daug smile.gif Siaip nera, kad nezmoniskai skaudetu ar pan. tiesiog nemaloni procedura ir tiek, bet iskest tikrai imanoma, juolab, kad neilgai ir trunka. Bet geriau jau iki tokios "nedasivaryt" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 01 06, 21:02)
Tai cia sutikt - nesutikt, kau uzdegimas prasidejes, tai klausimas jau nekyla smile.gif Siaip gali ir narkoze sitam reikalui duoti .. Bet pagalvojau, kad dvi narkozes per savaite jau biski per daug smile.gif Siaip nera, kad nezmoniskai skaudetu ar pan. tiesiog nemaloni procedura ir tiek, bet iskest tikrai imanoma, juolab, kad neilgai ir trunka. Bet geriau jau iki tokios "nedasivaryt"  4u.gif

Murinka, saunuole, kad susitvarkei akmenu bedas, nes skaiciau jog gali buti dar baisesnes komplikacijos uzdegimas, kurio pasekme 30 proc mirstamumas sad.gif
svarbiausia prisiruost, bet kokios proceduros vardan ateities ir gyvybes iskenciamos (juk mes Moterys stiprioji lytis) 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2012 01 07, 08:07)
Murinka, saunuole, kad susitvarkei akmenu bedas, nes skaiciau jog gali buti dar baisesnes komplikacijos uzdegimas, kurio pasekme 30 proc mirstamumas sad.gif
svarbiausia prisiruost, bet kokios proceduros vardan ateities ir gyvybes iskenciamos (juk mes Moterys stiprioji lytis) 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Na, pagaliau siandien tyrimai pagerejo, tai turiu vilties, kad greit operuos bigsmile.gif Nusibodo toj ligoninej vartytis .. Nors is kitos puses nuo treciadienio nieko valgyt neduoda, tik laselines, tai itariu, kad keli kg nuo sonu tikrai nutirpo thumbup.gif Taip, kad nera to blogo, kas neiseitu i gera 4u.gif
Atsakyti