Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

pagaliau, pagaliau tokia idomi serija bigsmile.gif thumbup.gif
viskas buvo idomu, nuo a iki z smile.gif kas dar nemate, tiems geltoninu:
per serifes laidotuves apsizliumbiau, taip graziai ten viskas vyko.. cry.gif posukis su Jo nestumu buvo toks netiketas ir smagus bigsmile.gif net Delena manes nenervino biggrin.gif jie nebuvo susitelke vien i save, nesipyko, negriuvo i lova.. sitai panasu i santykius biggrin.gif ir pradedu suprasti, kad remciau Stefano ir Caroline romana.. atrodo, jis nebesivengiamas, tad susitaikau, kad jie su Elenyte kartu nebebus (bent artimiausiu metu), bet tik su salyga, jog ju su Caroline romanas bus to vertas cool.gif toliau.. Mama Salvatore buvo itin intriguojantis dalykas bigsmile.gif o Bones sugrizimas buvo tobulas - kaip ji soko i Deimos glebi wub.gif tik idomu ar nesugadins visko atjungti Caroline jausmai.. Tikekimes, kad ne g.gif zodziu, as visokeriopai patenkinta serija, ko jau labai seniai nebuvo, gal net pora sezonu thumbup.gif
Atsakyti
geriausia buvo sugrizimo scena
kaip seniai laukiau
pan ir isivaizdavau
tik turejo but daugiau zmoniu laugh.gif
Atsakyti
Tobula! Ir verkiau, ir šypspojaus, ir net išsižiojus iš nuostabos buvau, tikrai 2 dalykai nustebino (neštumas ir ponia Salvatorė) thumbup.gif Tiesiog to-bu-la! biggrin.gif
Atsakyti
paaiškinkit man prašau, kada kita serija? smile.gif IMDB kažkokias pievas rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2015 02 23, 13:36)
paaiškinkit man prašau, kada kita serija? smile.gif IMDB kažkokias pievas rodo  g.gif

kovo 12, štai promo
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2015 02 23, 13:17)
kovo 12, štai promo



Ačiū!

o Originals?

kur Jūs žiūrite tokią info? blush2.gif nes anksčiau IMDB žiūrėdavau, bet dabar ko tais jie nelabai info pateikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~lullaby~: 24 vasario 2015 - 08:32
QUOTE(~lullaby~ @ 2015 02 24, 09:30)
Ačiū!

o Originals?

kur Jūs žiūrite tokią info?  blush2.gif nes anksčiau IMDB žiūrėdavau, bet dabar ko tais jie nelabai info pateikia.

prisipažinsiu, kad The originals nežiūriu (o gal vertėtų?), bet kiek suprantu, naujausia bus 15 serija, tai kovo 9, promo
youtube tiesiog susivedi serialo pavadinimą, sezoną ir seriją, išmeta promo, o jame visada rašo kada bus kita serija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun.flower: 24 vasario 2015 - 11:22
QUOTE(sun.flower @ 2015 02 24, 11:22)
prisipažinsiu, kad The originals nežiūriu (o gal vertėtų?), bet kiek suprantu, naujausia bus 15 serija, tai kovo 9, promo
youtube tiesiog susivedi serialo pavadinimą, sezoną ir seriją, išmeta promo, o jame visada rašo kada bus kita serija  smile.gif


Dar didesnis dėkui! 4u.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kuo cia visas suzavejo 15 serija, man ji siek tiek geresne nei iprastai. O gal kad cia paskaiciau kad lb gera ir perdaug tikejausi biggrin.gif
Promo nedziugina vel prasides zmoniu edimas doh.gif
ale vistiek nenoriu kad baigtus serialas. Deimenas wub.gif galetu tik ji rodyt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2015 02 24, 13:00)
Dar didesnis dėkui!  4u.gif

visada prašom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2015 02 24, 13:02)
Neisivaizduoju kuo cia visas suzavejo 15 serija, man ji siek tiek geresne nei iprastai. O gal kad cia paskaiciau kad lb gera ir perdaug tikejausi  biggrin.gif

taip ir būna kai per dideli lūkesčiai biggrin.gif
Atsakyti
http://www.balsas.lt...palviu-zvaigzde jau zinau kuris man labai tiktu nors dar pirmos dalies nemaciau, bet jei tai butu Delenas tai jau seniai buciau paziurejus lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Po paskutinės serijos manau, jog tikrai šis serialas jau išblėso smile.gif
Atsakyti