Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

Ziuriu "Бесценное время" ir negaliu nepasisakyt, nes nervai nelaiko. Nu visgi yra zemej vyru parazitu. Savo 4 vaikus is namu isvaryt, pasielgt kaip su sunim, vien del jaunu ilgu koju g.gif nesuvokiama man sveiku protu doh.gif doh.gif doh.gif blyn dar tokie tevais vadinasi doh.gif
vsio pasisakaiu ir iskart geriau biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 12, 05:27)
Ziuriu "Бесценное время" ir negaliu nepasisakyt, nes nervai nelaiko. Nu visgi yra zemej vyru parazitu. Savo 4 vaikus is namu isvaryt, pasielgt kaip su sunim, vien del jaunu ilgu koju g.gif nesuvokiama man sveiku protu doh.gif  doh.gif  doh.gif blyn dar tokie tevais vadinasi doh.gif
vsio pasisakaiu ir iskart geriau biggrin.gif

Nu va, ir mes turim ką paskaityt ir tau geriau! lotuliukas.gif O šiaip vertas dėmesio?

Vajetau! Tik pažiūrėjau 120 serijų!! doh.gif jau ne man.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 13 rugpjūčio 2014 - 00:26
QUOTE(Mockava @ 2014 08 13, 00:24)
Nu va, ir mes turim ką paskaityt ir tau geriau! lotuliukas.gif  O šiaip vertas dėmesio?

Vajetau! Tik pažiūrėjau 120 serijų!! doh.gif  jau ne man.... verysad.gif

Aha nezmoniskai daug seriju, bet bandysiu iveikt biggrin.gif siaip man nieko, toks labai gyvenimiskas. Ne meile seile, o seimos drama. Apie tevo, motinos, vaiku santykius. Iki 20 serijos dziugiu momentu dar nebuvo. Ir is aktoriu man tik Sura is Kurto matyta(cia ji tokia mikinuke vaidina), tai kazkaip galiu saliskai ziuret ax.gif zodziu mano jautriai sielai kolkas tinkantis serialas, ai ir veiksmas vyksta apie 1960 m.tai visai idomu paziuret, ypac zavi masiniukai, tokie klasikiniai.
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 08 11, 15:34)
Nelabai zinau kaip verciasi i lietuviu, bet tikriausiai sitas.
Zinau, kad Beren nevaidina. Norejau biski nuo jos pailseti, bet sito filmo su Beren traileris sudomino.

O as kas nors ziuri ''Karadayi'', ar bent yra su rusisku vertimu.
Mano vyras ziuri turkiskai, sako labai idomus serialas, bet ten kaip ir Kuzeyuye daugiau kriminalo, negu meiles.



as ji ziuriu, uzkabino labai, tikrai puikus serialas, jame visko yra ir kriminalo ir meiles, o jau kaip meile seimai parodyta tai net asaros rieda, nes labai graziu ir jautriu momentu buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 08 15, 10:20)
as ji ziuriu, uzkabino labai, tikrai puikus serialas, jame visko yra ir kriminalo ir meiles, o jau kaip meile seimai parodyta tai net asaros rieda, nes labai graziu ir jautriu momentu buna  smile.gif

Čia apie Karadajų? Aš kažkaip nesirįžtu pažiūrėt... Gal kad pagrindinis aktorius ne mano skonio.... Na bet gal ir šiam serialui ateis laikas... Skoniai gi keičiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 08 15, 18:37)
Čia apie Karadajų? Aš kažkaip nesirįžtu pažiūrėt... Gal kad pagrindinis aktorius ne mano skonio.... Na bet gal ir šiam serialui ateis laikas... Skoniai gi keičiasi  lotuliukas.gif


taip apie ji. man is pradziu buvo sunku ji su usais matyti, bet jau pripratau biggrin.gif
Atsakyti
Dabar ziuriu Чужая (Ее тоска по родине). Visai nieko serialas.
http://kinozal.tv/de....php?id=1072124

Atsakyti
sveikos, turkiškų serialų gerbėjos smile.gif
ne savo noru ir aš patapau nuo jų, savotiškai, priklausoma smile.gif pirmasis kuris įtraukė, tai buvo Uždrausta meilė, žiūrėjau 1.5karto, pirmą kartą nuo pusės, o paskui vėl iš pradžių, kad susidėliočiau taškus smile.gif šis serialas man paliko labai labai didelį įspūdį, labai daug jausmo sukėlė ir paliko apmąstymuose. Kitas serialas kurio ėmiausi, buvo Kuzey Guney, neblogas, tačiau pritrūko, kad pasakyčiau 'super'. Kurį laiką ilsėjaus, nes visgi jie 'suėda' labai daug laiko, bet ėmiau mąstyt, kad atėjo laikas.. galvoju gal imts Серебро (esu Kivac Tatlitug gerbėja, jo vaidyba man pralenkia daugelio Holivudo aktorių), gal esat mačiusios šį serialą, vertas dėmėsio? tiesa, prisipažinsiu, nemėgstu serialų, kur dominuoja skurdas, tradicinis turkiškas apdaras - moterys su skarom ir pan..
Papildyta:
*****, tas Серебро tik su titrais sad.gif serialo žiūrėjimas užtruktų dvigubai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesugausi: 20 rugpjūčio 2014 - 18:29
Pagaliau pabaigiau Fatmagul siandien. Ir paziurejau Benim dunyam. labai patiko, geras filmas, labai sunku ziureti buvo, i ja kaip mergaite. O scenos apie musima, na, nezinau, man nebuvo ziaurios, supratau, noredamas ja ismokinti ir paruosti gyvenimui, jis taip turejo elgtis. pagaiga is viso... tokia graudi.
ka dabar ziuret? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 08 21, 21:17)
ka dabar ziuret? biggrin.gif

Pabandyk "Adini Feriha koydum" muilas bet man patiko,tik jis su titrais.
Atsakyti
Panos matet bigsmile.gif

Kivancas prieme Ice Bucket Challenge Idomu ka jis nominavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 22 rugpjūčio 2014 - 10:13