Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

kas laukias? Nežiūrėjau tų atsiminimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 10 09, 02:39)
kas laukias? Nežiūrėjau tų atsiminimų ax.gif


Nora laukiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 10 09, 01:54)
Kokios dvi paskutines serijos buvo nesamoningos, vien prisiminimai. Bet pagaliau jau Norai pasake, kad laukiasi, tai cia jau idomu viskas turetu buti.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

doh.gif doh.gif doh.gif nebuvo ką žiūrėt praktiškai tose serijose biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau Liusija sužinojo dėl ko ją paliko R. per vestuves....Įdomu kas bus toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Aha pagaliau! Ziauriai idomiai serija uzsibaige:)) Isvis man sis serijalas visada baigias intriguojanciai, buvo tik kelios serijos kur rode prisiminimus, tai jos buvo neidomios, o siaip visos super...smile.gif)
Atsakyti
o man kuo toliau, tuo labiau Rodrigo gaila... manipuliuoja Nora, tėvas ir kas tik nori. ir dabar Nora suvarys ant jo, kad neva ją suviliojo. norėtųsi, kad jis serialą ramiai su kokia mergina baigtų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 10 17, 00:22)
o man kuo toliau, tuo labiau Rodrigo gaila... manipuliuoja Nora, tėvas ir kas tik nori. ir dabar Nora suvarys ant jo, kad neva ją suviliojo. norėtųsi, kad jis serialą ramiai su  kokia mergina baigtų.


Ras ir Rodrigas sau pora, net istikro nesitikejau, kad su ja jis bus, nezinau kaip jiem ten klostysis, bet kazkada kazkur uzmaciau smile.gif
Atsakyti
Gal gydytojos dukrą?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 10 19, 01:11)
Gal gydytojos dukrą?


Ne:))

Jei neklystu tai ta Daniela ar kokia ji ten Marselo drauge.

Atsakyti
aaa, ok smile.gif

kaip mane erzina tos Rebekos manieros pirštus judinti wacko.gif tokia nervostenikė...
Atsakyti
Aha as ir pastebejau, kad ji visuomet pirstus tuos trina vienos rankos, cia grynai bandyta padaryt toki nerviskai nestabilu personaza...smile.gif Ir Nora lygiai taip pat tokia nestabili atrodo smile.gif
Atsakyti
nepamenu bjauresnės ir labiau atstumiančios veikėjos negu Rebeka...
Atsakyti