Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet" 2 sezonas

Na kaip? Kai pagalvoji dar galejo 2 serijas sukurti ir uzbaigti viska.
Norejau paklausti, gal kas suprato kokia Alberto dedes misija. Ir kas ten praeity ivyko. Nesupratau gerietis ar blogietis jis lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai smile.gif
Atsakyti
Vikipedijoj skelbia serialo serijų reitingus, tai palyginus su 1 sezonu, antrame jie nesumažėjo, todėl turiu nuojautą, kad gali būti daugiau nei 3 sezonai biggrin.gif Bet iš tikrųjų įdomu kiek tų sezonų bus. Gal dabar kiekvienas sezonas baigsis vestuvėmis? Susituoks Luisa, Klara, o paskutiniame sezone pagaliau išvysime Anos ir Alberto visišką laimę biggrin.gif Aišku gal taip ir nebus, čia šiaip pasvarstymai biggrin.gif

P.S.: Laukiu, kol pagaliau pradės Lietuvoje rodyti tęsinį, o tai turbūt bus tik vasarą. Nes norisi lietuviškai pažiūrėti ir pagaliau viską suprasti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 24 vasario 2015 - 19:23
O aš kažkodėl manau, kad tie sezonai ekspromtu gimsta, jei gerai pasisekė dar patemkim guma. Kaip pas mus MMG varė iki išdurnėjimo.
Atsakyti
Taip, pamato, kad susidomejimas auga, tai ir prigalvoja vis dar ... Na tikiuosi treciuoju sezonu ir baigs smile.gif
Ir as laukiu, kada LT prades rodyti, nes labai daug ivykiu neaiskiu...
Atsakyti
Žinot, visai gal gerai, kad pirma pamatysim ( tikriausiai) 2-trą sezoną lietuviškai, o tada prasidės 3-čias. Prisiminsim, pasidarys viskas aišku smile.gif

Tik vat galvoju, ar rasiu laiko vasarą jį žiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ringaga @ 2015 02 25, 14:43)
Tik vat galvoju, ar rasiu laiko vasarą jį žiūrėti smile.gif

Taigi įkelia paskui i LN go. Galima bet kada pažiūrėti. Aš tai labai džiaugiuosi dabar "išmaniąją TEO televizija" (čia ne reklama) tai nereikia prisirišti prie TV, kad buti tam tikru laiku prie TV.

Dar. Kiek pavyko FB išsiversti ir suprasti tai ten buvo toks komentaras.
Estebanas, po nakties su Blanka pavogia Raulio dizainus. (kažkas pan. pažodinis vertimas).
Blogietis jis blogietis.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 02 25, 15:17)
Taigi įkelia paskui i LN go. Galima bet kada pažiūrėti. Aš tai labai džiaugiuosi dabar "išmaniąją TEO televizija" (čia ne reklama) tai nereikia prisirišti prie TV, kad buti tam tikru laiku prie TV.

Dar. Kiek pavyko FB išsiversti ir suprasti tai ten buvo toks komentaras.
Estebanas, po nakties su Blanka pavogia Raulio dizainus. (kažkas pan. pažodinis vertimas).
Blogietis jis blogietis.

Man atrodo jis ir prasidejo su Blanka, kad prieitu prie visko unsure.gif
Atsakyti
O gal žinote pavadinimą dainos, kurią paskutinėj serijoj grojo, kai pačioj pabaigoje rodė Aną ir Albertą? Man atrodo ta pati daina skambėjo ir pirmo sezono pabaigoj.
Atsakyti

NA KĄ JAU LIETUVIŠKAI 2 SEZONĄ TUOJ ŽIŪRĖSIM smile.gif
https://www.facebook...5...e=2
Atsakyti
QUOTE(Svajoniuziedas @ 2015 03 05, 17:43)
NA KĄ JAU LIETUVIŠKAI 2 SEZONĄ TUOJ ŽIŪRĖSIM smile.gif
https://www.facebook...5...e=2

thumbup.gif tik įdomu kiek tas "jau greitai"
Atsakyti
speju, kad uz kokiu 2-3 savaiciu smile.gif
Atsakyti