Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXI Tema)

Diskutuojame, rekomenduojame, siūlome premjeras, sekame naujienas
user posted image
user posted image
P.S. dalyviams pageidaujant, gimimo datų sąrašą bus galima papildyti
Atsakyti
Registruojuosi 4u.gif Visgi cia tau uz temute 000552.gif birthday.gif bis.gif
first.gif
Pamirsau kiek "Kosatkos' seriju maciau lotuliukas.gif nes du vakarus ziurejau "Test na beremenost" gal kas primins kiek buvo seriju is karto ikelta iki savaitgalio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amirrr: 28 sausio 2015 - 18:52
aš taip pat neatsilaikiau, kai dauguma žiūrit Косатка irgi pradėjau smile.gif nu pradžia tokia nieko visai smile.gif smagu žiūrėt į porininkų darbą, net pavydu tokių darbinių santykių tarp operų lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ka ziureti? verysad.gif
Kosatka dar nera visu seriju,o as badauju...
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 01 28, 20:24)
Ka ziureti? verysad.gif
Kosatka dar nera visu seriju,o as badauju...


Nedaug jau liko Kosatkos neikeltos-gali pradet ziuret.

Sveikos, merginos 4u.gif

Visgi aciuuu 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi ir šioje temoje netrūks bis.gif gathering.gif 000189.gif
To ir linkiu mirksiukas.gif
Aš dabar tarp Kasatkos ir Тест на беременность.
Nu patinka ir Светлана Иванова, ir akušerė ta pagyvenusi, kieta boba, o jau visokie medicininiai reikaliukai ir situacijos tai oiojojoi doh.gif Kraupu vietomis. Bet kaip suprantu, taip buna lialiukų 2.gif gyvenime
Atsakyti
gossip.gif Viskas, aš persigalvojau. Аж страшно завтрашние серии смотреть. Nenoriu, kad Olia liktų su kuo nors iš tos tryjūlės, tegu lieka su savo tuo nauju tragišku majoru. Ir apskritai, aš manau ne ta vyruku komanda liks prie suskilusios geldos, o ji liks su suskilusia gelda irnesakyk.gif Svarbu, kad šita vyrukų/kolegų kompanija liktų iki pabaigos neišskiriami draugai, tvirta komanda, visi už vieną, vienas už visus, kaip tie Trys Muškietininkai. O į juos pasižiūrėjus, nelabai panašu, kad gali jų draugystė iširti dėl moters.
O tas momentas kai likusieji dviese planavo išeit iš darbo savo noru sekdami savo kolegos pavyzdžiu... Taip sakant vyriškas solidarumas.

Круглов (Астахов):
- Ладно мужики, я то, чего хотел сказать, ну короче в общем так, я рапорт написал об увальнение.
Черепанов (Марин):
- Тогда и я увольняюсь. Пойду работать с подростками. Хоть кому то памогу.
Самойлов (Епифанцев):
- А я тогда в инкассаторы пойду. Там денег много, чужих правда, но хоть полюбуюсь, да и...
Круглов (Астахов):
- Да и грохнут быстрее.

Dar ir tas senas baisuoklis majoras įsipaišė ten nelaiku ir ne vietoj doh.gif Laukiu nesulaukiu likusių paskutinių 2-jų serijų. Ir turiu nuojauta, kad jokia pabaiga nenustebins manęs (?). Nes iš tos Косаткина galima tikėtis visko lens.gif Eina ji kaku beee.gif
QUOTE(amirrr @ 2015 01 28, 19:51)
Pamirsau kiek "Kosatkos' seriju maciau lotuliukas.gif nes du vakarus ziurejau "Test na beremenost" gal kas primins kiek buvo seriju is karto ikelta iki savaitgalio?
amirrr, 10 serijų smile.gif Aš po Косаткина irgi žiūriu Тест на беременность. Kažkur skaičiau komentarą, kad 'Na jau tik ne prieš miegą tokį filmą žiūrėti. Kraujai, pjausto, paskui košmarai sapnuojasi' biggrin.gif Ką aš žinau, man tai kažkaip normaliai. Sapnuose nelanko košmarai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 sausio 2015 - 21:27
QUOTE(Šokoladė @ 2015 01 28, 19:41)
Pradejau žiūrėti "Moya.sestra.Lyubov", na ne toks kaip VML  biggrin.gif

galima būtų nuorodą?
----
registruojuos ir Visgi, dėkui, kad gražią temą sukūrei 4u.gif cool.gif
-------
aš rytais pažiūriu po dvi naujas serijas Гречанка - jau laukiu 21, nes kiekviena serija baigias su intriga g.gif
įdomu, kuo baigsis, nes serijų viso 60 ax.gif doh.gif
labai pradėjo patikt aktorius - Aleksej Fateev - pastarajam filme jis tokį gerietį naivuolį vaidina wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 01 28, 17:13)
kami, sveikinimai sveikinimai su diplomu, diplomuota dama dabar wink.gifjei ne paslaptis kokia specializacija?

Ačiū smile.gif Viešasis administravimas, MRU baigiau
Visgi, ačiū už jaukią naują temą smile.gif
Kosatka ir aš vėliau bandysiu žiūrėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 28 sausio 2015 - 21:25
Net pamiršau pasidalinti ką dar žiūrėjau. Mažum kam patiks.
Man buvo įdomu. Mini serialas su netikėtais posūkiais.

"Доктор Смерть" /2013/ Трейлер
"Доктор Смерть" /2013/ Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1174761

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 28, 23:02)

o ir mūsų mylimas "gaurius" vaidina wub.gif cool.gif
Atsakyti

Kazka ne taip paspaudziau, ir Visgi posto uzgeltoninto nebeliko biggrin.gif
Is pradziu mane nervino tas posukis, kai Olia persimete ant zenoto papulkininko doh.gif Issisiepus visa kaip tase, net pikta devil.gif Bet paskui logiskai pagalvojau, kad taip ir turetu buti, vis tik grazi trijules draugyste butu isardyta per ta babce. Ir dar pagalvojau, kad jiems dziaugtis reikia, jog ta Olia ne vieno nepasirinko. Nesudraske ne vieno gyvenimo. cool.gif

QUOTE(Sim@ @ 2015 01 28, 22:23)

įdomu, kuo baigsis, nes serijų viso 60 ax.gif  doh.gif


Nu bet tu ir kantrybes turi ziureti tokias paklodes biggrin.gif Kas ten idomaus gali buti, kai tiiiiieeeek seriju prikepta doh.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 01 28, 23:02)
Net pamiršau pasidalinti ką dar žiūrėjau. Mažum kam patiks.
Man buvo įdomu. Mini serialas su netikėtais posūkiais.

"Доктор Смерть" /2013/ Трейлер
"Доктор Смерть" /2013/ Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1174761

user posted image

Apie ka jis? Trumpai ir lietuviskai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 29 sausio 2015 - 07:07