Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXI Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 29, 08:06)
Nu bet tu ir kantrybes turi ziureti tokias paklodes biggrin.gif Kas ten idomaus gali buti, kai tiiiiieeeek seriju prikepta doh.gif
Apie ka jis? Trumpai ir lietuviskai 4u.gif

turtingos šeimos sūnus domisi paveikslais ir susiradęs internete info, atranda, jog viename kaimelyje gyvena žymaus dailininko draugas, kuris saugo jo paveikslus ir pan. Tame kaimelyje buvo muziejus, susijęs su senovės Graikija ir ekskurisijų gidė dirbo jauna mergina, pravarde Graikė, nes jos motina kadaise buvo įsimylėjusi graiką, nuo jo nestuke.gif ir gimė dukra Tania. Jaunuolis, apsilankęs muziejuje ir pamatęs Tanią, įsimyli iki tiek, kad pamiršta namie laukiančią būsimą nuotaką Iriną (su ja draugavo, kartu verslą turėjo 6 metus). Toji tikėjos, kad jai pasipirš, ne sto norėjo ir Grigorijaus motina (labai valdinga moteris).
Grišai beviešint kaimelyje, visur su juo buvo Griečianka Tania. Ta ir įsimyli, ir vakare prieš išvažiuojant Grišai, nueina pas jį ir...pasilieka nakčiai. Praeina 6 mėn. (taip filme rodo), Tania jau nestuke.gif . Pati nieko Grigorijui nesako, nepraneša apie tai, todėl jos geriausia draugė Olia pasirūpina tuo. Griša viską metęs atvažiuoja, pasiima nestuke.gif Taniušą ir parsiveža į savo namus. O čia prasideda naujas "gyvenimas", kuriame kas žingsnį persekioja galingoji anyta su ex nuotaka blink.gif doh.gif Tania viską iškenčia, pagimdo vaikelį. Anytos persekiojimai aprimsta. Gyvenimas toliau slenka sava vaga. Grigorijus - azartiškas kortų lošėjas...

------
laba ryta,
vakar pažiūrėjau Перелётные пташки (1-2 серии из 2) / 2014 / РУ / - lengva melodrama, žaisminga, nuotaikina apie vienišos mamos ir jos dviejų dukrų gyvenimą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 29, 08:26)

Siaip tai as prasiau Доктор Смерть trumpo aprasymo blush2.gif
Ilgu serialu nei as ziuriu, nei man idomu aprasymai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 29, 10:05)
Siaip tai as prasiau  Доктор Смерть trumpo aprasymo blush2.gif

atsiprašau, ne visi ryte mato ax.gif blush2.gif
----
beje, pasigyriau, o db nei vienam puslapyje neleidžia man žiūrėt online. Meta lentelę, kad "Adobe Flash Player is missing. Install Flash..."
minėtoji programa yra mano PC.
kuri čia mane užkeikėt, a? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 29, 08:06)
Is pradziu mane nervino tas posukis, kai Olia persimete ant zenoto papulkininko doh.gif
Apie ka jis? Trumpai ir lietuviskai 4u.gif
Va va ir aš apie tą patį. NeduokD kam į žmonas tokios zanūdos schmoll.gif
Kad ir koks nevykėlis būtum, ir kokiu tave nevykėliu belaikytų, tačiau jei tvirtai laikaisi savo vidinių nuostatų, bendražmogiškų vertybių, turi tvirtus principus ir tvirtai besilaikai Hipokrato priesaikos, tai tikriausiai esi Žmogus iš didžiosios raidės. Tas mane ir sužavėjo.
Buvo tokių niuansų kuriais aš tikrai patikėjau. Siaubas, negaliu patikėt doh.gif
Pabaiga man buvo netikėta. Bet aš tai supratau kaip duoklės grąžinimą.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 28, 21:22)
[/color]amirrr, 10 serijų smile.gif

Ačiū, Visgi, paklaidžiojau vakar ir atsekiau, bet... po pusės serijos bežiūrėdama su ausinėm, užmigau lotuliukas.gif vyras sako geras vaizdelis buvo, tai dvi po puse serijos prasapnavau, šiandien tek iš naujo atsukti kadrus biggrin.gif
Nors man kaip ir "Test na beremenost" įdomesnis, jam labiau gal teikiu prioritetus, va kaip buna, kai po kelis pradedi žiūrėti.
Atsakyti
Labas rytas. aš jau su trim ligoniais. virusas kaip kėglius guldo mano vaikus sad.gif
vakar yotubėj pradėjau žiūrėt, nemažai pažįstamų veidų.
http://kinozal.tv/de....php?id=1238262
user posted image
Atsakyti
Mano mažylis šiandien ir nuo ankstaus ryto pradėjo vemt ir varo per valandą po tris kartus tulžim doh.gif Nesuprantu,ar ir kokį virusą pasigavo,ar vakar apsivalgė grilinių dešrelių,mat sesė sako matė,kai pasiėmė lėkštę nuo spintelės ir pagalvojo,kad daugiau kaip vienos neįveiks,nes jos nemažos,o po kiek laiko tuščia lėkštė stovėjo . Susikeičiau ir išeiginę iš rytdienos į šiandieną,žiūrėsim,kas čia bus. Dar laukiu,bet jei nerims,pypinsim pas daktarus
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 28, 22:23)
galima būtų nuorodą?

man MB parsincia per torentus wink.gif neziuriu filmu online ax.gif


vakar su vyru pradejom ziureti "Profesional" labai patiko

Julsita, svaikatytes tavo mažyliui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 29 sausio 2015 - 10:27
QUOTE(Julsita @ 2015 01 29, 10:59)
Mano mažylis šiandien ir nuo ankstaus ryto pradėjo vemt ir varo per valandą po tris kartus tulžim  doh.gif

sveikatos vaikui 4u.gif kreipkis pas gydytoją būtinai 4u.gif 4u.gif arba kviesk greitąją. Mano vaikui yra taip buvę. Baigės operacija cool.gif
pačiai - stiprybės ir vilties, kad viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.

Ačiū, Visgi,už naują temą.

Pradėjau žiūrėt Kasatkos 17 seriją,jau kad sunervijo tai negaliu, net nebesinori toliau žiūrėt. Šimtą kartų fui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Azul @ 2015 01 29, 12:03)
...
Pradėjau žiūrėt Kasatkos 17 seriją,jau kad sunervijo tai negaliu, net nebesinori toliau žiūrėt. Šimtą kartų fui  schmoll.gif

pasirodė jau Kasatkos 19 serija, po to 20 gal šiandien įdės ir turi gi pagaliau paaiškėti ką jinai pasirinks cool.gif Kažkaip man tas majoras dabar pabaigoje kžkaip vėlokai "išlindo" ir iš karto jam toks palankumas nepaaiškinamas g.gif nors jis žieduotas. Pats majoras kaip aktorius tai man simpatiškas, kitame filme toks aktorius su kitokiu vaidmeniu gal labiau tiktų , o gal jis dar superherojumi per paskutines 2 serijas pataps.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 29 sausio 2015 - 14:10
Nu jo... Kažkoks vėlyvas Betmenas... mastau.gif
Atsakyti