Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas

tokie aktoriai simpatiški:) manau žiūrėsis
Atsakyti
man kolkas tik moterys simpatiskos, apie vyrus to pasakyti negaleciau biggrin.gif

bet kiek daug seriju blink.gif itariu bus labai istemptas i gala serialas, kad tiek daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 02 04, 16:16)
matosi, kad bus toks pat karstakosis


dar cia visko manau bus su juo....
Atsakyti
Intriguoja. Kaip keista žiūrėti kai nei vieno aktoriaus nežinau biggrin.gif Nes kaip supratau čia iš DA ir Kurto yra kažkas smile.gif Bet aš tų serial nežiūriu, tai smagu, gal atrasim kažką gerai naujo vaidinančio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 02 04, 15:27)
man kolkas tik moterys simpatiskos, apie vyrus to pasakyti negaleciau biggrin.gif

bet kiek daug seriju blink.gif itariu bus labai istemptas i gala serialas, kad tiek daug doh.gif

Man irgi moterys cia tik simpatiskos. Bet prie vyru pripratau ir jie normalus pasidare. Ai Achmedas man pirmam sezone nieko, kol nesisypso. Bet kaip vyriskas personazas man Soneras turbut fainiausias. O mylimiausi tai: mazasis Osmancikas, babule ir Suleimanas. Osmancikas tai isvis mano antra turkiska meile wub.gif

Istemptas tikrai. Trecias sezonas isvis labai nuobodus. Keli personazai tik ji gelbeja. Bet cia tik man taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 04, 16:31)
Man irgi moterys cia tik simpatiskos. Bet prie vyru pripratau ir jie normalus pasidare. Ai Achmedas man pirmam sezone nieko, kol nesisypso. Bet kaip vyriskas personazas man Soneras turbut fainiausias. O mylimiausi tai: mazasis Osmancikas, babule ir Suleimanas. Osmancikas tai isvis mano antra turkiska meile wub.gif

Istemptas tikrai. Trecias sezonas isvis labai nuobodus. Keli personazai tik ji gelbeja. Bet cia tik man taip smile.gif


Nu turkai megsta, jei jau yra reitingai, tai tada jau tempia iki paskutinio doh.gif o man kazkaip geriau jau saikingai bet efektingai, nei kad nusivaziuotu ir paskui ziuri seriala, kad tik pabaigt.

Atsakyti
Atsilikėliai sugrįžo! Vuahu!!! thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 04, 15:48)
Atsilikėliai sugrįžo! Vuahu!!! thumbup.gif  lotuliukas.gif

Neziuriu siandien serijos. Tai ir cia bus atsilikeliu? biggrin.gif Nu geras lotuliukas.gif
Atsakyti
Nei vieno tipiškos turkiškos išvaizdos personažo nėra, nebent tėvas. Čia teaser pažiūrėjus.
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 02 04, 15:27)
man kolkas tik moterys simpatiskos, apie vyrus to pasakyti negaleciau biggrin.gif

bet kiek daug seriju blink.gif itariu bus labai istemptas i gala serialas, kad tiek daug doh.gif


Nu man ta meiluze kokia baisi doh.gif

Kai prakalbo universitete tas vaikinas, kur uzstojo ta mergina (koks jos vardas?Ten ta pati is Suros??), tai pagalvojau, kad komisaras Serefas atejo, panasus balsas ax.gif

Pagrindine aktore labai panasi i jauna Paula Echevarría is Velvet. Akys, zvilgsnis kazkuo panasus, vis atrode, kad cia ta aktore, tik jau vyresne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 04, 19:59)
Nu man ta meiluze kokia baisi  doh.gif

Kai prakalbo universitete tas vaikinas, kur uzstojo ta mergina (koks jos vardas?Ten ta pati is Suros??), tai pagalvojau, kad komisaras Serefas atejo, panasus balsas  ax.gif



Man ji irgi baisi, ne tiek baisi, kiek slyksti biggrin.gif Zasis gryna smile.gif

Taip is Suros, ten pati " Sura", jeigu jus Aylin turit omenyje, tokia rusvaplauke su 2 kasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 04, 20:59)

Kai prakalbo universitete tas vaikinas, kur uzstojo ta mergina (koks jos vardas?Ten ta pati is Suros??), tai pagalvojau, kad komisaras Serefas atejo, panasus balsas  ax.gif




ne ta,Sura ta kur su dviem kasytem buvo smile.gif
Atsakyti