Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 04, 20:17)
Man ji irgi baisi, ne tiek baisi, kiek slyksti  biggrin.gif Zasis gryna smile.gif

Taip is Suros, ten pati " Sura", jeigu jus Aylin turit omenyje, tokia rusvaplauke su 2 kasom smile.gif



QUOTE(drafe @ 2015 02 04, 20:19)
ne ta,Sura ta kur su dviem kasytem buvo smile.gif


Ne, ta kur universitete mokosi ir ja uzstojo vaikinas is 4 kurso.

As cia Suros niekur nematau, ta paaugle?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 04, 20:40)


As cia Suros niekur nematau, ta paaugle??  g.gif

taip ta paaugle. Ta pati " Sura" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 04, 20:57)
taip ta paaugle. Ta pati " Sura"  biggrin.gif


Nagla tokia pasirode. Bet visai nepanasi i Sura. Sura grazesne buvo.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 04, 21:30)
Nagla tokia pasirode. Bet visai nepanasi i Sura. Sura grazesne buvo.

biggrin.gif Man Sura irgi grazesne, bet ir Aylin simpatiska smile.gif Ir siaip man cia jos personazas visai fainas, pozityvus smile.gif ir jos meiles linija man cia idomiausia smile.gif
Atsakyti
hmmm, kam laikytos isikibus vyra, kuris aiskiai nemyli ir negerbia, dar ir turi kita?... g.gif schmoll.gif
bet Osmanas koks fainas, pirmas berniukas is matytu turku serialu, kuris toks mielas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nandriu: 05 vasario 2015 - 14:35
QUOTE(nandriu @ 2015 02 05, 14:33)

bet Osmanas koks fainas, pirmas berniukas is matytu turku serialu, kuris toks mielas wub.gif

Vat butent, kad jis man, ne tai, kad grazus vaikas, bet fainas, mielas wub.gif
Atsakyti
Na, bet ir vyrelis, geras birkanas doh.gif Šitaip moteriškę nori likimo valiai su 4 vaikais numesti kaip nereikalingą šiukšlę.. Įsimylėjo mat. O, kad vaikų gyvenimai eina vėjais.. O ir tai moteriai visą gyvenimą namie prasėdėjusiai su vaikais kur dėtis? O jis, mat, uodegą pasiraitę, su blondinėmis duodasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2015 02 05, 17:15)
Na, bet ir vyrelis, geras birkanas

o dar tokio žodžio nesu girdėjusi, tex įsidėmėti biggrin.gif
toks ilgas bus serialas? 120? nu nieko sau...kol kas pažiūriu. Tik tas laikmetis nelabai patinka, aktorės simpatiškos, bet vyrų normalių nėra, tėvas iš vis gandras kažkoks smile.gif gražuolis mat atsirado, blondinę su 7 kalbom susirado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 02 05, 15:33)
o dar tokio žodžio nesu girdėjusi, tex įsidėmėti  biggrin.gif
toks ilgas bus serialas? 120?  nu nieko sau...kol kas pažiūriu. Tik tas laikmetis nelabai patinka, aktorės simpatiškos, bet vyrų normalių nėra, tėvas iš vis gandras kažkoks smile.gif gražuolis mat atsirado, blondinę su 7 kalbom susirado  doh.gif

drinks_cheers.gif ir man tas laikmetis nepatinka...ir seip neuzkabino schmoll.gif dziaugsis vaikai,jei neziuresiu biggrin.gif mazoji,kai tik prasideda koks serialas turku,sako:ir vel Fatmagul doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2015 02 06, 10:36)
drinks_cheers.gif ir man tas laikmetis nepatinka...ir seip neuzkabino  schmoll.gif dziaugsis vaikai,jei neziuresiu  biggrin.gif  mazoji,kai tik prasideda koks serialas turku,sako:ir vel Fatmagul  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man netrukdo, kad rodo senus laikus, kad apranga baisoka smile.gif Nes kituose Turku serialuose ir siandiena rodant, baisiau rengiasi visi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 06, 13:43)
Man netrukdo, kad rodo senus laikus, kad apranga baisoka smile.gif Nes kituose Turku serialuose ir siandiena rodant, baisiau rengiasi visi smile.gif

Man tai pagal tuos laikus ir apranga ir aktoriai patys cia susenovinti. Su siuolaikine apranga, kitaip ir atrodo smile.gif
Atsakyti