Įkraunama...
Įkraunama...

Laukinė Esmeralda

Jo, ta "smulkmena" ir man užkliuvo biggrin.gif Na bet teisingai- geriau neieškot... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2015 02 24, 23:15)
Galvojau 1-oj serijoj užaugs, o čia reikėjo dar palaukt  biggrin.gif
Man irgi tas nepatiko drinks_cheers.gif Man tokie filmai turtuolių/vargšų gal dar nieko, bet jau šitaam tai per stiprus kontrastas g.gif Jau grynai šiukšlėse vaizduot gyvenimą, nelabai "Skanu" žiūrėt na bet ką darysi...
Galėtų tiesiog tokio didelio kontrasto gal nebūt



Na taip vargsai vargsam, kai buna neturtingi, bet bent svarus. O cia siandien tas pagrindinis prisipazineja meileje Esmeralda, o ta visa murzina, tai tik ir laukiam replikos kol jis pasakys, ne ne negaliu su tavim tokia murzina cia glebesciuotis biggrin.gif

Siaip tikrai logikos cia nereik ieskot, turtuoliu namas prie siukslyno stovi, turtuolis vargse isimylejes, bet negali nuvest kazkur isismaudyt, padovanot kazkokiu tvarkingu rubu ar kazko panasaus:)
Atsakyti
Laba diena.

Jau tas murzinumas tai taip krenta į akis, kad negaliu žiūrėt, kaip jie glėbesčiuojas. Taip ir sukasi mintis "apie kvapelį" lotuliukas.gif Nors gi meilė akla, negali žinot lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma serija nepatiko, bet gal dar isiziures biggrin.gif
Atsakyti
Man tai tas meilės prisipažinimas nenormalus, staiga vieną akimirką ir jeeeetaus kaip myliu biggrin.gif o logikos tai nei vienam tokiam seriale neieškokit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azul @ 2015 02 22, 20:17)
Labas vakaras.
Šimtą metų nežiūrėjau jokios telenovelės. Bandysiu šią pasižiūrėti, juolab nieko nemačius neturėsiu su kuo lyginti.

Aš taip pat jau net nepamenu kada užsienietišką muilo operą žiūrėjau. Tikrai irgi bus 100m.biggrin.gif
Bežiūrėdama tv programą internete, užmačiau aprašymą serialo ir nutariau pažiūrėt.
Atrodo užkibau biggrin.gif

Kaip suprantu, turtuolių namas ne prie šiukšlyno, o tiesiog mieste. Į kurį šiukšlyno žmonės atkeliauja pasipinigauti ir pan. g.gif


Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2015 02 27, 11:55)
Man tai tas meilės prisipažinimas nenormalus, staiga vieną akimirką ir jeeeetaus kaip myliu  biggrin.gif  o logikos tai nei vienam tokiam seriale neieškokit  biggrin.gif



tokiam seriale biggrin.gif tai ok atsakyk, o kuriam kitam seriale ar vaidybiniam filme yra logikos ? pavardink nors kelis, zinoma jog nerasi biggrin.gif
Atsakyti
na dar toks pastebejimas, jeigu jau taip stebit i pasalinius dalykus, tai turetumet pastebeti jog nuo tu namu matosi tik kalnas, tas kaip ir miskelis toks, o tas siukslynas yra toliau, niekad nerode jog prie pat to kalvo, net su masina reikia vaziuoti. O kad pasake jie jog ten prie kalno, tai cia gali buti kilometru nemazai, nesake jog uz 100 metru biggrin.gif o kad uz kokiu 2 km tai cia nieko stebuklo, nes taip yra istikruju , tad kaip cia dabar ? smile.gif

ir dar, norit jog ji butu svari, gal dar rezisieriu ispuosta, padazyta... tai kur tada butu logika ? smile.gif
Atsakyti
bet motinai kaip baisu - du vaikai su driskiais susidėjo biggrin.gif patinka man blogąją mamą vaidinanti aktorė.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 06, 02:22)
bet motinai kaip baisu - du vaikai su driskiais susidėjo biggrin.gif patinka man blogąją mamą vaidinanti aktorė.



dar truksta jog tas ju brolis susidetu su tos Ritos anuke. O tevas apgaudinetu su ta Natasha biggrin.gif Tai jauciu tada ta motina isprotetu biggrin.gif
Atsakyti
Fone eina šis serialas, na šakės, negalvojau, kad dar kuria tokius bigsmile.gif biggrin.gif doh.gif Jau toks gražuolis, turtuolis, protinguolis tas vyrukas, bet alpsta iš meilės mergiotei, kuri negali nei nusipraust, nei galvos išsiplauti. Nežinau, kokia ten meilė gali būti tokiai bomžiukei, koks kvapas turėtų sklisti. Ot tie meksikiečiai, ištikimi savo stiliui biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2015 03 06, 16:24)
Fone eina šis serialas, na šakės, negalvojau, kad dar kuria tokius bigsmile.gif  biggrin.gif  doh.gif Jau toks gražuolis, turtuolis, protinguolis tas vyrukas, bet alpsta iš meilės mergiotei, kuri negali nei nusipraust, nei galvos išsiplauti. Nežinau, kokia ten meilė gali būti tokiai bomžiukei, koks kvapas turėtų sklisti. Ot tie meksikiečiai, ištikimi savo stiliui biggrin.gif  biggrin.gif



jau geriau tokius ziuret, nei pacius nesamoningiausius lt serialus, kur deja nerasi nei vieno aktoriaus, visi is gatves biggrin.gif
Atsakyti