Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(mjforever @ 2015 02 26, 21:33)
Monika Linkytė ir Vaidas Baumila - "This Time" gyvai laidoje "Atsibusk su Vyteniu"

https://www.youtube....h?v=X4wxm3vXgVI
Papildyta:

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė: apie baimes, jaučiamą spaudimą, bučinius ir meilę
http://www.balsas.lt...cinius-ir-meile

Balso nuotraukose Vaidas Baumila su mama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 26, 21:55)
Balso nuotraukose Vaidas Baumila su mama smile.gif

Jei jau nepatinka žmogus, tai ir matot ką norit biggrin.gif . Man visai normaliai jie atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 26, 21:55)
Balso nuotraukose Vaidas Baumila su mama smile.gif


na bet ir lėkšta ta mergaitė doh.gif iš kur būti tiems spalvingiems atspalviams ant scenos unsure.gif
Atsakyti
Dzinsiniai boyfrendo marskinukai ir riaudonas ryyyskus liupdazis... huh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 26, 21:33)
Monika Linkytė ir Vaidas Baumila - "This Time" gyvai laidoje "Atsibusk su Vyteniu"

https://www.youtube....h?v=X4wxm3vXgVI

Man tai jie abu čia gerai atrodo. Ir Monikos džinsiniai marškiniai su raudonu lūpdažiu man gerai žiūrisi rolleyes.gif Beje, ši dainos versija gana įdomiai skamba.

Tik prajuokino tie įrodinėjimai kaip jie už save nebalsavo. Jau kai pradėjo su visom smulkmenom teisintis biggrin.gif
Atsakyti
aš labai stengiuosi ją pamėgti, bet ji nepasiduoda unsure.gif na gal laikas pradėti moteriškėti ir atstovauti ? unsure.gif

čia šiandien ar vakar kažkokioj mados pakazuhoj,
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 26, 23:46)
aš labai stengiuosi ją pamėgti, bet ji nepasiduoda  unsure.gif na gal laikas pradėti moteriškėti ir atstovauti unsure.gif

čia šiandien ar vakar kažkokioj mados pakazuhoj,

biggrin.gif Tai kad ji dar baisiai jauna, spės sumoteriškėt. O tame jų EV pasirodyme tai gal net ir nereikia to didelio moteriškumo.

Monika šioje nuotraukoje tokia mokinukė, o Jazzu - tai kaip kokia chuliganka doh.gif lotuliukas.gif (Čia turbūt dėl veido išraiškos taip atrodo) Gerai kontrastuoja abi.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 27, 00:25)
biggrin.gif Tai kad ji dar baisiai jauna, spės sumoteriškėt. O tame jų EV pasirodyme tai gal net ir nereikia to didelio moteriškumo.

Monika šioje nuotraukoje tokia mokinukė, o Jazzu - tai kaip kokia chuliganka doh.gif  lotuliukas.gif (Čia turbūt dėl veido išraiškos taip atrodo) Gerai kontrastuoja abi.

Sako: "Nebijok, apginsiu, tave mergaite, nuo pasiutusių SM bobų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 27, 00:40)
Sako: "Nebijok, apginsiu, tave mergaite, nuo pasiutusių SM bobų" biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 26, 22:23)
Man tai jie abu čia gerai atrodo. Ir Monikos džinsiniai marškiniai su raudonu lūpdažiu man gerai žiūrisi rolleyes.gif

Man irgi ji cia graziai atrodo. Dainos neklausiau.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 26, 22:46)
aš labai stengiuosi ją pamėgti, bet ji nepasiduoda  unsure.gif na gal laikas pradėti moteriškėti ir atstovauti unsure.gif

čia šiandien ar vakar kažkokioj mados pakazuhoj,
user posted image

Man tas pats biggrin.gif
Atsakyti
stiliukas vadinasi "kaspapuolė"

user posted image
Atsakyti