Įkraunama...
Įkraunama...

Žemakulniai nauji batai ir bateliai

Parduodu tris sykius iki darbo užsidėtus odinius, klasikinius RALPH LAUREN jojiko ilgaaulius dyd. usa8 eur. 38-38,5 pėdai 24,5-25 cm. Tai amžina klasika RL brendo spalva. Spalva - polo tan . Labai graži ta metalinė detalė. wub.gif. Kainavo man jojikai 94,49 dol. Ką domins foto atsiųsiu asmeniškai arba įkelsiu kiek vėliau. Kaina 95 eur.


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
siunčiu 4u.gif
Atsakyti
KAINOS IKI KITOS SAVAITES, PIGIAU NEBUVO bigsmile.gif

Nauji Nike Air Max 1, dydis 8 (vidpadis 25.5 cm). Kaina 92 EUR 67 EUR
vartotojo įkelta nuotrauka

Naujos originalios Coach balerinos. Spalva smoke, tamsiai pilka. Virsus, vidus ir padas odiniai. Minkstos, patogios, nuostabios. 8 USA dydis, vidpadis 24.7 cm. Kaina 80 EUR 45 EUR
vartotojo įkelta nuotrauka

Naujos Guess basutes, dydis 8 US (manau atitinka 38 dydi, tiks siauriai pedai 38.5), vidpadis 25 cm. Neodines. Kaina 27 EUR 15 EUR
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Grazuoliai , naturalios odos "ASH" aulinukai!

Deveti minimaliai ,[bukle ideali] gaila man visgi dideli su 37 europietisku.
Dydis- 38 [ atitinka]

Ranku darbo, made in ITALY
Kaina- 40 eur.25 eurai
Kaunas.Siunciu.

vartotojo įkelta nuotrauka
http://www.yoox.com/...p...ED&sizeId=5


************************************************


Nauji "ANN TAYLOR" smailenosiai bateliai!

Dydis - 7 [Atitinka europietiska 37]
Kaina -25 eurai 15
Kaunas.Siunciu

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
http://www.anntaylor...3bprodId=404937
Atsakyti
Nauji bateliai, grazios vasariskos spalvos. Dydis Uk 7 / Eur 40,5. Vidpadis apie 26,3 cm. Kaina etiketeje 25svarai. Parduodu uz 15 eur
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji dirbtines odos aulinukai. 15 eur. Dydis 41/7. Vidpadis apie 26,5 - 27cm, sunku tiksliai ismatuoti, nes vidpadis neissiima.
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte77: 17 vasario 2017 - 15:11


nauji, UGG zieminukai , UGGpure™ wool insole, suede upper , 7 dydzio, 24 cm vidpadukas
kaina- tik 97 eur su siuntimu




lengvi, minkstuciai,


vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka




Odines, vardines , - Vince Camuto Caprio Metallic Leather Woven Flats- balerinos, karta trumpam apsiautos, 6.5 usa , 36-36,5 europietisko dydzio, kainavusios 110 dol
kaina - sia savaite tik 34 eur



spalvyte I nuotraukoje




vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
nauji, kokybiski, neperslampamo zomso (odiniai) zieminiai aulinukai- Landsend, Usa 7, 37 europietisko dydzio, vidpadis 24 cm

kainyte- sia savaite tik 54 eur




vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka






Nauji Ralph Lauren sneakeriai, 36,5-37 europietikso dydzio, vidpadukas 24 cm, orig kaina 45 eurai

kaina- 34 eur





vartotojo įkelta nuotrauka





Nauji mot. New Balance 750 begimo (kai pirkau rase training) bateliai, pralaidziu orui virsumi, labai lengvi, minksti, lankstus, orig kaina 75 dol, vidpadis 24 cm

kaina - 53 eur



vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka




Atsakyti
Liūdna, bet parduodu mielus Ralph Lauren batelius...Man per dideli.
Dydis USA 6,5.
Aš aviu 36-37, bet šie labiau 37 dydžio.
Bateliai Vilniuje, galiu siųsti Jūsų sąskaita.
Kaina 69 eurai.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Arba keičiu į 6 dydį!
Rašykite į AŽ. Temos neseku.
Atsakyti
Nauji, odiniai 38 dydžio Ecco aimee batai, vidpadis 25 cm. Labai lengvi, patogūs, užsisega užtrauktuku arba susivarsto 4u.gif 62 eurai, Vilnius, siunčiu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nauji, su dėžute Geox Jamilah Respira odiniai (išorė ir vidus) bateliai "kvėpuojančiu" padu. Dydis 37, vidpadis 24cm. Kaina 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti

Nauji, lengvi, minkšti, patogūs MARC bateliai, plotį galima reguliuoti lipuko pagalba, odiniai. Vidinis padelis beveik 25.6cm. - 48EUR
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

nauji originalūs UGG, 39 dydžio, bet manyčiau labiau atitinka 38,5, nes man kiek mažoki, o mano pėda 25cm. Šiaip labai puikūs bateliai, ant kulno kailiukas, odiniai - tik 62EUR.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

per až 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujus CONVERSE moteriškus batelius. Dydis 6Usa. Vidus 23 cm. Kaina 30 eurų.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
http://www.6pm.com/p...89/color/601885
Atsakyti
Parduodu naujus originalius, odinius, lakinius EMPORIO ARMANI oxfordukus. dyd. 39 eur. atitinka. Spalva - light grey. Tokia ir realiai batukai. Veršelio oda. Padas - guma. Ant liežuvėlio logotipas. wub.gif wub.gif Labai gražūs, amžina klasika. Gaila man didoki, nes baletkės esu du sykius pirkus 38 eur. EA buvo mažos, rizikavau oxfordukus imti su plačia pėda 39 eur. vis dėl to batelių surišamų reikia savo dydžio 38 eur. Tai jie savo dydį atitinka 39 eur. s. Žiauriai gaila net parduoti ax.gif ax.gif Pirkti su nuolaida 204 dol. mokėta 229,52 eur. Parduosiu pigiau. Kaina 199 185 179 eur.


pirkti čia yoox.com

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
siunčiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 21 vasario 2017 - 09:23
E.M. Shoes naujos basutės atvežtos iš užsienio. Tik matuotos. Man deja didokos. Stilingos ir labai patogios wub.gif mirksiukas.gif Vispadis - 26 cm. Dydis - 9B. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti