Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(Markizaite @ 2014 08 21, 22:41)
Kaip įdomiai  bigsmile.gif Man atvirkščiai - netgi labai skanus, nerealiai jaučiasi mėlynės. Bet gal todėl, kad man tos uogos skanios  g.gif
Galvoju, o negalima jo užgert vandeniu ar prasiskiest? Nes kai man tiko, net minties tokios nebuvo.
Beje, kažkur skaičiau, kad japonai gamina zefyrus su kalogenu, tai kažin, koks jų skonis  lotuliukas.gif


Nieko,iškęsiu lotuliukas.gif Susipilu į puoduką tai ten keli gurkšniukai besigauna 4u.gif Vėliau gal priprasiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ačiū,gal nenoriu aš tų zefyrų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 08 22, 07:27)
Susipilu į puoduką tai ten keli gurkšniukai besigauna  4u.gif

Aš tiesiai iš tos ampulės geriu. Pabandykit, gal skaniau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai aš irgi pirmą iš jos gėriau,bet po to į puoduką pilu.. Mažesnis kiekis gaunas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 08 22, 19:25)
Tai aš irgi pirmą iš jos gėriau,bet po to į puoduką pilu.. Mažesnis kiekis gaunas lotuliukas.gif

Aš tiesiai iš ampulės gėriau. Greitai per daug neskanaudama nurydavau. Skonis įdomus, bet man nebjaurus. Gundausi ir vėl pirkti.
Atsakyti
Sunaudojau pirmą pakuotę. Dabar trys dienos pertaukos. Na kol kas aš nepamačiau rezultato smile.gif Bet nieko,gersiu pastoviai,po mėnesio gal matysis:)
Atsakyti
Deimantinė mikrodermabrazija - po jos oda tampa stangresnė ir daugiau pasigamina natūraliai kalogeno. Procedūros atliekamas pas kosmetologes, arba galima ir namuose pačiam profilaktiškai atlikti. Taip daug pigiau - vienos procedūros kaina yra pačio aparačiuko, o efektui palaikyti, namuose gali atlikti reguliariai.
Pačios procedūros privalumai dideli - Deimantinė dermabrazija - tai naujas sprendimas, tinkantis bet kokio amžiaus odai. Jos metu saugiai pašalinamos suragėjusios negyvos epidermio ląstelės, šlifuojamas odos relijefas, ko pasekoje oda tampa lygesnė ir skaistesnė. Taip taip pat žadinama odos regeneracija, pagerėja odos kvėpavimas, mityba, pagerėja drėgmės pasisavinimas, stiprėja odos stangrumas, elastingumas. Sumažėja raukšlelės, mažėja odos nelygumas, šviesėja pigmentinės dėmelės, nyksta randeliai po snuogų.
Kas randa laiko sau namuose, puikiai veikia NU Brilliance aparačiukas. Galima įsigyti NTC Senukuose.

http://www.e-senukai...ist_tab=actions

Prietaiso veikimas ir poveikis yra youtube.

http://www.homemicro...n-system-review
Atsakyti
Man atradimas Biodroga profesionali kosmetika. Ypač aliejinis veido prausiklis sausai odai ir Intence moisture drėkinantis kremas, kuris labai padrjo mano sausai veido odai.
Atsakyti
QUOTE(asta11 @ 2014 08 31, 16:00)
Deimantinė mikrodermabrazija - po jos oda tampa stangresnė ir daugiau pasigamina natūraliai kalogeno. Procedūros atliekamas pas kosmetologes, arba galima ir namuose pačiam profilaktiškai atlikti. Taip daug pigiau - vienos procedūros kaina yra pačio aparačiuko, o efektui palaikyti, namuose gali atlikti reguliariai.


o jūs čia tuos aparatus stumdot, ar kaip? 13 žinučių vien apie šį aparatą... Atrodo daugiau nei keista.
Atsakyti
Mano atradimas - Babor cosmetika, veido oda sausa ir jautri, tai drekinantys produkai, tikrai tiko ir patiko.
Atsakyti
man OXYGEN BOTANICALS VIt. C serumas riebiai/misriI ODAI. Jis DAR IR SU SALICILIU. PADEDA man regis - grazeja oda...
Atsakyti
mano atradimas DECLARE kosmetika 4u.gif pabandziau super patenkinta smile.gif veido oda kaifuoja biggrin.gif
Atsakyti
o man Neocell, Super Collagen+C, bent jau plaukam ir nagam tai tikrai assa.gif
Atsakyti