Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

QUOTE(Iliuminata @ 2015 01 06, 11:50)
Sako, kad jausmų nėra, tik kažkoks poreikis nenormalus. Sako, kad net kažkokia neapykantą jai jaučia.


Tą patį galėtų sakyti alkoholikai, narkomanai ir kiti nuo ko nors priklausomi žmonės biggrin.gif Kaip ir norint atsikratyti kitų priklausomybių, taip ir čia reikia nustoti pataikauti savo "nenormaliems" poreikiams, nustoti slėptis už išsigalvotų trukdžių (aplinka kalta, aš nieko pakeist negaliu), ir eiti pirmyn.

Ok, baigiu. Tai tik mano nuomonė. Tegu ieškosi bobučių, kurios "atkerės" nuo savęs pačio. Jei labai tikės tuo, mažu ir paveiks. Placebas irgi tam tikrais atvejais veikia. Sėkmės jam.
Atsakyti
QUOTE(Iliuminata @ 2015 01 06, 11:50)
. Sako, kad net kažkokia neapykantą jai jaučia.

Nuo meiles iki neapykantos tik vienas zingsnis mirksiukas.gif
Visos jums sako viena ir ta pati: nera sioj vietoj jokio uzkerejimo, vaikinukas dar alpsta is meiles jai. Ir saves del to nekencia drinks_cheers.gif

Kad tik tokie uzkerejimai tebutu... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 11 09, 22:18)
Nesupykit, bet prakeikimą turi nuimti pats žmogus, kuris yra užkeiktas. Niekas geriau už jus pačią nepalinkės taip, kaip jūs trokštate visa širdimi!
Kol kas pas jus prakeikimo nejaučiu.


nu vat cia tai sutinku 100proc.

QUOTE(Hmmm... @ 2015 01 06, 10:09)
Smegenis valyt reikia...


Taip.

Iliuminata, ko jus kissates i kito gyvenima? Cia su pretenzijomis i ji kaip i vyra? Jeigu sitaip kvailai atsimazina nuo jusu, tai reiskia is vyru kalbos isvertus "atstok". Sorry uz nesuvyniojima, po svenciu nebeliko saldainiu popieriuku.
Atsakyti
Truputį ne taip supratote smile.gif Nei kišuosi, nei ką. Paklausė ar žinau kas galėtų padėti. Kadangi nežinau, tai paklausiau čia, gal kas žino. Tiek to kišimosi smile.gif O ir bendravimas tarp mūsų ne toks, apie kokį Jūs galvojate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2015 01 06, 11:06)
Tą patį galėtų sakyti alkoholikai, narkomanai ir kiti nuo ko nors priklausomi žmonės biggrin.gif Kaip ir norint atsikratyti kitų priklausomybių, taip ir čia reikia nustoti pataikauti savo "nenormaliems" poreikiams, nustoti slėptis už išsigalvotų trukdžių (aplinka kalta, aš nieko pakeist negaliu), ir eiti pirmyn.

Ok, baigiu. Tai tik mano nuomonė. Tegu ieškosi bobučių, kurios "atkerės" nuo savęs pačio. Jei labai tikės tuo, mažu ir paveiks. Placebas irgi tam tikrais atvejais veikia. Sėkmės jam.

Alkoholikai saves alkoholikais nepripazista g.gif Anksciau galvojau, kad jie savotiskai ligoniai, bet jie visiski bevaliai, tai neliga ax.gif

Iliuminata, tavo draugui sunku pripazinti, kad jam istikruju nieko nereikia ir pats nelabai moka kazka myleti 4u.gif Panasu, kad save jis myli ax.gif Nes geriau galvoja, kad prakeiktas kazkieno, negu kad nelabai sugeba aukotis ir tikrai myleti kita 4u.gif ( auka siuo atveju gal kiek beviltiskai skamba, bet aukotis meiles vardan irgi reikia moketi, o ne kai kazkas skriaudzia, panasu, kad jam ta drauge" reikalinga" kitiems padejuoti, koks jis bejegis pries ja, kad kazkas kaip jus pagailetumete, gal tik jums atrodo, kad jus tik draugiskai, o jums jis dejuoja, butent del vieno tikslo mirksiukas.gif, kazko daugiau tikisi doh.gif ) Na bet kuriuoatveju jis tikrai neprakeiktas mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
atejau pas Jus patarimo. Dar pries metus buvau labai sekminga, turejau daug draugu, visi tarsi lipo prie manes, puikiai sekesi darbe, lipau karjeros laiptais. Bet viena kolege labai man pavydejo. Tiesiog jauciau ta baisu pavyda. Ir man pradejo nesisekt: prasidejo pykciai namie, darbe, zmones tarsi pradejo nusisukt nuo manes. Atrodo esu tokia pat, draugiska, linksma, o draugai tarsi nusisuka nuo manes, darbe nebesiseka. O tai kolegei kaip tik pradejo viskas puikiai klotis, paaukstino pareigose, visi tik nori su ja bendraut, ko anksciau nebuvo.
Gal kartais girdejot ar domejotes ar zmogus su savo stipriu pavydu gali taip pakenkti kitam zmogui, o gal tai kokie tai uzkalbejimai???Nezinau ka daryt ir kur kreiptis, kad vel viskas stotu i savo vietas.
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2015 02 12, 22:26)
sveikos,
atejau pas Jus patarimo. Dar pries metus buvau labai sekminga, turejau daug draugu, visi tarsi lipo prie manes, puikiai sekesi darbe, lipau karjeros laiptais. Bet viena kolege labai man pavydejo. Tiesiog jauciau ta baisu pavyda. Ir man pradejo nesisekt: prasidejo pykciai namie, darbe, zmones tarsi pradejo nusisukt nuo manes. Atrodo esu tokia pat, draugiska, linksma, o draugai tarsi nusisuka nuo manes, darbe nebesiseka. O tai kolegei kaip tik pradejo viskas puikiai klotis, paaukstino pareigose, visi tik nori su ja bendraut, ko anksciau nebuvo.
Gal kartais girdejot ar domejotes ar zmogus su savo stipriu pavydu gali taip pakenkti kitam zmogui, o gal tai kokie tai uzkalbejimai???Nezinau ka daryt ir kur kreiptis, kad vel viskas stotu i savo vietas.


Nenusimanau apie užkeikimus ir t.t., todėl rašau tik savo nuomonę: Matot, ji su jumis galėjo psichologiškai sužaisti, jums pasamonėje išsisaugojo viskas ir automatiškai ėmėt elgtis taip, kad visi imtų kreipti dėmesį į jūsų kolegę, jūs to pati galit net nejaust.
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2015 02 12, 22:26)
sveikos,
atejau pas Jus patarimo. Dar pries metus buvau labai sekminga, turejau daug draugu, visi tarsi lipo prie manes, puikiai sekesi darbe, lipau karjeros laiptais. Bet viena kolege labai man pavydejo. Tiesiog jauciau ta baisu pavyda. Ir man pradejo nesisekt: prasidejo pykciai namie, darbe, zmones tarsi pradejo nusisukt nuo manes. Atrodo esu tokia pat, draugiska, linksma, o draugai tarsi nusisuka nuo manes, darbe nebesiseka. O tai kolegei kaip tik pradejo viskas puikiai klotis, paaukstino pareigose, visi tik nori su ja bendraut, ko anksciau nebuvo.
Gal kartais girdejot ar domejotes ar zmogus su savo stipriu pavydu gali taip pakenkti kitam zmogui, o gal tai kokie tai uzkalbejimai???Nezinau ka daryt ir kur kreiptis, kad vel viskas stotu i savo vietas.

Jeigu jus būtų prakeikus, tai užkristų tikrų nesėkmių lavina: ligos, dideli finansiniai nuostoliai, artimųjų netektys ir pan, be to jos, anaiptol, sėkmė nelydėtų ir pareigose neaukštintų. Užsakovui irgi žemė po kojomis drebėtų tik gal ne taip akivaizdžiai ir greitai. Jeigu domina, galėčiau taro kortomis apžvelgti šitą situaciją, kas ten vyksta.
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2015 02 12, 22:26)
sveikos,
atejau pas Jus patarimo. Dar pries metus buvau labai sekminga, turejau daug draugu, visi tarsi lipo prie manes, puikiai sekesi darbe, lipau karjeros laiptais. Bet viena kolege labai man pavydejo. Tiesiog jauciau ta baisu pavyda. Ir man pradejo nesisekt: prasidejo pykciai namie, darbe, zmones tarsi pradejo nusisukt nuo manes. Atrodo esu tokia pat, draugiska, linksma, o draugai tarsi nusisuka nuo manes, darbe nebesiseka. O tai kolegei kaip tik pradejo viskas puikiai klotis, paaukstino pareigose, visi tik nori su ja bendraut, ko anksciau nebuvo.
Gal kartais girdejot ar domejotes ar zmogus su savo stipriu pavydu gali taip pakenkti kitam zmogui, o gal tai kokie tai uzkalbejimai???Nezinau ka daryt ir kur kreiptis, kad vel viskas stotu i savo vietas.

Aš galvoju, kad jūs perdaug dėmesio kreipėte į ją, užsiciklinote, kad ji jūsų nekenčia, pavydi, daug apie jus galvoja ir pan. Turbūt ir nebuvote jai miela ir pati? Tiesiog sugriovėte aplink save ramybės ir sėkmės lauką, manyčiau ir tiek. Jokių čiqa burtų. O ji kažko labai siekė, norėjo, stengėsi, stebėjo jus ką jūs darote, kaip elgiatės, kokia jūsų paslaptis ir jai pavyko.
Nieko nebijokite, neprisigalvokite nesąmonių apie užkeikimus, nepradėkite jos nekęsti, o kaip tik stenkitės su ja gražiai sutarti. Elkitės drąsiai ir lengvai kaip anksčiau be kažkokių ten minčių. Visiška nesąmonė, kad kažkas rimtai prakeikinėtų už tokius dalykus. Jei ji už tai prakeiktų, tai kristų tikrai nat jos pačios, o ne ant jūsų.
Arba keiskite aplinką, darbą, jei kitaip negalite ir atsiribokite.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 13, 16:48)
Aš galvoju, kad jūs perdaug dėmesio kreipėte į ją, užsiciklinote, kad ji jūsų nekenčia, pavydi, daug apie jus galvoja ir pan. Turbūt ir nebuvote jai miela ir pati? Tiesiog sugriovėte aplink save ramybės ir sėkmės lauką, manyčiau ir tiek. Jokių čiqa burtų. O ji kažko labai siekė, norėjo, stengėsi, stebėjo jus ką jūs darote, kaip elgiatės, kokia jūsų paslaptis ir jai pavyko.
Nieko nebijokite, neprisigalvokite nesąmonių apie užkeikimus, nepradėkite jos nekęsti, o kaip tik stenkitės su ja gražiai sutarti. Elkitės drąsiai ir lengvai kaip anksčiau be kažkokių ten minčių. Visiška nesąmonė, kad kažkas rimtai prakeikinėtų už tokius dalykus. Jei ji už tai prakeiktų, tai kristų tikrai nat jos pačios, o ne ant jūsų.
Arba keiskite aplinką, darbą, jei kitaip negalite ir atsiribokite.

Jei padaromas prakeikimas (tą mokančio daryti asmens, ne diletanto) - krenta ant abiejų nelaimės.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2015 02 13, 16:49)
Jei padaromas prakeikimas (tą mokančio daryti asmens, ne diletanto) - krenta ant abiejų nelaimės.

Bet koks debilas ryžtųsi keikti už tokius dalykus? Man nesitiki kažkaip. Nužiūrėjo jos laimę ir energetiką ir tiek. O ta jautėsi vis nejaukiai, galvojo perdaug apie tą kolegę, nervinosi, tai ir rezultatai ax.gif
Atsakyti
Sutinku, nemanau, jog aprašytas atvejis siejasi su tikru prakeiksmu, greičiausiai tik psichologiniai niuansai, trintis ir pan smile.gif norėjau tik pakomentuoti, jog jei užsakomas tikras prakeiksmas, tai abu tempia kryžių ir nuimti jau didelis vargas tai.
Atsakyti