Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 14:29)
Kai atejo po operacijos i palata, sake, kad jokio polypo nerado...
O kai grizo tyrimu rezultatai, pasake, kad buvo... ka as zinau... Tikriausiai pasalino  g.gif
Skauda man strenas labai... Jau 2 savaites praejo. Vakar antibiotikus pradejau vartot...  verysad.gif
Beje, kruties markeris padidejo... Kartojau uzvakar...

Nesigąsdink labai, gal tas markeris padidėjo dėl to, kad po operacijos koks tai uždegimas gavosi - jei vartoji antibiotikus - susitvarkys. Jei po jų pakartotum markerį - gal viskas vėl gerai būtų... Ir strėnos praeis. Ar tau jos iškart skaudėjo po operacijos? Aš prieš operaciją išskaičiau visą SM histeroskopijos temutę (nedaug ten prirašyta, bet vis šis tas). Tai ten mergaitėms kai kurioms reikėjo irgi antibiotikų, kažkuriai net iškart prirašė po operacijos jau... Viskas susitvarko... Man irgi truputi paveržia pilvo apačią ar šoną. ir dar rytais atsirado toks kaip šlapimo nelaikymas keliems lašiukams po pasišlapinimo - ar čia su tuo susiįję ar ne - nesuprantu dar, bet seniau tikrai taip nebuvo...

Na, va, jau ir ragnez mane aplenkė... smile.gif

Labas TIKĖSIU 4u.gif - ar tu namučiuose dabar ? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 vasario 2011 - 12:45
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 10:59)
Edme, kaip toleruoji Zoladex'a?
Ar sake tau, kad pirma para po injekcijos suleidimo, negalima kelti sunkumu, nesiot vaiku ant ranku?


Ne, niekas nesakė. O kodėl? g.gif
Šiaip tai kažko ypatingo nejaučiu. Gal dar per trumpai gaunu. Tik vakar labai šalta buvo, nors namuose 20 laipsnių, ir visą dieną pragulėjau. Negalėjau jokios veiklos imtis. Bet čia sakau, gal atostogų pirma diena, visiškas atsipalaidavimas biggrin.gif . O tau kas nors darėsi daugiau, apart karščio pylimo ir prasto miego? Nors dabar aš geriau miegu, matyt pripranta organizmas prie pokyčių, nes , pradėjus vaistus, visiškai nemiegojau. Kažkas išsiderino. Dabar prabundu kelis kartus, bet greitai užmiegu.
O dėl to markerio, tai , sako, jis gali svyruoti, ir net virš normos kažkiek būti. Gal ta operacija tau jį paveikė?Mano onkologė ir šeimos daktarė sako, kad jis neinformatyvus ir neverta darytis mano atveju. Man jo niekas nesiūlė darytis. Bet...prisiškaičiau internete, ir dariausi pora kartų. Pirmą kartą praėjus mėnesiui po gydymo, ir dabar. Būčiau žinojus, tai ir prieš operaciją būčiau dariusisi.
Atsakyti
Romantike, o kiek markeris padidėjo? Ar į normos ribas išsitenka? mano pažįstamai svyruoja nuo 12 iki 35. Viskas normalu, gydytoja sakė. O man jis nerodė padidėjimo, net kai recidyvas buvo.


Atsakyti
Krauja markeriu buvau pridavus sausio 21 d., o operavo mane tik vasario 9 d. Tai tikrai itakos neturejo. Nebent organizmo bukle pries tai kazkaip veike.

arune, markeris normos ribose, bet padvigubejo. Tiek nesikeite nuo 2007 metu. Bendrai paemus jis man irgi neinformatyvus. BET, onkologas sako, kad kartais galima taip pagauti metastaziu atsiradima, del to vis ir priduodu krauja siam tyrimui.

Edme, apie tai, kad nekelt sunkumu po Zoladex'o, mane perspejo med.slauges chemoterapiniame skyriuje, kur leido ji man. Nes ta ampulyte turi istirpti paros begyje, jei kelsi nemaza svori, kazkaip guzai susidaro (na cia as taip liaudiskai).

Aciu uz palaikyma 4u.gif

ragnez, jei nepades antibiotikai, eisiu vel pas daktara, tada ir paklausiu del infekcijos...
Atsakyti
romantike ,jeigu normos ribose,tai nepergyvenk 4u.gif Mergaites juk raso kad gali sviruoti 4u.gif O infekcijos po operaciju tai tikrai daznai buna,tik kazkaip galvojau kad iskart skyria antibiotikus g.gif Man dare gimdos valyma iskart po pirmo gymdymo,tai ilgai dar po to vartojau antibiotikus.Tikekimes kad tau jie pades smile.gif

TIKESIU,NBA ,kaip smagu jus cia matyti heart.gif

Sraigiu ir as neragavau blush2.gif Edme ,o tai tas suris toks neskanus,ar tu aplamai nemgsti suriu su pelesiais? tongue.gif Man tai patinka,ypac su vynu wub.gif

GABIJA del vandens drinks_cheers.gif Tik kur gauti valios kad visada teisingai gerti blush2.gif
Atsakyti
Įdėjau apie vandenį, bet pati žinau , kad nieko iš to nebus.Per daug sudėtinga.

Romantike, dėl ramumo po mėnesio vėl pasikartok.Ne visais atvejais jis tiesą rodo , bet man tai kaip laikrodis.

Rasele dėl šlapumo nelaikymo, gal išjudino gimdą ir ji dabar spaudžia pūslę.Tiesiog gal reiktų paprašyti siuntimo pas ginekologę ir urologą.

Kažkaip sunkiai metai prasidėjo.Visos apipjaustytos , visoms problemos.

Man vakar chemo sulašėjo sėkmingai.Reakcijos išvengiau, pati pasisukiojau ratuką, kad pasidaryčiau pertraukas.Šiandien jaučiuosi gana gerai, tik protelis nekoks. Skaitau , tikrinu ką parašiau, nes raides keičiu vietomis.

Tiesa dėl drabužių elektrinimosi, tai pamiršote antistatiką.Dabar jau seniai mačiau parduotuvėje, nes nereikėjo .Anksčiau buvo aerozoliai .Aš į skalbenkę pilu "Lenor' arba "Silans" tai irgi mažiau elektrinasi.

Sveikatėlės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 23 vasario 2011 - 17:06
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 16:51)
arune, markeris normos ribose, bet padvigubejo. Tiek nesikeite nuo 2007 metu. Bendrai paemus jis man irgi neinformatyvus. BET, onkologas sako, kad kartais galima taip pagauti metastaziu atsiradima, del to vis ir priduodu krauja siam tyrimui.

Nemanau, kad kas blogai. Nepergyvenk. Pakartok markerį po mėnesio - dviejų.

Gabija, kad greičiau tau "pagirios" išeitų... Pavasaris ne už kalnų, bus geriau, į lauką išeisim daugiau...

Aš dabar mąstymo procese - dukriuko mano gimtadienis. O tai man šventas reikalas, visada švenčiam be jokių išlygų - taip, kaip nori ji... Tik va bėda, kad su pinigais striuka šiais metais, kaip niekada rolleyes.gif Mąstau, kaip čia prasisukt, idėjų turiu, bet...

Jau 9 - eri mano mergaitei... Kaip gerai! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 23 vasario 2011 - 17:12
Sveikutės 4u.gif


Kompiuterinės tomografijos stuburo krūtininės srities atsakymas nei sujaudino , nei nustebino.
Tyrimo metu apimta stuburo krūtininė sritis nuo C7-Th10sritis

Th5 kairėje ties kostovertebriniu sąnariu 0,4 cm dydžio osteoblastinio tipo mts būdingas židinėlis, Th 8 kairėje ties užpakaliniu slankstelio kraštu aiškių ribų 0,8cm dydžio tokio pat tipo židinys; Th7 slankstelio kųnas pažemėjęs iš apatinės dengiamosios plokštelės pusės-panašu į patologinę kompresiją-stuburo slankstelio lūžis; Th10 slankstelio kūnasinfiltruotas netolygiais osteoblastinio tipo židiniais su išreikšta kompresija-potologiniai kompresiniai slankstelio pokyčiai dėl mts. Stuburo Th dalies saikinga skoliozė, galimai dėl netolygios kompresijos, saikingai paryškėjusi fiziologinė kifozė.


Daug neaiškumš kas paaiškintų?

Ryt jau 12:00 važiuoju į spinduliavimą stuburo.
Atsakyti
Nuliudinai. Ryt begte i spinduliavima. Sekmes, laikysiu kumscius ir viska rasyk 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu visko, bet negerai, turbūt. Stiprybės tau. wub.gif
Atsakyti
Suvirins man stubura spinduliukai biggrin.gif . Stuburą sako lengviau gydyti, nei plaučius.
Labosssss visoms. wub.gif

Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 23, 22:57)
Nuliudinai. Ryt begte i spinduliavima. Sekmes, laikysiu kumscius ir viska rasyk 4u.gif

O TU man tuos žirniukus išaiškink tiksliai kokiu pavadinimu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Edmė @ 2011 02 23, 23:00)
Nesuprantu visko, bet negerai, turbūt. Stiprybės tau. wub.gif

Edmute, man neskaudės kai švitins.

arūnėle, užaugs Tavo mergytė, net nepajusi, o TU busi visiskai sveika ir pamirši šias dieneles.


Smagu, kad GABIJAI taip palyginti gerai sulašėjo lašiukai.

GREK, na man tas sijonas nepatinka, nes elektrinasi, reikia pasijonio nesintetinio.

Rasu lankele, romantike, SVETA K., ir kitos kurių nepaminėjau g.gif bukite sveikos ir drūtos thumbup.gif


As jau pries kokius 5 metus kai dariau kaulu tankio tyrima, buvo blogai ciut ne osteoporoze. Dabar tiek chemiju ir t.t., aisku kad osteopore, ko pasekmeje lasteles rado silpna vieta kibti i isretejusi stuburiuka. Buvo net nageliai labai silnpni, jau trys men. geriu Osteoli(Kalcis su K vit.), nagai atsistate, auga, sustipres ir mano kauliukai, pamatysit tongue.gif wink.gif čia dar idedu istrauka is vieno straipsnio pagooglinus "

Osteoporozei būdingi stuburo slankstelių lūžiai dažnai lieka nepastebėti. Dėl slankstelių lūžių visada sumažėja ūgis ir pakinta laikysena. Dėl osteoporozės lūžęs slankstelis niekada neatgauna normalios anatominės struktūros. Slankstelis susiploja, deformuojasi, dažnai būna pakartotinių stuburo lūžių ir tolesnė deformacija. Todėl ilgainiui išsivysto dideli stuburo iškrypimai bei negalia.
- Progresuojant ligai vystosi kupra (vaizdžiai vadinama “našlės kupra”), išnyksta talija, atsikiša pilvas, šonkauliai remiasi į dubens kaulus. Kiekviena iš šių deformacijų turi būdingus simptomus. Ūgio sumažėjimas, atsikišęs pilvas patys savaime skausmo nesukelia, ir pacientai retai tuo skundžiasi, bet sukelia emocinį diskomfortą ir depresiją dėl išvaizdos pokyčių. Ligai progresavus, dėl sumažėjusios pilvo ertmės gali atsirasti virškinimo sutrikimų, todėl pacientai priversti valgyti dažniau ir mažesnėmis porcijomis. Eisena tampa atsargi, einant kojos statomos plačiai.
- Skausmas - labai individualus pojūtis, kurio negali matyti ir įvertinti kiti žmonės. Sergant osteoporoze skausmas atsiranda dėl trijų priežasčių:
1. Ilgųjų kaulų arba slankstelių lūžio.
2. Nusilpusių raumenų nuolatinio pertempimo. Lūžus kaului, organizmas natūraliai reaguoja į šį pažeidimą įtempdamas raumenis ir saugodamas pažeistą vietą nuo judesių. Deja, šie raumenys dažnai būna nusilpę dėl neveiklos, todėl greitai pervargsta. Įtemptuose raumenyse gaminasi pieno rūgštis, kuri ir sukelia skausmo pojūtį.
3. Baimė, nerimas, įtampa, nuovargis ir depresija sustiprina skausmą.

Slanksteliams susiplojus santykinai sutrumpėja gilieji nugaros raumenys, dėl to jie būna nuolat įtempti, tai ilgainiui sukelia šių raumenų nuovargį, pasireiškiantį lėtiniu nugaros skausmu. Dažnai objektyvaus tyrimo metu šalia slankstelio lūžio nustatomas priestuburinių raumenų skausmingumas ir vietinis tonuso padidėjimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 23 vasario 2011 - 22:09
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 23, 23:59)
Suvirins man stubura spinduliukai  biggrin.gif . Stuburą sako lengviau gydyti, nei plaučius.
Labosssss visoms.  wub.gif 

Tikrai taip... Mamytei jau skelbiant diagnozę buvo pasakyta, kad praktiškai nebėra trijų stuburo slankstelių juosmens srityje. Gavo daug spinduliukų - ir skausmų neliko, ir savijauta pagerėjo . Daugiau nebėjo...Tiek, kad liepė nesilankstyti, sunkiai nekelti, nedaryti staigių judesių... Švitinimas tikrai padės tau. Tiesa, mes leidomės Zometą, kiti leidžiasi Pamidronatą, nes daug pigesnis. Jie skirti gydyti kauliukų mts , ir sumažinti lūžių riziką.
Laikysiu kumštelius, stipriai apkabinu ir palaikau visapusiškai.... wub.gif
Atsakyti