Įkraunama...
Įkraunama...

priklausomybė maistui..

QUOTE(Seven devils @ 2013 05 11, 15:34)
Tai siūlau tokį atsidaryti, bet gal kokiose atokesnėse temose pvz. bendraminčiuose ar pan...
Jei yra norinčių galime atsidaryti tokią temą - bus gal jaukiau nei čia tas savo problemas skalbti

Aš kadangi šitame forume nelabai gaudausi, tai iniciatyvos imtis kažkaip.. nea.
Bet šiaip tai mintis visai faina. Aš prisijungčiau smile.gif nors koks gi skirtumas kur tas bėdas skalbti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 11, 16:41)
Aš kadangi šitame forume nelabai gaudausi, tai iniciatyvos imtis kažkaip.. nea.
Bet šiaip tai mintis visai faina. Aš prisijungčiau smile.gif nors koks gi skirtumas kur tas bėdas skalbti biggrin.gif

smile.gif palauk da truputį. Įtariu, kad pasiūlymas apsilankyti pas psichiatrą čia dar tik gėlytės... tuoj dar daug visko prisiskaitysi... Einu kurti temos.
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 05 11, 15:44)
smile.gif palauk da truputį. Įtariu, kad pasiūlymas apsilankyti pas psichiatrą čia dar tik gėlytės... tuoj dar daug visko prisiskaitysi... Einu kurti temos.

biggrin.gif nelabai man įdomu tokie komentarai smile.gif galima praleisti pro akis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 05 11, 15:44)
smile.gif palauk da truputį. Įtariu, kad pasiūlymas apsilankyti pas psichiatrą čia dar tik gėlytės... tuoj dar daug visko prisiskaitysi... Einu kurti temos.


nesupratau, kuo tau netinka pasiūlymas eiti gauti realios pagalbos? Priimi kaip įžeidimą?
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 05 11, 15:57)
nesupratau, kuo tau netinka pasiūlymas eiti gauti realios pagalbos? Priimi kaip įžeidimą?

o gal galėtumėt paaiškinti, kuo, šiuo konkrečiu atveju, psichiatras gali padėti?
Atsakyti
čia saugiau nei bendraminčiuose,ten dar ne tokių komentarų sulauksim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 05 11, 17:05)
čia saugiau nei bendraminčiuose,ten dar ne tokių komentarų sulauksim cool.gif

sakai, matai aš kaip ir vietinė, bet dar ne visai spėjus kojas apšilti... dar nežinau, visų nuancų... aš kaip tik galvojau, kad ten eis tik tam, kam reikia.
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 11, 15:32)
skamba viliojančiai biggrin.gif
taip, su tuo reikia kovoti, nes prie gero neveda.
Ir kas dar labai mane nervina, kad kai pasiskundi kam nors dėl to, tai sako maždaug: ko jau tau tokiai kūdai nevalgyti, džiaukis, kad apetitas yra ir valgyk tik kiek eina..
Papildyta:

o kaip tada atskirti ar tas alkis tai tikras alkis ar tik siaip besaikis ėdimas.
aš manau, kad man ne tikras alkis, nes aš NUOLAT noriu valgyti. pavalgau saldaus, tada noriu sūraus, tada vėl saldaus ir taip be galo.

Ir man tas pats...buna kol pasigaminu dar sugebu prisikirst papildomai doh.gif Ir tas sluoksniavimas:Saldu,suru,suru saldu..Realiai kai kam paskau,kad man reiketu stabdyt valgyma visi is manes juokias...as sveriu 54kg..Bet sustot est reikia.Net jei nesimato to.
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 05 11, 16:57)
nesupratau, kuo tau netinka pasiūlymas eiti gauti realios pagalbos? Priimi kaip įžeidimą?

ne, nepriimu kaip įžeidimo. pati tą rašiau antroje šios temos žinutėje. Skaityk atidžiau
Atsakyti
aš esu buvus ir pas psichologą ir pas dietologą ir pas endokrinologą-jei neturi valios nepadės ....o valios nenusipirksi.Ir kai prisideda kiti dalykai imi sau nuolaidžiauti tik šį kartą,tik šiandien,jau po Kalėdų tai tikrai-užėjus tam priepoliui kažkodėl visos tos mintys apleidžia

jūsų paminėta programėlė suveiks jei turėsite valios jos laikytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bobu vasaros nebus @ 2013 05 11, 16:09)
Ir man tas pats...buna kol pasigaminu dar sugebu prisikirst papildomai doh.gif Ir tas sluoksniavimas:Saldu,suru,suru saldu..Realiai kai kam paskau,kad man reiketu stabdyt valgyma visi is manes juokias...as sveriu 54kg..Bet sustot est reikia.Net jei nesimato to.

aha. ir aš gamindama dar privalgau papildomai ko nors nesamoningo, paskui dar ir pasigaminus.. ir dar paskui ko nors.. nu žodžiu trūksta žodžių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 11, 17:16)
aha. ir aš gamindama dar privalgau papildomai ko nors nesamoningo, paskui dar ir pasigaminus.. ir dar paskui ko nors.. nu žodžiu trūksta žodžių smile.gif

o bandei kur nors rašytis, žymėtis kiek ko suvalgai? skambės juokingai, bet tas truputį pristabdo. O be to galėsi stebėti kur, kada ir kokio velnio persirijai. Porą aspektų paminėjai , kad palūžti per baliukus, furšetus visokius ir gamindama valgyti... Baliai, tikiu, būna ne kasdien, bet ką daryti su valgio gaminimu. Išeitų gal tą pareigą perleisti vyrui?
Atsakyti