Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 24, 20:52)

Agne, sokis su skirtingomis juostelemis labai grazus realybeje, taciau man netinka, kadangi pas jaunuosius bus kazkoks tai sokiu mixas

butų idomu pamatyt ta soki su kaspinais ar juostelem g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 24, 19:52)

Dabar,apie suknele, manau tau reikia rinktis labiau tau tinkancia ir patinkancia suknele ir nereikia derintis prie pamergiu, kadangi TU esi SVOCIA thumbup.gif




As irgi tokios pacios nuomones drinks_cheers.gif Pradzioj ir as sukau galva kaip cia prisiderint prie pamergiu, bet veliau pagalvojau, kad juk as ne pamerge, as neturiu buti kaip jos arba panasi i jas. Tai vienintelis ka galvoju, tai ant sukneles kuria uzsisakiau, gal kokia detale padarysiu kaip pamergiu suknele. Pvz kaspina. Nes man suknele temta, kaip tik reik pridengt viena kreivesni sona, tai del to kaspina, ar dirzeli(kaip kas vadina) galvoju prisiut. Na ir savaime delninukas bus kaip dirziukas. Bet reliai pamacius suknele, pamatysiu ar ta mano ideja bus igyvendinta, ar taip ir liksiu "antroji nuotaka" (issiskirsiu is viso pulko)biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, radau kas gamina dekoratyvinias zvakes. Labai grazios. Tik negaliu ikelt nuotrauku. Yra tik kontaktai: Mano tėvai užsiima dekoratyvinių žvakių gamyba . Jei sudomino , skambinkite tel.864242621. FB vaikinukas Justinas Grušnius. Bet jo informacija nematoma,jei nesi drauguose. Maciau, kad jis kele nuotraukas FB i Skelbimai Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 24 kovo 2014 - 22:58
Sveikos visos smile.gif
Skaitau vat jusu temeles jau geras 5 valandas smile.gif galvoje jau viskas susimaise smile.gif))))
bet jus saunuoles,tiek visko naujo ir idomaus suzinojau, nusprendziau prisijungti prie jusu smile.gif
Kadangi tik pries kelias dienas suzinojau kad birzeli teks pabuti svocia, nozinau ko grebtis,ir ko imtis smile.gif o vestuves birzelio 6

pernai ruosiausi musu vestuvems, tai viska dariau pati,musu vestuves buvo nedideles,tai liudininkai atliko kaip ir svociu pareigas, bet nieko jie daug nepersistenge

nenoreciau prastai pasirodyti, tai nutariau prisijungti prie jusu smile.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

DEM, nepavydėtina situacija 4u.gif
Bet tu ruoškis ir tiek, nekreipk tu dėmesio 4u.gif

Pas mane vestuvėse panaši situacija buvo.. Vyras vienas kvietimus savo tėvam vežė. Kelis mėn iki vestuvių jų nei mačiau, nei bendravau.
Bet nu ką - ateini į salę, laukia tai abiejų tėvai, gi nenusisuksi demonstratyviai.
Atbuvom tas vestuves, tiesiog dėmesio nekreipi į tą žmogų ir tiek.

Padarysi viską ir be jos pagalbos 4u.gif
O gal kokia draugė vaikystės yra ar brolis, sesuo? Jie ne prasčiau papasakotų kažką. Dar ir geriau, nes tėvai ne visus mūsų fokusus ir žino biggrin.gif

Dėl suknios, tai šviesesnę imk, kur jau ten tamsiau - pilka kokia, mėlyna, juoda, ruda.. Nu bet viskas taaaamsu..
Nežinau, aš alergiška juodai ir panašiom spalvom.
O dar vasara, tai išvis norisi kuo spalvingiau, šviesiau bigsmile.gif

Prie violetinės gražiai žiūrisi geltona. Tai ta tavo auksinė visai gerai žiūrėtųs bigsmile.gif

O aš va sukūriau laikraštuką bigsmile.gif

Tiesa, gal kam reikia - Office day pirkau kortelėm tuos įdėklus.
Su grafkute ir spaustuku prisegami. Čia komendantams darb pažymėjimam. Tai db akcija - po 69ct.
Atsakyti
Monikiuxas ,teisingai sakai mes neturime susilieti su pamergem ( nors neseniai as galvojau atviksciai, kad svocia turi derintis prie pamergiu), o del sukneles kiekviena turim issirinkti sau patinkancia bei tinkancia suknele, dar yra ir biudzetas, kurio daugelis neturi virsyti ( cia apie sukneles kaina), o i pabaiga noriu pasakyti, KAD NERA NEGRAZIU FIGURU, YRA TIK NETINKAMAI PARINKTAS RUBAS drinks_cheers.gif

Monikiuxas, aciu uz informacija apie zvakes 4u.gif

Filutka, sveika prisijungus drinks_cheers.gif , nepergyvenk tu viska spesi, dar 2 geri menesiai, tik tau labai atsipalaiduoti negalima kaip pavyzdziui svociaujancioms rugpjuti smile.gif


Atsakyti
As jau su jaunikiais susideliojau scenatiju. Sa ko - ui kiek cie daug visko. tai manau tikrai visko nepasinaudosiu nes laiko pritruks biggrin.gif
Dar mano jaunajai nepatiko pamo ideja, kad musu su seses vaikai 3 mergaites barstyti ziedlapius baznyc. pries jaunuosius o 1 berniukas stovetu su pagalvele ir ziedais prie kunigo. ji nenori,kad stovetu prie kunigo vaikis verysad.gif o man taip grazu wub.gif gal dar pavyks perkalbet g.gif
Dar ji noretu moliniu medaliu ax.gif man ir jie grazus, bet jau daug nepripirksi, nes ne pigus doh.gif

parodziau savo undarokus, kokia noreciau but tai likau nesuprasta doh.gif Prie pamergiu ir nesiruosiu derintis, uzsidesiu koki akcenta, kad ristu mus ir tiek. Nes svocia turi issiskirti (na as taip galvoju ax.gif ) vistiek apsirenksiu taip kaip as noriu, nes man reiks bus bigsmile.gif
Taures man atpuola, jaunoji pati rupinsies. Dar galvojau deze daryti dovanu tai ji t.p. pasirupins.

Padangė per daug neapsikrauk saves, nes dar ir muzikantai bus ir sveciai nores kazkur isiterpt. manau jau labai laikytis grafikelio/laiko nereiktu nes kitaip pati liksi be sventes mirksiukas.gif

sandrixe reiktu gal youtube ieskot g.gif

Filutka sveika prisijungus mirksiukas.gif

As galvoju tegu naujokes nusikopijuoja sarasiuka ir save iraso g.gif Ir taip toliau pildom sarasiuka 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 25, 09:20)
KAD NERA NEGRAZIU FIGURU, YRA TIK NETINKAMAI PARINKTAS RUBAS drinks_cheers.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 25, 08:22)
As galvoju tegu naujokes nusikopijuoja sarasiuka ir save iraso  g.gif  Ir taip toliau pildom sarasiuka  4u.gif

Tai gal į temos galą. Ba gulės tas sąrašiukas kokiam 6tam lape, ir bėgs ieškot, pasimes..


Su pamergėm susiliet be abejo nereikia 4u.gif
Bet žinot, kokios jos bus ir pasiderint dėl bendro vaizdo galima.
Mano sesei visiškai dzin, o man rūpi biggrin.gif
Pas mane bus pamergės persikinės, tai aš atitinkamai žiūriu mėlynos ryškios arba dangaus, arba mėtinės.
Na kad nebūti rožine, raudona (nekenčiu šitos spalvos).. Ar geltoną, žalią.. Nu baisus vaizdelis bus.
Reikia ryškintis, bet padėliokite ir galvoj vaizdelį..
Per mano vestuves pamergės buvo avietinės spalvos, svočia raudona.. Tai nelabai ji išsiskyrė iš jų. Na, ta pati gama.

Aš tiesa siunčiau planelį sesei, tai labai patenkinta viskuo liko bigsmile.gif thumbup.gif
Tai pas mane scenarijus baigtas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 25 kovo 2014 - 08:30
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 25, 09:28)
Tai gal į temos galą. Ba gulės tas sąrašiukas kokiam 6tam lape, ir bėgs ieškot, pasimes..


Tai gal isisraso ir karts nuo karto vis perkopijuosim smile.gif kitaip visai galu neatkasim g.gif na net nzn ax.gif

Pas mus dominuos raudona spalva. Pamerges bus gal ruzavos kokios tai man lieka raudona sp. o as tikrai nenoriu raudonos spalbos suknutes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 25, 08:36)
Pas mus dominuos raudona spalva. Pamerges bus gal ruzavos kokios tai man lieka raudona sp. o as tikrai nenoriu raudonos spalbos suknutes  schmoll.gif

Kaip tik raudonos neimk schmoll.gif Nes skirsies nuo jų tik suknios ilgiu 4u.gif
Jei pamergės rožinės, tai labai gerai su mėlyna žiūrisi 4u.gif Bet mėlyna va tokia būtent ryški arba tokia.
Ar violetinė, ar mėtinė.

Atsakyti
As irgi pradzioj planavau derintis prie pamergiu arba ieskot kazko neutralesnes spalvos - juoda, pilka, smelio, kavos. Bet kadangi galutiniam variante pamerges liko ryskiai salotines, tai kazko panasaus nenorejau, o pradejus matuotis tas "neutralias" spalvas neradau sau nieko tinkancio ir patinkancio, tai kazkaip nustojau visai kreipt demesi i tas spalvas ir ziurejau, kad tik suknute graziai ant manes atrodytu. Tai vat dabar busiu su ryskia melyna suknele. Nezinau kaip mes ten deresim tarpusavi, bet betkuriuo atveju pulkas bus laaabai ryskus:)

Del scenarijaus tai ir as jau i pabaiga. Bent jau planas aiskus, beliko pasideliot keleta zodziu ir reiks pradet mokytis, kad nereiktu visko skaityt:) Pradzioj buvau priplanavus labai daug veiksmo gamtai, bet kai pradejau realiai galvot kiek mes laiko turesim ir kad jaunuosius pasigrobs fotografas - puse ismeciau. Manau kad gausis papildomos islaidos ir pasiruosimas, o galiausiai liks arba visai nepanaudota arba stresuosim, kad netelpam i laiko limita.
Atsakyti
va dabar del suknios ir as pasimeciau g.gif galvojua pamerges bus zydros tai norejau ryskiai mėlynos,bet dabar zinau kad pamerges bus su gan tamsiom melynom suknelem ta medziaga tokia blizgi,jei mokesiu imesiu foto veliau,tai ka man bedaryt verysad.gif as taip norejau melynos,ypac royal blue,karaliska mėlyna kaip cia ji vercias ax.gif nu o dabar visai pasimeciau...
bandau det
http://www.aliexpres...1185595322.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixe: 25 kovo 2014 - 09:35