Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

QUOTE(Padangė @ 2014 03 25, 13:43)
as galvoju apie tokia
man patiko ir derintusi prie karaliskos melynos  pamergiu suknutes
http://www.lightinth...ss_p324041.html

Abi sukneles grazios 4u.gif vos akys neisvarvejo kol perziurejau kelis puslapius lotuliukas.gif idomu kiek parsiuntimas kainuoja?ir kokybe kokia?gal kas siuntetes kokie atsiliepimai g.gif nes pagal kaina tai geriau pirkti nei nuomoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 25, 16:55)
    O va rinktis suknele su nuotakos pagalba, labai gera mintis. As tik uz  drinks_cheers.gif  Tada ir rami esi, kad kas nuotakai nepatiks, ir nuotaka nustebins savo svociutes  bigsmile.gif  As irgi nesigailiu, kad derinau sita "bizni" su Nuotaka  thumbup.gif  wub.gif

mano nuotaka anglijoje as lietuvoj,tai.... g.gif na bet kai ka nusiziuresiu bent per skaipa pasidalinsiu mintimis...
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 25, 17:27)
mano nuotaka anglijoje as lietuvoj,tai.... g.gif  na bet kai ka nusiziuresiu bent per skaipa pasidalinsiu mintimis...



Mano nuotaka Dubline, as Anglijoje. Tai irgi siuntinejomes per visokius fb rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 25, 15:55)
biggrin.gif Nu aciu aciu, kam tos geles. Buciau laimingesne,jei koki 15kg priaugciau bent kokiu budu.. Bent S kad galeciau nesioti.. Bet tai pavyko tik nestumo metu  doh.gif  O is ligonines vel isjudejau su savo pradiniu kg.. Nu nesvarbu. Kas ka vertinam smile.gif Juk negalim visos but vienodos  ax.gif


Na vistiek, as tau baltai pavydziu ax.gif

sandrixe, Monikiuxas
, na man tada labiau pasisieke, as su nuotaka gyvenu 14 km skirtumu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 25, 14:55)
biggrin.gif Nu aciu aciu, kam tos geles. Buciau laimingesne,jei koki 15kg priaugciau bent kokiu budu.. Bent S kad galeciau nesioti.. Bet tai pavyko tik nestumo metu  doh.gif  O is ligonines vel isjudejau su savo pradiniu kg.. Nu nesvarbu. Kas ka vertinam smile.gif Juk negalim visos but vienodos  ax.gif



nu jo kam priaugti o kam numesti doh.gif jei numesciau bent 10 kg tai oi kokia laiminga buciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 03 25, 20:16)
nu jo kam priaugti o kam numesti  doh.gif  jei numesciau bent 10 kg tai oi kokia laiminga buciau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif as irgi,jau 2 net nukraciau blush2.gif lotuliukas.gif vis truksta valios... blush2.gif
musu su nuotaka labai skiriasi skoniai jai lb patinka viskas kur daug blizguciu ar kazkas panasaus,o man ne smile.gif na tikiuosi kad rasiu tokia sukne kuri tiks abiem.. smile.gif
esu buvusi vestuvese kur svocia uz nuotaka 10 kat geriau atrode... ir nuotraukose pirmas zvilgnis krenta i ja doh.gif jaunoji kaip priedas gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 03 25, 19:16)
nu jo kam priaugti o kam numesti  doh.gif  jei numesciau bent 10 kg tai oi kokia laiminga buciau  lotuliukas.gif

man irgi nors 7 kg drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gal su Monikiuxas pasidalinti ax.gif

QUOTE(sandrixe @ 2014 03 25, 19:31)

musu su nuotaka labai skiriasi skoniai jai lb patinka viskas kur daug blizguciu ar kazkas panasaus,o man ne smile.gif  na tikiuosi kad rasiu tokia sukne kuri tiks abiem.. smile.gif
esu buvusi vestuvese kur svocia uz nuotaka 10 kat geriau atrode... ir nuotraukose pirmas zvilgnis krenta i ja doh.gif  jaunoji kaip priedas gavosi doh.gif

zinoma rasi abiems patinkancia suknele, cia net be komentaru, tik kur ji ta suknele cia kitas klausimas.

O del to, kad svocia graziau negu jaunoji atrode, tai cia kaip mano jaunoji sake, nuotaka mazai laiko ir pastangu skyre sukneles parinkimui, dar daug ka duoda sukuosena ir makiazas, bei puokstes nereikia pairsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 25, 20:21)
man irgi nors 7 kg drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif gal su Monikiuxas pasidalinti ax.gif



Daug su manim besidalinanciu, tik kad nerandam butu kaip perimti juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 25, 20:29)
Daug su manim besidalinanciu, tik kad nerandam butu kaip perimti juos biggrin.gif

As tai dar ir primokeciau pinigo tik paimk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 25, 21:21)

O del to, kad svocia graziau negu jaunoji atrode, tai cia kaip mano jaunoji sake, nuotaka mazai laiko ir pastangu skyre sukneles parinkimui, dar daug ka duoda sukuosena ir makiazas, bei puokstes nereikia pairsti smile.gif

va va taip oir buvo.. svocia su pusta suknia sampano spalvos,puokstė makiazas tai stulbinantys... o mes su jaunaja ejom kartu makiazo darytis ir sukuosenos,as buvau pirmoji pamerge, tai net man sakyciau graesni makiaza ir sukuosena padare...
dar nieko buvom viskas,bet kai svocia iejo i namus apsalom visi..
nuotaka buvo su paprastute balta suknute,sukuosema irgi kukli puokste irgi,na jei zmogui taip patinka,bet tada svocia ryskiai persistenge,su tuo sijonu savo niekur beveik nepratilpo kaip karalienė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2014 03 25, 20:41)
As tai dar ir primokeciau pinigo tik paimk lotuliukas.gif


As, pirma primokejau, tai prasom i eile stotis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 25, 20:44)
va va taip oir buvo.. svocia su pusta suknia sampano spalvos,puokstė makiazas tai stulbinantys... o mes su jaunaja ejom kartu makiazo darytis ir sukuosenos,as buvau pirmoji pamerge, tai net man sakyciau graesni makiaza ir sukuosena padare...
dar nieko buvom  viskas,bet kai svocia iejo i namus apsalom visi..
nuotaka buvo su paprastute balta suknute,sukuosema irgi kukli puokste irgi,na jei zmogui taip patinka,bet tada svocia ryskiai persistenge,su tuo sijonu savo niekur beveik nepratilpo kaip karalienė lotuliukas.gif

A tai svocios, kaip as sakau TORTOVA SUKENKA buvo, del sukuosenos ir makiazo tai as pasakysiu taip makiazas gali buti ir nesuper ryskus bet profesianaliai padarytas tas pats ir su sukuosena.

P.S: Vilnietes kam reikia galiu pasiulyti gera vizaziste, ji atvaziuoja tiesiai i namus, taip pat gali atvaziuoti su kirpeja, kuri ir sukuosena padaro, dirba kartu ir per 1 Val padaro. thumbup.gif
Atsakyti
Misis Vomband
aciu, labai stenguosi kad viskas butu ko geriau,bet kai ideju tiek daug taip sunku issirinkti pacia geriausia biggrin.gif
agne_vvr sveikute smile.gif
Papildyta:
biski pasimeciau,matau jus po keleta zinuciu skirtingom panelem viename atsakyme rasot,nesigauna man taip sad.gif
Papildyta:
o kazkaip gavosi biggrin.gif

Papildyta:
[DEM] aciu labai, kad siltai priimat smile.gif
del sukneles ir man sunkumu kyla, formos pas mane ne 90x60x90 tai bet kokios neuzsidesi sad.gif as bandau siutis, siuvausi vestuvine savo suknele,bandau ir si karta,tik kad pas kita siuveja,jau 5 kart matavau bet vis perdarinet reikia,kazkaip mane jau nerimas apima sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filutka: 25 kovo 2014 - 20:50