Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 20:31)
bigsmile.gif ikvepia tokie postai! Labai tikiuosi smile.gif

Taip ir bus, tik susiimk grieztai, be jokiu ten "ai, siandien biski nuklydau" Nera cia nieko sunkaus ir po 3 menesiu nepazinsi saves:)

QUOTE(Azu @ 2013 12 09, 20:39)
bet man atrodo kad smegenys tikrai minta gliukoze  unsure.gif

Bet kai kas pareiske, kad negalima nei kiek riboti saldumynu vaikams, turi imti kiek sirdis geidzia.

QUOTE(Hippie @ 2013 12 09, 20:51)
Čia vorestos užrodyta? Už 75lt.?
Nea, sita 200 modelis. 300 - 95 litai:)
Tiesa, o kas ten blgo su tom bertoletijom? Kad alergizuoja? Nesupratau iš nuorodos...
1. tai riesutas, neisismagink su riesutais:)
2. 2-uose riesuteliuose yra visa seleno paros norma, o juk seleno gauni su kokosu, lasiniais ir .t.t Perdozuoti seleno nereiketu, nes bus negerai.
*******************


O rafinuotą alyvuogių aliejų galima kaitinti?

neeeeeee. Kaitinti galima tik tai, kad kambario tempoje kietokos formos (kokoso al, taukai, ghi), o ne skystos.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 19:20)
O viena is ju, tai vis nesamonemis uzsiima, noredama sukusti. Tai grikiu dieta, tai dar kokia nesamone, bet dabar dar storesne nei kada nors buvo.

Man buvo taip pat - liekn4jau, bet storėjau biggrin.gif
Tik ne su dietom.
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 09, 19:46)
astma gali sietis su pelėsiu . Bet jei ten tik kamputis, tai nežinau  g.gif
prieš miegot einant reiktų trumpai skersvėjuką bute padaryti, 1-2 min. tada  oras su  pelėsio sporomis bus išnešamas lauk. Iš lauko įeis švarus.

Mes visada taip vėdinam, nes pelėsis amžinas neišnaikinamas. Kaaaip aš jo nekenčiu doh.gif
QUOTE(Hippie @ 2013 12 09, 19:51)
Man vakar taip užėjo, tai nutariau "ach taip? Niu tai nieko nevalgyk, išlepinta mIArga". Padėjo  cool.gif

Kai užeidavo man toks, kai pilna šikna kažko, tai ir aš taip darydavau. ale kai hormoninis, ir persipynęs su šleikštuliu, tai kažkaip nepadeda tas "nevalgysiu, kol neužsinorėsiu". O, be to, pykina, verčia viską lauk, jei labai išalksti doh.gif
O dermatologė neleido kieto riebalo, nes jis gi tas, "blogasis", užkimš cholesterolis kraujagysles, nu biggrin.gif
Azu, kaži, kuo minta epileptikų, gydomų ketogenine dieta, smegenys? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 09 gruodžio 2013 - 20:19
QUOTE(nefifi @ 2013 12 09, 16:12)
Aš taip pat - mėsa turi būti visiškai pilnai iškepusi, kad ir kokia gi ten nevertinga patampa. Maistas, kurį valgome, turi būti ne tik sveikas, bet ir skanus, o jei save prievartausim pusžaliais gaminiais - kaži, kam nuo to geriau bus.


Tai turbut taip ir yra, nes siandien mesos nevalgiau, o wc buvau jau 4 kartus lotuliukas.gif Bet kazi ar nuo tu iskeptu mesos smotu nepareis kitos bedos, ka tada kaltint reiks, paleo ar save biggrin.gif

QUOTE(Elata @ 2013 12 09, 16:21)
muchas gracias aciuks.gif tu dar saviškio prigaminto nesuvalgei ar po to vėl gaminaisi? Kaimynė nebandė savo bacilų paskleisti dar kartą?


As nevalgiau savo gaminto blush2.gif Tiesiog pries akis stovejo, kaip ji darkart man ta sauksta ymerke y jogurta ir negalejau ne kasnio nuryt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gaminaus nauja smile.gif Kaip tik kapojau siandien ir rytojui dar liko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 12 09, 21:17)
Man buvo taip pat - liekn4jau, bet storėjau biggrin.gif
Tik ne su dietom.

Mes visada taip vėdinam, nes pelėsis amžinas neišnaikinamas. Kaaaip aš jo nekenčiu  doh.gif



pelėsiui reikia drėgmės, o jei yra kokia šalta siena, ir ant jos kondensuojasi drėgmė- tai ten pelėsio rojus. paviršių nuplaunam su skiesta chlorke, išdžiovinam ir užklijuojam termotapetus

pas mane pačią vienam kampuke paluby būdavo žiemą kondensatas ir pelėsis- na gal kokia pusė kvadratinio metro- tai va, tokie termotapetai pagelbėjo- jau 3 metai kaip sutvarkiau ir nebepasirodo. Ant apšiltinto paviršiaus nesikondensuoja drėgmė- nėr ir pelėsio
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 12 09, 19:17)
...
Mes visada taip vėdinam, nes pelėsis amžinas neišnaikinamas. Kaaaip aš jo nekenčiu  doh.gif
...
pelesis megsta dregme. reiktu issiaiskinti, kodel kambario kampe kaupiasi dregme ir pasalinti priezastis ir pelesis isnyks pats (nepakankamas apsiltinimas ar nepakankama ventiliacija, arba abu). cia Airijoj pelesio problema yra labai isplitusi, nes senesni, iki 2008m statyti namai yra be jokio sienu, grindu apsildymo (tik oro tarpas). anksciau kiek nuomavom (5 namai), visuose pelydavo vonia - mazas kambarys, silpna ventiliacija ir kai kurie miegamieji - isorinis kampas, prasti langai. dabartiniam (jau savo) vonios kambari specialiai didinom ir papildomai apsildem sienas (nesvarbu kad vidines) ir jokio pelesio, ventiliatoriaus net nejungiam...

QUOTE(Hippie @ 2013 12 09, 18:17)
Ačiū, atkalbėjot nuo sulčiaspaudės, vėl galvos skausmas, dabar gero kombaino reik ieškot mad.gif  4u.gif
Prasom chichichi biggrin.gif Kenwood Multipro, Braun Multiquick.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2013 12 09, 20:17)
. Ai, niu dar grietinėlės. Plaktos. Per Šelmą cool.gif


Nereikėjo man jos, Naistė kalta FB papasakojo, kad jai labai skanu, dabar noriu ir noriu jos doh.gif Tik viliuosi, kad atsivalgysiu, kaip ir kokosų sviesto (dvi savaites neatsitraukiau, dabar fui jau, nebent saldainiuose skanu) biggrin.gif
Nevykusi diena šiandien- ryte varškė su grietine, kažkokia suomiška, riebi, bet šlykščiai neskani, pavalgiuis toks fui veu jausmas liko doh.gif Pietums kiaušinių viriau,mėsytės truputis ir burokėlių salotos, supratau, kad virto kiaušo nekenčiu doh.gif Kaip kokia nėštukė, dievaži lotuliukas.gif Pataisiau reikalą grietinėle- vienintelis gėris per visą dieną wub.gif Vakarienei lašinuko iš Maximos- neįkandamo ir sprangaus, porą gabaliukų įsimečiau ir supratau, kad nenoriu to brudo frusty.gif: Noriu tik grietinėlės verysad.gif Pervargau, vietos sau nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 12 09, 22:11)
verysad.gif  Pervargau, vietos sau nerandu  verysad.gif

atsipalaiduok ir eik miegoti
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 09, 21:21)

nu tokių šposų dar nemačiau, įspūdinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 18:30)
Tu pasiskambink Rokui ir paklausk, pasakyk, kas nori jungtis I 21-os dienos bureli. As jau ji pradziuginau, kad visa diena tupes Vilniuje:)
Tik pasiskaityk dar nurodymus, ko negalima paskutine savaite, pries tris dienas, pries para
http://media.wix.com...cbd95fe86a3.pdf

Migdolė*, sveika prisijungus:)
Kai paskaiciuosi, kiek atlieka pinigu nuo visokiu sokoladiniu sureliu, sausainiuku, paragiuku, suduku nepirkimo, tai bus normaliai. Mesike virk ir tusink, tai kokoso aliejaus nereikes daug  pirkti:)



gerai smile.gif

va va. as ir renkausi rytoj restorana, tai pirmiausia ziurejau i meniu ir kainas... bet kai pagalvoji kad nevalgysi jokiu desertu ir vynu-sampanu-kapucino, tai ir steika uz 50 lt galima karta metuose pavalgyt mirksiukas.gif

kepu aguonini, ryt i darba nesiu. aisku nevertos jos tiek mano pastangu...
o V gimtadieniuj sakau sokoladini iskepsiu wub.gif ta mini mazuti. sveciam aisku pikrsiu, ner cia ko rolleyes.gif


beje kur atvesint ta aguonini? ir kur palikti per nakti? g.gif [B]
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2013 12 09, 21:11)

Nevykusi diena šiandien- ryte varškė su grietine, kažkokia suomiška, riebi, bet šlykščiai neskani, pavalgiuis toks fui veu jausmas liko doh.gif  Pietums kiaušinių viriau,mėsytės truputis ir burokėlių salotos, supratau, kad virto kiaušo nekenčiu  doh.gif  Kaip kokia nėštukė, dievaži  lotuliukas.gif Pataisiau reikalą grietinėle- vienintelis gėris per visą dieną  wub.gif  Vakarienei lašinuko iš Maximos- neįkandamo ir sprangaus, porą gabaliukų įsimečiau ir supratau, kad nenoriu to brudo frusty.gif: Noriu tik grietinėlės  verysad.gif  Pervargau, vietos sau nerandu  verysad.gif



4u.gif

man jau kuris laikas valgant Dvaro 40, toks fe jausmas. nesupratau kas negerai, bet mama paaiskino kad jau nebegritine cia o sviestas- akurat. neber to skonio grietines, ir riebi kazkokia, be skonio.. keista labai. ir kaip tik akcija.. ir kaip tik kvaisa nusipirkau 2 pakelius..


Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 09, 22:21)

Ir manes nepaleidzia pms-as:( Penkis kartus ejau tvarkytis virtuveje, pasiziuriu - bliauti norisi nuo indu kruvos ir betvarkes , nenoriu nieko tvarkyti, nei gaminti. Ir esti nezinau ko noriu, ko gero reiks ir man nieko neesti, tai gal greit uzsimanysiu. Paziuriu I cukinijas ir moliugus - tingiu net I rankas paimti. Bijau, kad per daug pradejau zaliu, termiskai neapdorotu darzoviu vartoti, reikia pasivirti, bet tingiu, kad negaliu net pagalvoti apie virtuve.
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 12 09, 23:52)
man jau kuris laikas valgant Dvaro 40, toks fe jausmas. nesupratau kas negerai, bet mama paaiskino kad jau nebegritine cia o sviestas- akurat. neber to skonio grietines, ir riebi kazkokia, be skonio.. keista labai. ir kaip tik akcija.. ir kaip tik kvaisa nusipirkau 2 pakelius..

Ir as pastebejau, kad ne grietine o sviestas gaunasi. Jei dedu I salotas, tai maisau su jogurtu, nes net salotu ismaisyti nesigauna. Pirkau 30 proc., tai ne tokia kieta bent jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 09 gruodžio 2013 - 22:57
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 22:56)
Ir manes nepaleidzia pms-as:( Penkis kartus ejau tvarkytis virtuveje, pasiziuriu - bliauti norisi nuo indu kruvos ir betvarkes , nenoriu nieko tvarkyti, nei gaminti. Ir esti nezinau ko noriu, ko gero reiks ir man nieko neesti, tai gal greit uzsimanysiu. Paziuriu I cukinijas ir moliugus - tingiu net I rankas paimti. Bijau, kad per daug pradejau zaliu, termiskai neapdorotu darzoviu vartoti, reikia pasivirti, bet tingiu, kad negaliu net pagalvoti apie virtuve.
Papildyta:

Ir as pastebejau, kad ne grietine o sviestas gaunasi. Jei dedu I salotas, tai maisau su jogurtu, nes net salotu ismaisyti nesigauna. Pirkau 30 proc., tai ne tokia kieta bent jau.



kazi del ko taip?
reiktu ir man pirkt 30%


Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 12 10, 00:10)
kazi del ko taip?
reiktu ir man pirkt 30%

net nezinau, bet ta 40, tai tikrai kabinasi ne kaip grietine o kaip sviestas. Ir indelio neina greitai isplauti, butinai reikalingas indu ploviklis, kitaip veliasi tas taukas ir visa kempine patampa taukuota.
Atsakyti