Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(Eila @ 2012 05 17, 13:36)
Laba, na aš pagal save tai galiu pasakyti, jog pamačiusi užduotį (buvo vienas uždavinys ir 3 klausimai) maniau jog tikrai paliksiu tuščią lapą, nes man asmeniškai pati pateikta situacija pasirodė žiauriai sudėtinga ir paini, nesusigaudžiau iš viso, reikėjo sąlygą perskaityti kokius 4 kartus kad pradėt kažką mąstyti. O klausimai iš tiesų nebuvo sudėtingi. Atleisk, bet sąlygos tikrai neatkartosiu, nes ji buvo gan ilga ir paini... Klausimai buvo tiesiog dėl teismo sprendimo, kaip vertiname, kuo remiantis, dėl kokio juridinio fakto teismas atmetė prašymą, dėl apskundimo paskui ir pan. Na gal aš čia padrikai aprašiau, nežinau, man kažkaip pasirodė kad nemažai žmonių buvo pasimetę pamatę užduotį (arba man tik taip pasirodė). Teiva, nežinau ar pavyko išlaikyti, bet bent tikiuosi... Sėkmės vėliau laikant!  smile.gif
O dėl to kaip vyko, tai galėjai naudotis kompu, kas čia daugiau... Na, nežinau kažką pagavo su ausinėmis, bet aš to nepastebėjau, o tik perskaičiau Delfi vakare  biggrin.gif


buciau ir nepasiimus kompiuterio, aciu uz informacija, gerai kad atejau pasiskaityti pries egzamina, tikrai nebuciau pagalvojusi kad leis naudotis 4u.gif o kuom dar be ATPK ir komiuterio galima naudotis? nutartimis ir kt..

noreciau paprasyti jei kas turi gal gali atsiusti Administracines teises valstybinio egamino programa? arba kur ja galima rasti? nes nei mru puslapyje nei moodle nerandu verysad.gif
taip pat gal kas turite AT konspekteli koki, buciau labai dekinga jei pasidalintum4t mizilinska2@gmail.com 4u.gif

sveikinu visas jau pabaigusias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mizilinska @ 2012 05 23, 23:37)
... atsiusti Administracines teises valstybinio egamino programa? arba kur ja galima rasti? nes nei mru puslapyje nei moodle nerandu  verysad.gif


kiek zinau, tokios administracines programos isvis nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eila @ 2012 05 23, 11:11)
Aš tą trečią klausimą matyt blogai atsakiau, tiesiog noriu paklausti kokie pagrindiniai argumentai kodėl negalėjo paskirti?  smile.gif



yra KT nutarimas tuo klausimu, bent jau aš, kai mokiausi jį skaičiau, todėl žinojau. kad jeigu yra tarybos išreikštas nesutikimas, negalima tokio teisėjo paskirti/paaukštinti/perkelti.
Papildyta:
beje, KT mokiausi iš studentės sudaryto konspekto, bent jau man padėjo, buvo nutarimai reikalingiausi. kam jo reikės, kreipkitės, atsiųsiu nemokamai el.variantą. čia mačiau net pardavinėja jį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2012 05 24, 09:05)
yra KT nutarimas tuo klausimu, bent jau aš, kai mokiausi jį skaičiau, todėl žinojau. kad jeigu yra tarybos išreikštas nesutikimas, negalima tokio teisėjo paskirti/paaukštinti/perkelti.
Papildyta:
beje, KT mokiausi iš studentės sudaryto konspekto, bent jau man padėjo, buvo nutarimai reikalingiausi. kam jo reikės, kreipkitės, atsiųsiu nemokamai el.variantą. čia mačiau net pardavinėja jį smile.gif

atsiusk prasau man,nes planuoju rudeni laikyti mkmarijaa9@gmail.com ACIU
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2012 05 24, 06:23)
kiek zinau, tokios administracines programos isvis nera  smile.gif

aisku, aciu uz informacija 4u.gif

bet keista, kad neparuose programos, kitu dalyku tai yra ir labai naudinga buna mokantis, kadangi ir nutartys reikalingos buna surasytos ir literatura pagrindine..

as galiu pasidalinti Konstitucines geru konspektu, jei kam reikia 4u.gif

o man labai reiktu Administracines konspekto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mizilinska @ 2012 05 24, 10:39)
aisku, aciu uz informacija 4u.gif

bet keista, kad neparuose programos, kitu dalyku tai yra ir labai naudinga buna mokantis, kadangi ir nutartys reikalingos buna surasytos ir literatura pagrindine..

as galiu pasidalinti Konstitucines geru konspektu, jei kam reikia  4u.gif

o man labai reiktu Administracines konspekto  ax.gif


jei butu negaila tai man galetumete atsiusti konstitucines konspekta koral1803@yahoo.com aciu
Atsakyti
Kas laike tarptautines teises baigiamaji egzamina, gal galetu pasakyti, ar buvo galima naudotis kokia medziaga? aciu.
Atsakyti
QUOTE(Vaisara @ 2012 05 24, 11:36)
jei butu negaila tai man galetumete atsiusti konstitucines konspekta koral1803@yahoo.com aciu

issiusciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mizilinska @ 2012 05 24, 13:43)
issiusciau  4u.gif



aciu
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2012 05 22, 19:44)
pagaliau ir aš baigiau  yahoo.gif norėjau paklausti, kas laikė ES, kokie įvertinimai buvo? nes uždavinys pasitaikė labai painus, girdėjau daug nesuprato jo, tarp jų ir aš, tai įdomu kaip ten vertino, nes teorinius tai gerai atsakiau, bet matyt sprendimas netiko jiems. nors koks dabar skirtumas tas pažymys, svarbu baigėm  biggrin.gif sveikinu ir visas kitas  4u.gif

KT egzamino klausimai (nežinau ar jau kas dėjo)
1. Remiantis K-ja ir jurisprudencija paaiškinti ką reiškia K-ja vieningas ir vientisas teisės aktas, jos tiesioginis taikymas ir veikimas, principu ir normu santykis, dvasios ir raidės santykis . tiksliai nebepamenu
2. Vokietijos parlamento rinkimai, strukūra, įgaliojimai
3. Uždavinys apie tai, kad Prezidentas paskyrė teisėją, nors teisėjų taryba tam nepritarė, bet P argumentavo, kad jos tik patariamasis vaidmuo ir pan. Žodžiu, ar galėjo paskirti. ats, aišku, kad tikrai negalėjo smile.gif


Sveiki, sveikinu visus, kas jau praejo visas kancias! thumbup.gif
Labai prasau parasykit, kokie buvo klausimai is ES ir apie ka mazdaug uzdavyniai buvo?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti