Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Corsa

mano zinios menkos,bet pati kai db ieskojau,tai sake,kad opeliai labai rudyja,ir ne vienas ta pabreze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cin mudra @ 2007 06 19, 19:56)
nelabai kur randu daug info apie si masiniuka...na isskyrus opel.lt, Gal kas vairuojat??kokie pliusai, kokie minusai???

Aš bent jau bandau vairuoti biggrin.gif Dėl rudyjimo,tai nėra taip jau baisu,truputuką pakelta ties kapoto pakraščiuku,bet labai nedaug,na korekcijos menkos reikia,tėtė neturi laiko nuvaryt,kad sutvarkytų.
Įvertinti realiai negalėčiau,nes ne kokia iš manęs vairuotoja yra dar doh.gif Na kuro sanaudos nedidelės,lenva parkuotis ,keista ,kai iš visų pusių pastačius mašiną,lieka vietos biggrin.gif Gaila,kad neteko su kita maža mašina važinėtis,bet su didele (Audi A6),man geriau ir drąsiau.Jautroka sankaba,o nepatyrusiai ir be įgūdžių viskas labai jaučiasi.Kas dar domina?
Atsakyti
Aš turėjau Corsą, pirkau patį pirmą mašiniuką , kad lengva būtų parkuotis, kai nebrangus tai negaila būtų ir netyčia kur įvažiuot ( ačiū dievui neteko biggrin.gif ), eksploatacija pigi, per tris metus kažkokių rimtų gedimų nebuvo...na tik einamieji kaladėlių , tepalų keitimai ir pan.
Dabar jau aišku prisiklausius apie Opelius kaip rūdijančias, ale visos senesnės auto rūdija...daugiau mažiau , bet....
Žinai kai jie pigūs, tai anokia čia bėda...pasidarysi žiemą antikoroziją ir važiuosi kaip belgas.
o kelintų pas tave metų ?
Atsakyti
Jei opeliai nuo mazdaug 1995m.,tai rudys juos ima tikrai ne daugiau,kaip kitas masinas,o ir rudyja tik ten,kur dazai pazeisti.be to,nuo prieziuros daug kas priklauso,ir nereikia garaze laikyti,ypac ziema,nes labai temperaturu skirtumas ir dregme skardoms kenkia.
Atsakyti
aciu mergaites uz info. As jos dar neturiu bet galvoju pirktis nauja masina ir vienas labai realus variantas yra si masinyte. ji butu 2005 metu. mane tik jos galingumas neramina - 1200 cm3, 74 AG (55kW). gal kas vazineja su tokio variklio masinyte???
dar noretusi suzinot , kaip vazinetis su ja??patogu???kaip garso izoliacija???
Atsakyti
negi daugiau jokiu nuomoniu nesulauksiu??? g.gif
Atsakyti
nu žinok aš kaip pirmu mašiniuku labai džiaugiausi ir kai pardaviau biški gaila buvo wub.gif
o taviškė 2005 tai ką tu nuliovas mašiniukas beveik tongue.gif thumbup.gif
su tuo varikliu tai žinai , man pavažynėjus tris metus su 1.4 biški trūko to traukimo , ale dabar va trečią turiu ir vis su 1.4 , tik kažkaip jos visos skirtingai traukia labai...matyt ten dar nuo visokių kitokių fintų priklauso wink.gif
Atsakyti
tokia masina niekad netures geros garso izoliacijos lyginant su aukstesnes klases masinomis. Informacijos apie najesnes masinas gali susirasti ne forumuose, nes labiau diskutuojama apie senesnes. Tokiu metu jos nei rudija nei ka. Variklio manau bus per akis jei nenori sportuoti. Pati pasiskaitinek man rodos ji buvo nominuota metu automobiliui savo klasei tai turetu but koks straipsnis.
O seip manau astra butu geresnis pasirinkimas nei tavo norima corsa nebent pinige neisnesa astros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelmas: 20 birželio 2007 - 18:30
QUOTE(astulkinas @ 2007 06 19, 21:45)
Aš turėjau Corsą, pirkau patį pirmą mašiniuką , kad lengva būtų parkuotis, kai nebrangus tai negaila būtų ir netyčia kur įvažiuot ( ačiū dievui neteko  biggrin.gif  ), eksploatacija pigi, per tris metus kažkokių rimtų gedimų nebuvo...na tik einamieji kaladėlių , tepalų keitimai ir pan.
Dabar jau aišku prisiklausius apie Opelius kaip rūdijančias, ale visos senesnės auto rūdija...daugiau mažiau , bet....
Žinai kai jie pigūs, tai anokia čia bėda...pasidarysi žiemą antikoroziją ir važiuosi kaip belgas.
o kelintų pas tave metų ?


O kaip ta antikorozija padaro?? blink.gif unsure.gif jei padarytu kad masinos nerudytu tai visi taip pasidarytu ir surudijusiu masinu Lietuvoj nebutu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 20 birželio 2007 - 21:25
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 06 20, 22:18)
O kaip ta antikorozija padaro??  blink.gif  unsure.gif  jei padarytu kad masinos nerudytu tai visi taip pasidarytu ir surudijusiu masinu Lietuvoj nebutu...  ax.gif

oi prajuokinai biggrin.gif
prašom : INFO ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 20 birželio 2007 - 21:31
QUOTE(astulkinas @ 2007 06 20, 22:30)
oi prajuokinai  biggrin.gif 
prašom : INFO ČIA  mirksiukas.gif


Nu as apie tai negirdejus buvau.. 4u.gif ir dar draugo paklausiau, tai jis irgi nezinojo smile.gif idomiai cia g.gif Bet cia speju tik didziuosiuose miestuose taip daro... unsure.gif nes Alytuj tai negirdejau tokio dalyko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cin mudra @ 2007 06 20, 08:45)
aciu mergaites uz info. As jos dar neturiu bet galvoju pirktis nauja masina ir vienas labai realus variantas yra si masinyte. ji butu 2005 metu. mane tik jos galingumas neramina - 1200 cm3, 74 AG (55kW). gal kas vazineja su tokio variklio masinyte???
dar noretusi suzinot , kaip vazinetis su ja??patogu???kaip garso izoliacija???


Variklio talpa nelabai ka reiskia,o ziurint i galia ir kw-trauks ji tau tikrai neprastai.Cia liux kombinacija-taupus variklis ir galios pakankamai.Pas mane 1,6 variklis ir 55kw,i varzybas su ja vazineju lotuliukas.gif Bet benzo rupuze srebia,per savaite baka prapilu doh.gif
Atsakyti