Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba prieš Juodąją magiją

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 11, 14:17)
Nu va kaip smagu, ir issisprende bent viena problema thumbup.gif

Tavo angeliuk, kaip jus laikotes 4u.gif Kam kam-va jums tikrai sunku ir tikrai uzjauciu 4u.gif


Nesuprantu jusu juoko. gal nepaminejau visu smulkmenu, ka ji man padare. kai vaziavom i darba jai padaviau palaikyti savo daiktus kol pasistatysiu masina. nesiausi i darba usb rakta (fliasa) isirasyn nuotraukas, o ji man grazino viska isskyrus si fliasa, kuriame buvo mano ir vaikino foto. kai sakau grazint, sako tu man jo nedavei. visa kelia ziurejau kad jur nenukristu, jis, o ji man sako kad nedaviau.. dovanojo mano draugui dovanas gimtadienio proga, (na mes jai irgi padovanojom), bet va ji nei man, nei savo gerai draugei nieko nepadovanojo..
cia yra mano problemos, tikiuosi issispres..
pirma karta ji uleke pas bureja balandzio men, nuo to laiko vaikinas pasikeites, nieko nepasakau, nepadarau o jis piktas, poto vel svelnus... iki tol buvo viskas ok.. na dabar kai pamazu atstatinejamas mano biolaukas ir nuima ka ji uznese, santykiai normalizuojasi..
taciau ji tuom nenusiramins..
kai pasakiau jai kad sazine gal ja grauzia, nes ji sake kad naktimis nemiega, tai visa perbalo ir tokiu drebanciu balseliu: "kodel taip sakai"..
Atsakyti
QUOTE(tavo_angeliukas @ 2008 12 11, 15:26)
aciu... nes man isties sunku... labai noretusi jusu paprasyti... kad sirdelese labai tiketumete, kad mano situacija susitvarkys ir viskas bus tik labai ir labai gerai...

As nuosirdziai noreciau jums palinketi to 4u.gif
Ir zinot-VISKAS JUMS BUS GERAI 4u.gif
Papasakosiu jums viena istorija, man kazkada, kai skyriausi, pasakojo viena skyrybas isgyvesnusi moteris:
Syki gyveno vienas zmogus, kuriam labai labai nesiseke. Nu taip nesiseke-nei darbo turejo, su seima issiskyre, nei artimuju, nei draugu, nei pinigu-zodziu, nesekme juoda. Nusprende tas zmogus nusizudyti, pabaigti savo egzistavima. Nuejo prie upes, atsistojo ant tilto ir ruosiasi sokti zemyn. Pro sali ejo vienas zmogus ir sustojes paklause, ka jis ruosiasi daryti. Nesekmelis ir papasakojo-taip ir taip, nesiseka niekas, gyventi prasmes neber. Zmogus didelem raidem parase ant tilto VISADOS TAIP NEBUS ir liepe kasdien ateiti ir skaityti tuos zodzius, neva, jie stebuklingi. Kaip tare, taip padare-kasdien zmogus ateidavo ir skaitydavo garsiai-VISADOS TAIP NEBUS...VISADOS TAIP NEBUS...VISADOS TAIP NEBUS...
Ir stebuklas, zmogui pradejo sektis:susirado darba, tuo paciu atejo pinigai, pradejo savo versla, pasisate namus, sukure nauja seima ir meiluziu dar is sono... Zodziu, gal po keleriu metu jis ejo pro sali tos upes ir uzlipo ant tilto. Ten buvo apsitrynusios raides...(skaityti jas garsiai).

Tai va, Tavo angeliuk, kaip man patare, taip as jums patariu-uzrasykit tuos zodzius lupdaziais ant veidrodzio ir kasdien skaitykit 4u.gif Jokios magijos, jokiu burtu, tiesiog psichologinis geras dalykas, padesiantis jums atsitiesti, kad ir koks likimas butu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zalia_22 @ 2008 12 11, 15:29)
Nesuprantu jusu juoko. gal nepaminejau visu smulkmenu, ka ji man padare. kai vaziavom i darba jai padaviau palaikyti savo daiktus kol pasistatysiu masina. nesiausi i darba usb rakta (fliasa) isirasyn nuotraukas, o ji man grazino viska isskyrus si fliasa, kuriame buvo mano ir vaikino foto.

Ir ka su jumis daryti? mastau.gif
O kodel jus duodat savo daiktus svetimam zmogui? Kam vezat ja i darba? Tai gal ir pinigus duodat palaikyti? Tiesiog ignoruokit ja ir viskas-jokiu draugysciu, jokiu pasisnekejimu, jokiu stebejimu, jokio bendravimo. Viskas. Ignoras. Lai sklaidosi ji kiek nori, nematykit jos, neprisileiskit arti saves, tada nereikes nieko niekam valyti. Yra tokiu zmoniu-energetiniu vampyru-nu vampyrais netikiu, aisku biggrin.gif , bet tiesiog tokie zmones buna labai nemalonus, sunkus, pabendravus su jais atrodo, kaip neturi jegu. Tai nebendrauju. Nematau. Tiesiog kaip daiktas ir tiek. Praeinat pro sali, "labas" pasakot is mandagumo ir viskas.
Nu man is sono ziurint jusu situacijoj nematau jokios magijos 4u.gif Tiesiog susitiko dvieju skirtingu charakteriu zmones ir nepernesa viena kitos-todel nemegsta pabuti virtuvej, todel vengia kontakto.
Nebendraukit ir daugiau laiko skirkit mylimam zmogui, o ne savo laukam-turetu padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 04, 10:04)
Jokia juoda magija cia nekalta 4u.gif Ir ne Vladimiro jums reikia, o psichologo 4u.gif
....
Ka pasakysiu, sveikinu istojus i isduotu zmonu kluba 4u.gif
Vladimiras nepades. Pades tik psichologas arba Supermamoj tokio pacio likimo mamos. 4u.gif Procesas tas bus ilgas ir skaudus jums. Jo baigtis priklausys nuo jusu tvirtybes, sugebejimo daug ka nematyti ir nuo meiluzes atkaklumo. Meile praeina per trejus metus, tad jei sugebesit atlaikyti meiluzes spaudima palikti jus, jei nepriekaistausit vyrui, kai jis islekia-laimesit, vyras pasismagines sugris pas jus. Jei vis tik nepakaks tvirtumo, jei pastoviai kankinsites, jei priekaistausit jam-jis iseis ir pasirinks ja. Ir jokie sarlatanai nepades, nes jie niekam dar nepadejo. Beje, apie Vladimira rase "Paneles" zurnale-zurnalistu nuomone, jis sarlatanu sarlatanas.


drinks_cheers.gif

QUOTE(tavo_angeliukas @ 2008 12 04, 09:47)
viena akimirka jis geras... apsisukes jis gali apsaukti... viena akimirka apsikabina mane... kita akimirka sako, kad galvoja apie ja, nors samoningai nenori to daryti... nori buti su manim... bet nori iseiti is namu... jis gali kelias valandas sedeti ir ziureti pvz i kompiuteri, nieko nedaryti... as matau, kad salia manes esantis zmogus kankinasi... jis nuosirdus su manimi, todel jokio slapstimosi nera, as viska zinau, nors zinoma, ta informacija skaudinanti... bet jis pats man sako, kad jam labai sunku... jis nebe toks... paprasciausiai viskas pas mus buvo nepakartojamai grazu.... ir per viena diena viskas apsiverte aukstyn kojomis... as zinau savo zmogaus zvilgsni... pazistu ji... gal sunku perteikti, ka as matau ir ka jauciu.... bet zinau, kad man labai reikia pagalbos.... i ka patartumete kreiptis?..


tai vis gi kam reikia pagalbos: vyrui, kuris buvo užburtas juodosios magijos, ar jo žmonai, kuriai būrėja nieko blogo neišpranašavo, išskyrus magiją apie vyrą?

QUOTE(tavo_angeliukas @ 2008 12 03, 13:35)

bureja man patare nueiti pas Vladimira, Vilniuje, gal esate kuri nors apie ji girdejusi?.. nes siuo atveju labai reikia pagalbos...


nesuprantu, būrėja siunčia jus pas Vladimirą, bet nepasako, kaip jį surasti? ir jeigu Jus pilnai tikite būrėja, kodėl tuomet nepasitikite jos REKOMENDUOTU Vladimiru? Darau išvadą, kad nepasitikite, nes ieškote SM atsiliepimų apie jį.



Mano asmeninė nuomonė: pamirškit Jus tas būrėjas-verslininkes ir tuo labiau jų "pranašystes". Jos jau padarė didžiulę žalą Jums - prisakė būtų-nebūtų dalykų, kurie dabar sukasi Jūsų galvoje ir trukdo objektyviai pažvelgti į tikrovę, daryti savarankiškus sprendimus.
Labiausiai, kas gali gali jums padėti, tai JUS PATI ax.gif žinoma, tai daug sunkiau nei nueiti pas būrėja, sumokėti pinigus ir gauti "patarimą", o savarankiškai padaryti sprendimą yra labai sunku, bet tikrai būtina.

Atsakyti