Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Sveikos, moterys. Zodziu, istorija mano su zindymu liudnoka, tyngiu net pasakoti, bet kai kas man pradejo suvedineti galus...Mano vaikelio burnoje apnasu nera, uzpakaliukas, jei tustinasi 1-2 kartus per diena is viso buna idealus, jokiu paraudimu, bet...Man karts nuo karto itruksta spenelis ir atsiranda deginantis kruties skausmas. Apnasu ant spenelio taip pat kaip ir raudonio nera, bet. Mano vaikas zysdamas po kurio laiko spjauna kruti ir verkia, isiulai, vel keli traukimai, vel spjauna ir verkia. Ir kartai zysdamas labai blaskosi ir pirscioja...Maniau, cia del to, kad prisiryja oro, bet dabar ziuriu, kad cia gali buti pienliges pozymis...Mistine jinai man. Akivaizdziu simptomu nera, o va tas neramumas, kruties spjovimas ir pirsciojimas - 100 proc. Ir zinok, pienlige cia ar ne verysad.gif Mums siuo metu 2 menesiai ir 2 savaites...Gal kuriai mamai buvo panasiai?

Atsakyti
QUOTE(Meja_ @ 2015 08 27, 11:49)
Sveikos, moterys. Zodziu, istorija mano su zindymu liudnoka, tyngiu net pasakoti, bet kai kas man pradejo suvedineti galus...Mano vaikelio burnoje apnasu nera, uzpakaliukas, jei tustinasi 1-2 kartus per diena is viso buna idealus, jokiu paraudimu, bet...Man karts nuo karto itruksta spenelis ir atsiranda deginantis kruties skausmas. Apnasu ant spenelio taip pat kaip ir raudonio nera, bet. Mano vaikas zysdamas po kurio laiko spjauna kruti ir verkia, isiulai, vel keli traukimai, vel spjauna ir verkia. Ir kartai zysdamas labai blaskosi ir pirscioja...Maniau, cia del to, kad prisiryja oro, bet dabar ziuriu, kad cia gali buti pienliges pozymis...Mistine jinai man. Akivaizdziu simptomu nera, o va tas neramumas, kruties spjovimas ir pirsciojimas - 100 proc. Ir zinok, pienlige cia ar ne verysad.gif Mums siuo metu 2 menesiai ir 2 savaites...Gal kuriai mamai buvo panasiai?

Mano antras lelius beveik tokio pat amziaus. Ir elgesys prie kruties daznai toks pats. As del tu raitymusi ir rekimu kaltinu pilvo reikalus, nes kai issipirscioja ir atsirugsta kiek reikia zinda ramiai kiek jam iseina (pas mane baisiai greit pienas bega, tai vargstam su tuo). As kazkaip laukiu 3-4men amziaus ribos ir galvoju tada kai pilvo reikalai pasitvarkys bus viskas ramiau. Tik aisku toliau vargsim su greit beganciu pienu del ko daug oro kartais pririja. Zaizdeles man uzsitrauke per pirma menesi, bet su pirmu vaiku vargau tris menesius. Ir tada atrodo turejom pienlige - buvo apnasu ant speneliu, baisiai ilgai speneliai negijo, vaiko liezuvis buvo baltas. Daktarinas atrode situacijos negelbejo. Ginekologe manes pagailejus israse antibijotiku ir po ju speneliai pamazu pradejo gyti (prie visu bedu buvo dar ir itraukti speneliai, tai kol jie susiformavo, uzgijo ir prisitaike prie kruvio, skausmas buvo beprotiskas, kuri laika maitinau tik su antapeniais). Antro vaiko liezuviukas balksvas, bet esu skaicius kad jei apnasu kitur burnoj nera, cia tiesiog nuo pieno. Tai kazkaip nei daktare del pienliges nekimba nei as pati nenoriu su tais daktarinais prasidet. Jei vaikas pirmas gal zaizdeliu vis dar atsiranda del didelio kruvio zindant (gal sutampa su daznesniu zindymu, ar gal kuri padetis zindant ne tokia patogi). Tas deginantis skausmas bent man trukdavo kol paimdavo kruti is isizysdavo, po to aprimdavo. Manau cia del zaizdeliu. Kazkiek padejo Medelos purelan tepaliukas.
Nezinau ar mano rasliava cia ka padejo, bet zodziu as pati kaltinu maziuko zarnyna ir laukiu kol jis susiformuos, tai ir bedos manau tada sumazes smile.gif zaizdeles tikiu irgi ilgainiui galutinai uzgis. linkiu kantrybes zindant smile.gif po visu bedu pirmais menesiais pirma vaika maitinau iki 1m 5 men. Tiesa nuo 4men jam pasaulis tapo toks idomu kad prie kruties vel neramus tapo, tai daznai dienos metu pamaitindavau nutrauktu pienu is buteliuko. O nakti valgydavo kuo ramiausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute_b @ 2015 08 27, 11:34)
Mano antras lelius beveik tokio pat amziaus. Ir elgesys prie kruties daznai toks pats. As del tu raitymusi ir rekimu kaltinu pilvo reikalus, nes kai issipirscioja ir atsirugsta kiek reikia zinda ramiai kiek jam iseina (pas mane baisiai greit pienas bega, tai vargstam su tuo). As kazkaip laukiu 3-4men amziaus ribos ir galvoju tada kai pilvo reikalai pasitvarkys bus viskas ramiau. Tik aisku toliau vargsim su greit beganciu pienu del ko daug oro kartais pririja. Zaizdeles man uzsitrauke per pirma menesi, bet su pirmu vaiku vargau tris menesius. Ir tada atrodo turejom pienlige - buvo apnasu ant speneliu, baisiai ilgai speneliai negijo, vaiko liezuvis buvo baltas. Daktarinas atrode situacijos negelbejo. Ginekologe manes pagailejus israse antibijotiku ir po ju speneliai pamazu pradejo gyti (prie visu bedu buvo dar ir itraukti speneliai, tai kol jie susiformavo, uzgijo ir prisitaike prie kruvio, skausmas buvo beprotiskas, kuri laika maitinau tik su antapeniais). Antro vaiko liezuviukas balksvas, bet esu skaicius kad jei apnasu kitur burnoj nera, cia tiesiog nuo pieno. Tai kazkaip nei daktare del pienliges nekimba nei as pati nenoriu su tais daktarinais prasidet. Jei vaikas pirmas gal zaizdeliu vis dar atsiranda del didelio kruvio zindant (gal sutampa su daznesniu zindymu, ar gal kuri padetis zindant ne tokia patogi). Tas deginantis skausmas bent man trukdavo kol paimdavo kruti is isizysdavo, po to aprimdavo. Manau cia del zaizdeliu. Kazkiek padejo Medelos purelan tepaliukas.
Nezinau ar mano rasliava cia ka padejo, bet zodziu as pati kaltinu maziuko zarnyna ir laukiu kol jis susiformuos, tai ir bedos manau tada sumazes smile.gif zaizdeles tikiu irgi ilgainiui galutinai uzgis. linkiu kantrybes zindant smile.gif po visu bedu pirmais menesiais pirma vaika maitinau iki 1m 5 men. Tiesa nuo 4men jam pasaulis tapo toks idomu kad prie kruties vel neramus tapo, tai daznai dienos metu pamaitindavau nutrauktu pienu is buteliuko. O nakti valgydavo kuo ramiausiai smile.gif


Del tu trupucio apnaseliu ant lieuzvio ir as zinau, kad nuo pienelio buna...Jo, kruvis nemazas, nes jis megsta desini papuli, o kairi isiulyti sunkoka. Drauge protina. kad raitosi ir pyksta jis dar del to, kad patraukti pieneli i gala reikia. Gal ir cia ta tiesa...Mano pradzia isvis buvo kosmaras. Gimimem su prisegtu liezuviu, gimdymo namuose sake, kad cia itakos maitinimui netures doh.gif Zodziu, per pora savaiciu dasivariau iki zaizdu ir sasu, kad pienas nebenubegdavo, buvo laktostaze, totalus kosmaras. Apie karsciavimus ir gumbus jau nebekalbesiu. Turbut 3
savaites is viso traukiau pieneli ir maitinau is buteliuko, kol speneliai sugijo. Bet va vis tiek tas maitinimas man vis bedeliu sukelia ir kiekvienas valgymas truputi stresa kelia verysad.gif Maitinu ji tik atsigulus, nes tai vieninteli jam patinkanti padetis. Jam labai nepatinka liestis kunu, iskaista visas, juodai nelaimingas buna schmoll.gif Zodziu, bernuzelis su reikalavimais, o as kartais tokia netikus mama jauciuosi, kad vis negaliu itaikyti, kad abiem gerai butu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meja_: 28 rugpjūčio 2015 - 13:52
QUOTE(Meja_ @ 2015 08 28, 14:47)
Del tu trupucio apnaseliu ant lieuzvio ir as zinau, kad nuo pienelio buna...Jo, kruvis nemazas, nes jis megsta desini papuli, o kairi isiulyti sunkoka. Drauge protina. kad raitosi ir pyksta jis dar del to, kad patraukti pieneli i gala reikia. Gal ir cia ta tiesa...Mano pradzia isvis buvo kosmaras. Gimimem su prisegtu liezuviu, gimdymo namuose sake, kad cia itakos maitinimui netures doh.gif Zodziu, per pora savaiciu dasivariau iki zaizdu ir sasu, kad pienas nebenubegdavo, buvo laktostaze, totalus kosmaras. Apie karsciavimus ir gumbus jau nebekalbesiu. Turbut 3
savaites is viso traukiau pieneli ir maitinau is buteliuko, kol speneliai sugijo. Bet va vis tiek tas maitinimas man vis bedeliu sukelia ir kiekvienas valgymas truputi stresa kelia  verysad.gif Maitinu ji tik atsigulus, nes tai vieninteli jam patinkanti padetis. Jam labai nepatinka liestis kunu, iskaista visas, juodai nelaimingas buna schmoll.gif Zodziu, bernuzelis su reikalavimais, o as kartais tokia netikus mama jauciuosi, kad vis negaliu itaikyti, kad abiem gerai butu doh.gif

Och tai tokius skausmus iskentus linkiu pakentet dar menesi kita ir viskas judviem manau susidelios. Suprantu kaip psichologiskai sunku kai stengiesi duoti savo vaikui viska kad geriausia ir matai, kad jis kankinasi. Mano pirmasis gana ilgai pazindes kokias 5 min pradedavo baisiai rekti, manydavau baigesi pienas uztat pyksta, duodavau kita kruti, bet dabar per atstuma manau kad tiesiog pilva jam uzdiegdavo. Arba gali buti kad ir pykdavo jei stipriau patraukt reikedavo. Taip pat vienos kruties nemego, nes is jos pienas sunkiau bego. O as vis ja kisdavau nes bijojau, kad joje pienas nesibaigtu. Psichologiskai buvo labai sunku, nes buvau isikalus i galva kad privalau maitint krutimi, o tie rekimai is proto vare ir kaip jus sakot kiekvienas maitinimas stresa kele. Dar ir aplinkos spaudimas, kad gal vaikas rekia, nes alkanas. O as kryzium stojau pries misinius, nes maciau kad vaikas normaliai svori priauga, vadinasi pieno gana. Bet tikrai kazkur 3 men viskas apsitvarke, abu atsipalaidavom, rekimu sumazejo, pieno "tiekimas" stabilizavosi, o as kad butu paprasciau ypac jei zinodavau kad reikes maitint viesoje vietoje budavau pasiruosus nutraukto pienos. Dabar su antru pienas daug sparciau atsileidineja, nera tokiu ilgu tarpu tarp atsileidimu per kuriuos pirmasis labai nervuodavosi. Bet jusu drauge gali buti teisi del raitymosi kai stipriau reikia traukt, nes ir as matau, kad kai kuriais vakarais, jei pieno atrodo maziau buna, jis papyksta ir pasiraito kol sulaukiai dar vieno atleidimo. Tai kartais del sventos ramybes tiesiog krutis pakaitalioju. Bet dazniausiai tie pasiraitymsi baigiasi, kai gerai issiraugeja. Tik zinoma jei labai alkanas tada pyksta kad nesioji ir pieno neduodi, o kai duodi tada rekia, nes skauda smile.gif
Na dar karta stiprybes ir kantrybes jum! man su pirmu padejo terminu nusistatymas - pasakiau sau, kad zindysiu bent iki 3 men ir jei rekimu nesumazes tada galvosiu - gal koki misini isivesiu. Tada kai viskas pagerejo - sakiau sau zindysiu bent iki 6 men kol primaitinimas prasides, o po to jau galvot reikejo kaip cia nujunkius maziau skausmingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meja_ @ 2015 08 28, 14:47)
Maitinu ji tik atsigulus, nes tai vieninteli jam patinkanti padetis. Jam labai nepatinka liestis kunu, iskaista visas, juodai nelaimingas buna schmoll.gif Zodziu, bernuzelis su reikalavimais, o as kartais tokia netikus mama jauciuosi, kad vis negaliu itaikyti, kad abiem gerai butu doh.gif

Maitindama pagalvojau gal jum abiem padetu zindymo pagalve - My breast friend. Tobulas daiktas, pati be jos neissiverciu. Vaikelis guli ant jos tai prie kuno is esmes lieciasi ne daugiau nei maitinant gulint. Be to bent man padeda uztikrint gera paemima ir pastebejau kad speneliam daug mazesnis kruvis nei buvo pradzioj maitinant atsigulus. Pirma menesi su ja maitinau ir nakti, nes gulint kazkaip sitam vaikui nesiseke. Situ pagalviu Lietuvoj nera, bet maciau keluas Musu mazyliuose pardavinejo.
Atsakyti
QUOTE(vikute_b @ 2015 08 28, 15:31)
man su pirmu padejo terminu nusistatymas - pasakiau sau, kad zindysiu bent iki 3 men ir jei rekimu nesumazes tada galvosiu - gal koki misini isivesiu. Tada kai viskas pagerejo - sakiau sau zindysiu bent iki 6 men kol primaitinimas prasides, o po to jau galvot reikejo kaip cia nujunkius maziau skausmingai smile.gif


Skaitau savo mintis...Lygiai taip pat sau kartoju, kad va dabar bent trys menesiai. Pati uzaugau ant misinuko, vyras vis man sako, kad tokia faina ir protinga, nebus strioko jei ir sunu taip auginsiu. Nes ir jis pavargo. Kai prisimenu tas asaras kiekvieno maitinimo metu, priemimo skyrius su 40 temperatura tai eina kaku. Pragaras kazkoks. Net mama ant manes buvo supykus, skambindama vis kartodavo, kad as ne maziau svarbus zmogus nei sis ka tik gimes. Zodziu, tikiuosi gamta manes pagailes ir ims sektis. Aciu labai uz palaikyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikute_b @ 2015 08 28, 15:58)
Maitindama pagalvojau gal jum abiem padetu zindymo pagalve - My breast friend. Tobulas daiktas, pati be jos neissiverciu. Vaikelis guli ant jos tai prie kuno is esmes lieciasi ne daugiau nei maitinant gulint. Be to bent man padeda uztikrint gera paemima ir pastebejau kad speneliam daug mazesnis kruvis nei buvo pradzioj maitinant atsigulus. Pirma menesi su ja maitinau ir nakti, nes gulint kazkaip sitam vaikui nesiseke. Situ pagalviu Lietuvoj nera, bet maciau keluas Musu mazyliuose pardavinejo.


Dekui, pasidomesiu cool.gif
Atsakyti